Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nionio1985

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nionio1985

  1. dzis widziane srebrne b6 avant na WPR widziany na Parzniewie kolo przejazdu , otrabiony
  2. a nie bylo to przypadkiem s4?? 2.7
  3. dziś w Brwinowie kolo 16.30 widziane srebrne b6 avant na wpr. jechałem za tobą a potem skręciłem. P.S. jaki silnik?? bo jak burza szedł
  4. dziś widziane koło 18 ciemne b6 avant na blachach NGI , na wilanowskiej (wawa) jechaleś zamną (granatowe b6 avant WPR)
  5. nionio1985 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potrzebuje pomocy , czy kabel vag106 i vcds 10.6.0 będzie śmigał na windows vista?? . bo pokazuje ze niema połączenia z autem
  6. nionio1985 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potrzebuje pomocy chce na biegu kupić kabel na stronie viaken.pl i chciałbym żeby miał jak najwięcej mozliwości.a napewno zeby obslugiwał prosty jakis program i napewno vcds. jestem nawet chętny kupic dwa . prosił bym żebyście coś polecili.
  7. nionio1985 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie będzie pasował ten wydech od s4 do avanta?? chodzi czy ostatnie tłumiki będą pasowały. http://olx.pl/oferta/uklad-wydechowy-audi-s4-tlumik-polecam-CID5-IDbwgAt.html#7787deae2f
  8. kolega Mariusz . to bylo s4 moc okolo 500kucy i czesto teraz lata na tor fso polapac sie
  9. nionio1985 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam pytanko czy wejdzie mi do a4 b6 kombi na tył felha 19, 10cali szeroka i et 50 i czy bedzie wystawac jak dam dystans
  10. witam wszystkich jestem nowy na tym forum i posiadam wlasnie trzecie auto z grupy VAG i jest to Audi a4 b6 2.5 v6 avant zapomnialem dodac ze pozostale dwa auta to golf III i passat b4 vr6 2.9 syncro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.