Treść opublikowana przez dota4fun
-
Problem z prowadzeniem
Jeżeli luzy są po za zakresem tolerancji tam może cos się dziać Po pierwsze ilość płynu i czy nie jest stary i zanieczyszczony. Na Twoim miejscu sprawdziłbym dokładnie czy drążek reakcyjny jest odpowiednio przykręcony, Przychodzą do glowy różne przyczyny od prostych typu niedokręcone koło czy luzy na łożysku. oglądnij dokładnie zawieszenie, śruby mocujące zarowno z przodu jak i z tyłu.
-
8'' przód / 9,5'' tył ET 35 do A4 B6 kombi ?
Zmierz sobie tarcze
-
Poduszka pasa przedniego
Może równie dobrze być to wina sprzęgła, a poduszkę sprawdź na allegro
-
a4 b6 reflektor jak wymyc od środka
Jeśli zabrudzone faktycznie od środka to najprostsza metoda to gorąca woda z octem lub płyn do szyb. A najlepsza metoda to gorąca para pod ciśnieniem. Jeśli chodzi natomiast o zewnętrzną stronę to polerka pozdro
-
tiptronic multitronic
www.pl.wikipedia.org
-
4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
czujnik walu lub walka rozrzadu, lub wina przepustnicy
-
Problem z prowadzeniem
1. sprawdź ciśnienie w oponach, 2. Sprawdź czy nie zgubiłeś odważnika, 3 zbieżność 4 sprawdź same opony, 5 Sprawdz luzy na kierownicy, 6 sprawdz w jakim stanie jest płyn w zbiorniczku. A tak w ogóle sprecyzuj co znaczy tańczy. ściąga w prawo, lewo , czy rzuca w lewo i prawo, możesz też sprawdzić czy nie hamuje Ci przednich kół.pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Filtry co rok olej co 12 tys, żarówki jak się spalą ^^ rozrząd za 60 tys, wpomaganie co 4 lata, hamulcowy i chłodniczy kontrolowac stan, akumulator 4-5 lat, klima raz w miesiącuprzynajmniej musi pochodzić, odgrzybiać co 1.5 roku. pozdro i zakładaj tematy tam gdzie trzeba
-
Halogeny do jazdy dziennej
W takim razie, dobrze zrobiłem tworząc osobny układ. Doradzisz coś w sprawie tego wątku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297572-jaki-rezystor-do-halogenow/ ?
-
Halogeny do jazdy dziennej
Witam, czy w audi a4 b6 jest możliwość ustawienia, zaprogramowania komputera tak, by halogeny działały jak światła do jazdy dziennej ? stworzyłem już osobny układ, lecz czy słusznie ?
-
Jaki rezystor do halogenów?
Witam, zrobiłem układ dzięki któremu halogeny świecą jako światła do jazdy dziennej, chcę obniżyć ich moc, np na 5V jaki muszę zastosować rezystor do standardowej żarówki halogena audi a4 b6 ? Czy lepszym rozwiązaniem będzie ściemniacz ? http://allegro.pl/sciemniacz-sterownik-led-12v-100w-radiowy-pilot-i4811081463.html
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Jaki muszę mieć rezystor do standardowych żarówek w halogenach? chce by świeciły na jakiś 30 % mocy.
-
Włącza się wiatrak na zimnym, błąd P0118
thx
-
Audi A4 b6 1.9 tdi - nie odpala/ wariujace zegary
Po przeanalizowaniu pierwszych błędów zgłoszonych przez ecu stwierdzam możliwości. - zalozony BOX - Zle wgrany soft - próba uruchomienia silnika nieprawidłowym kluczykiem - próby manipulacji - zwarcie przewodu przesyłania danych - błędne kodowanie - usterka w systemie immobilizera - uszkodzony lub nie działa komputer sterujący immobilizerem - nastąpiła wymiana komputera sterującego bez dopasowania immobilizera Skutki: - silnika pracuje przez chwilę i zatrzymuje się - miga lampka sygnalizacyjna rozgrzewania świec. Sposoby na usunięcie usterki: - wywalic BOX - dopasować komputer sterujący silnikiem do immobilizera - sprawdzić instalację i sam immobilizer Pierwsza czynność jaką zrób to odpal samochód kluczykiem zapasowym. pozdrawiam.
-
Błędy i włączający się wentylator
Witam, wyskakuje mi taki błąd jak poniżej, po uruchomieniu zimnego silnika załącza się wiatrak chłodnicy , wyłącza się przy ok 65 st. 1 Fault Found: 16502 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too High P0118 - 002 - Lower Limit Exceeded Kiedy samochód osiągnie temperaturę optymalną komputer sygnalizuje błąd: 1 Fault Found: 17704 - Error in Mapped Cooling System (usually temp Sensor or Thermostat) P1296 - 008 - Implausible Signal Pytanie moje to: Który to czujnik G62 ? i czy ten drugi błąd jest z tym związany, po wymianie czujnika G62 zniknie ? HELP!
-
Włącza się wiatrak na zimnym, błąd P0118
Ten sam problem, kto pomoże ?
-
Pół fis, zmiana na wyświetlaczu
Witam, posiadam audi a4 b6 1.8T quattro, w samochodzie jest tzw pół fis, czyli nie mam możliwości na manetkach zmieniać wyświetlania komunikatów na panelu fis. Czy da się zrobić tak, by w miejscu gdzie na wyświetlaczu fis wyświetlają się dane o radiu, wyświetlało się średnie spalanie ? lub w inny miejscu ?
-
Zmiana silnika [1.9 tdi 1z ]
Wkładam skrzynie z 1z tak jak piszesz mniej przeróbek Ze starego silnika do użytku tylko turbina jest ok i miska, glowica itp szrot, co do wtrysków są w trakcie sprawdzania. Mysle ze w srode 1z zaklekocze miło w nowej budzie
-
Zmiana silnika [1.9 tdi 1z ]
Jednostka 1Z jest po remoncie, auto jest przepalane i stoi 2 lata, wiec mysle ze jest tam to seryjne 90 kucy. Pytanie teraz czy wystarczy taka moc do tej skrzyni ? czy skrzynie też przełożyć ?. Chyba że istnieje możliwość podpięcia oryginalnej turbiny. Chce to poskładać jak najtańszym kosztem, bo za auto dałem dużo i teraz jestem na debecie...także proszę o wyrozumiałość..
-
Zmiana silnika [1.9 tdi 1z ]
A co stoi na przeszkodzie ?
-
Zmiana silnika [1.9 tdi 1z ]
Witam, od pół roku posiadam audi a4 b7 1.9 tdi. Pech chciał, że tydzień temu "korba wyskoczyła bokiem". Co tu dużo pisać silnik nie nadaje się do naprawy. Moje pytanie brzmi : CZY MOGĘ WSADZIĆ DO MOJEGO CACKA SILNIK 1.9 TDI 1Z Z AUDI 80 ? Wiem, że jest to skok technologiczny ale taki owy posiadam. Stoi u mnie na podwórku 80tka gotowa do przeszczepu. Dużo przeróbek, kłopotów itp? jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość, dziękuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
JESTEM FANEM AUDI I SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM A4 B7 1.9 TDI AVG