Treść opublikowana przez dota4fun
-
SEAT LEON III podświetlenie panelu
Witam, miał ktoś taki przypadek , że nie podświetla (po załączeniu świateł ) panelu nawiewu i przycisków nad ?Tam są żarówki czy diody ? może to wina bezpiecznika ? jak tak to który i gdzie ? Umieszczam film na youtube https://youtu.be/LVznIFpCSCk POZDro
-
SEAT LEON III
Witam, miał ktoś taki przypadek , że nie podświetla (po załączeniu świateł ) panelu nawiewu i przycisków nad ?Tam są żarówki czy diody ? może to wina bezpiecznika ? jak tak to który i gdzie ? Umieszczam film na youtube https://youtu.be/LVznIFpCSCk POZDRAWIIAM
-
Swap
Elegancko, niech służy jak najdłużej, najslusniejszy swap w tym modelu ceny przystępne. Napisz na priv żeby mieć kontakt bo w niedalekiej przyszłości i też bd ogarniał ten temat
-
Swap
Super sprawa, ile taka przeróbka?Możesz napisać ile co kosztowało i ile usługa w Wawie?
-
Swap
Witam no i jak to finalnie się skończyło, w ogóle to gratuluję zawziętości. Długo też szukałem takiego tematu i żeby to ktoś ogarnął. Nie wiem dlaczego, fachowcy aż tak się tego boją skoro tu jest pokazane, że się da tylko trzeba chcieć. Kto pyta o sens to chyba nigdy nie miał zwyklego 1.8T . Wracając do meritum to udało się wszystko dopiąć tak jak należy ?
-
a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Także uważam, że emulator 1 sondy jest zbędny kompletnie. Wymień też te świece dla świętego spokoju.
-
a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Pozdrawiam Cię Przem 8
-
a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Oto świece do Twojego modelu, dedykowane http://allegro.pl/swieca-ngk-laser-platinum-pfr6q-6458-i5963802718.html W LPG należy zmieniać częściej niż 30 000 ja wymieniam co 20 000. Nie polecam dedykowanych do LPG bo cena troche droższa ale nie nadają się przy zimnych startach bo są zalewane.- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Świece wymieniłeś?- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Nie brednie tylko fakty, słyszałeś o czymś takim jak fala zwrotna? Dobrze to omówił Michu- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Przy obciążeniu sterowanie dawki paliwo powietrze i samo sterowanie turbiny może dawać takie objawy spowodowane przechodzeniem tryb awaryjny. Zarówno LPG jak i benzyna tak się dzieje ? Jeśli tylko gaz to możesz mieć filtry zapchane lub któryś wtrysk nie wydala.- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Myślę że warto wstawić ten kat, gdyż zmniejszy się spalanie i auto powinno być mocniejsze. Mapa jest wystrojona do kata i wszystkie odchyły od tego wystrojenia tzn modyfikacja typu downpipe raczej szkodzi niż pomaga. Po za tym kat jest tak skonstruowany, że tworzy swoistego rodzaju podciśnienie wpomagając odpowiednie odprowadzenie spalin. Nie masz mam nadzieje wstawionej strumiennicy- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Dokładnie, Checi +koszt emulatora niewielki wiec warto sprawdzic . No i skasowac bledy.- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Znalazłem w necie identyczny problem. Czyszczenie smoka i wymiana oleju pomogła. Przeczytaj komentarze.- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Na całym zakresie obrotów ? Czy tylko w pozycji jałowej ?- a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd
Podepnij pod vcds, lyb podjedz do kogoś kto szczyta właściwe bledy. Poprzedni wlasciciel kasowal w mapie druga sonde ? Jesli nie to kup coś takiego http://allegro.pl/katowy-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiezny-i4966293170.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTQ3NTA2MAAxNDMwNTUA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=75950247-9eb0-41dd-b424-d9b87e143e97 Zaklada sie przed sonde , sonda bedzie czytac prawidlowe parametry, chyba ze sama z siebie jest uszkodzona. Btw wymazanie 2 lambdy to koszt od 200 do 400 pln zalezy gdzie.- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Brzmi jak zaworek regulacji ciśnienia. Masz włączoną klime, czy na wyłączonej też tak się dzieje ?- Dolot 1.8T K03 hybryda
Zatem pytanie do ogółu: Kto wyspawa taki bajeer ?- Dolot 1.8T K03 hybryda
O widzisz, piękna sprawa gdzie mogę kupić ? Jaki koszt ?- Dolot 1.8T K03 hybryda
Witam, oddałem turbinę do regeneracji, w cenie mogę zrobić z K03 hybrydę. Z tego co się orientuję średnica wlotu powietrza jest większa( nie wiem dokładnie jeszcze jaka. ) Średnica starego węża nie będzie pasować, a jest to wąż do którego podpięta jest odma i inne podciśnienia. Robił ktoś coś podobnego ? Z jakiej wersji ewentualnie pasuje? . czy trzeba robić węża na zamówienie ?- Hybryda K03 ic dp tip
Tune Up doradź się ich a jeśli lubisz jeździć odwiedź ich zrobią dobrą robote- Błąd po wymianie akumulatora
Bezpieczniki te pod deską wszystkie sprawdzone Nie moge kodować bo nie podświetla Security Access - 16] Enter 40168 moze zła wersja vcds? Jakieś pomysły...................................................................?- Błąd po wymianie akumulatora
Nie da się go skasować bo jest ciągle aktywny..- Błąd po wymianie akumulatora
Witam, mój problem polega na błędzie jaki widzi VCDS mianowice: 1 Fault Found: 7 - Control Module for Trailer/Towing Sensor (J345) 49-00 - No Communications Jest tą błąd" haka". Problem w tym, że przed wymianą aku problemu nie było. Kupiłem aku i wymiana gratis.... mechanik który go wymieniał nie zabezpieczył klem i pare razy zaiskrzyło na biegunach. Czy sterownik się rozkodował czy uległ awarii ?? Gdzie znajduje się owy moduł/sterownik ? - a4b6 1.8t bex szarpanie + błąd