Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
[B5 AFN] Dragnia silnika po jego wyłączeniu - trzęsie autem
togo juz tak dokładnie nie wiem musisz czekac na wypowiedz jakiegos dobrego fachowcy
-
[B5 AFN] Dragnia silnika po jego wyłączeniu - trzęsie autem
hmm wiesz co niech sie wypowie ktos inny bo nie wiem ile go to masz a czy bierze olej to nie wiadomo co ale jak dolejesz innego to sie chyba nic nie stanie jak za niedlugo go wymienisz caly tylko musisz sprawdzic gestosc czy to syntetyk czy pol syntetyk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem do kogo bijesz i uważaj na słowa a ja z toba nie gadam wiec nawet sie nie interesuj co to jest
-
[B5 AFN] Dragnia silnika po jego wyłączeniu - trzęsie autem
drgania raczej niemozliwe przy malej ilosci oleju zatrzec sie nie zatrze zalezy od silnika czy bierze ci olej jak co to dolej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie:
-
[ALL B5] Stukanie podczas gwałtownego ruszania
kolego to jesty takie cykniecie tylko jak ruszasz gwaltownie lub wciskasz gaz w deche?? jak tak to poducha ta osłona aluminiowa bedzie peknieta i bedzie cykac:D
-
[ALL B5] Po co jest katalizator ?
kolega oczywiscie przesadzil za takiego placa moze do 200max a teraz cena spadła poszukaj na allegro odbiorców jest dosyc
-
[ALL B5] Po co jest katalizator ?
smialo wycinaj ja juz mam albo juz pewnie ci sie rozsypal i jest pusty ale to bys slyszal po dzwieku chociaz nie wiem jak w dieslu slychac
-
[B5 AFN] Biegi czasami haczą
hm a co do biegów pewnie w zimie ci sie tak dzieje a w lecie nie co?? jak tak to olej w skrzyni zmien na rzadszy
-
[B5 AFN] Dragnia silnika po jego wyłączeniu - trzęsie autem
podobno nie jest to zalecane bo jednak tutaj jest wieksza moc i moze nei wytrzymac slyszalem taka opinie bo czeka mnie powoli tez wymiana dwumasa
-
[ALL B5] Po co jest katalizator ?
tak ale ty masz diesla i masz zaraz za głowica chyba katalizator taak? to bys musial ja z dołu gdzies dołożyc a ile masz przebiegu??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bedzie trzeba przyjechac znowu kiedy do gliwic poogladac ta sławna bryke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:kox:odpuszczam:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jednak jest sie czym pochwalic to kiedy rusza konkurs moze zdaze swoje rozwalic:D :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie badz az taki skromny jezeli chodzi o teorie to i na vagu tz sie znasz wiec
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zacznij od filtra bo najtanszy a pozniej ale wedlug mnie to na wolnych obrotach tez by przerywal i problemy z zapalaniem by byly jeze;li chodzi o swiece i kable
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no proton nasz klubowy mechaniku myslalem juz ze sie nie wypowiesz co tu tak cicho wogole wiem ze dzis ostatki ale chyba nie wszyscy baluja:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj pierwsze trzeba dojsc co to jest a pozniej szukac mechanika:D podlacz vaga
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj boniu hm jakie paliwo wlałes od tego moze zaczniemy!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
HEHE DOBRE
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
noo i ty go tego uczysz piotrze:D [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 21:15_________________________________________________proton a co z toba jakos mało cie tu na tym forum ostatnio dalej masz urlop
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ty jak trzezwy ?? jak tam samopoczucie mlodego tatusia:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam wpadnij na spot to sie zobaczy vaga moze zabrac albo sławek albo wojtek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem czy wiecie bo jeszcze sie nie chwalil na forum ze boniowi sie urodziła córeczka gratulacje tatuś a jakos tu wogole cicho pozasypywało was czy jak??