Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dota4fun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dota4fun

  1. Jeżeli luzy są po za zakresem tolerancji tam może cos się dziać Po pierwsze ilość płynu i czy nie jest stary i zanieczyszczony. Na Twoim miejscu sprawdziłbym dokładnie czy drążek reakcyjny jest odpowiednio przykręcony, Przychodzą do glowy różne przyczyny od prostych typu niedokręcone koło czy luzy na łożysku. oglądnij dokładnie zawieszenie, śruby mocujące zarowno z przodu jak i z tyłu.
  2. dota4fun odpowiedział(a) na imbusek temat w 1.8
    Może równie dobrze być to wina sprzęgła, a poduszkę sprawdź na allegro
  3. Jeśli zabrudzone faktycznie od środka to najprostsza metoda to gorąca woda z octem lub płyn do szyb. A najlepsza metoda to gorąca para pod ciśnieniem. Jeśli chodzi natomiast o zewnętrzną stronę to polerka pozdro
  4. www.pl.wikipedia.org
  5. czujnik walu lub walka rozrzadu, lub wina przepustnicy
  6. 1. sprawdź ciśnienie w oponach, 2. Sprawdź czy nie zgubiłeś odważnika, 3 zbieżność 4 sprawdź same opony, 5 Sprawdz luzy na kierownicy, 6 sprawdz w jakim stanie jest płyn w zbiorniczku. A tak w ogóle sprecyzuj co znaczy tańczy. ściąga w prawo, lewo , czy rzuca w lewo i prawo, możesz też sprawdzić czy nie hamuje Ci przednich kół.pozdro
  7. Filtry co rok olej co 12 tys, żarówki jak się spalą ^^ rozrząd za 60 tys, wpomaganie co 4 lata, hamulcowy i chłodniczy kontrolowac stan, akumulator 4-5 lat, klima raz w miesiącuprzynajmniej musi pochodzić, odgrzybiać co 1.5 roku. pozdro i zakładaj tematy tam gdzie trzeba
  8. W takim razie, dobrze zrobiłem tworząc osobny układ. Doradzisz coś w sprawie tego wątku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297572-jaki-rezystor-do-halogenow/ ?
  9. Witam, czy w audi a4 b6 jest możliwość ustawienia, zaprogramowania komputera tak, by halogeny działały jak światła do jazdy dziennej ? stworzyłem już osobny układ, lecz czy słusznie ?
  10. Witam, zrobiłem układ dzięki któremu halogeny świecą jako światła do jazdy dziennej, chcę obniżyć ich moc, np na 5V jaki muszę zastosować rezystor do standardowej żarówki halogena audi a4 b6 ? Czy lepszym rozwiązaniem będzie ściemniacz ? http://allegro.pl/sciemniacz-sterownik-led-12v-100w-radiowy-pilot-i4811081463.html
  11. Jaki muszę mieć rezystor do standardowych żarówek w halogenach? chce by świeciły na jakiś 30 % mocy.
  12. Po przeanalizowaniu pierwszych błędów zgłoszonych przez ecu stwierdzam możliwości. - zalozony BOX - Zle wgrany soft - próba uruchomienia silnika nieprawidłowym kluczykiem - próby manipulacji - zwarcie przewodu przesyłania danych - błędne kodowanie - usterka w systemie immobilizera - uszkodzony lub nie działa komputer sterujący immobilizerem - nastąpiła wymiana komputera sterującego bez dopasowania immobilizera Skutki: - silnika pracuje przez chwilę i zatrzymuje się - miga lampka sygnalizacyjna rozgrzewania świec. Sposoby na usunięcie usterki: - wywalic BOX - dopasować komputer sterujący silnikiem do immobilizera - sprawdzić instalację i sam immobilizer Pierwsza czynność jaką zrób to odpal samochód kluczykiem zapasowym. pozdrawiam.
  13. Witam, wyskakuje mi taki błąd jak poniżej, po uruchomieniu zimnego silnika załącza się wiatrak chłodnicy , wyłącza się przy ok 65 st. 1 Fault Found: 16502 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too High P0118 - 002 - Lower Limit Exceeded Kiedy samochód osiągnie temperaturę optymalną komputer sygnalizuje błąd: 1 Fault Found: 17704 - Error in Mapped Cooling System (usually temp Sensor or Thermostat) P1296 - 008 - Implausible Signal Pytanie moje to: Który to czujnik G62 ? i czy ten drugi błąd jest z tym związany, po wymianie czujnika G62 zniknie ? HELP!
  14. Ten sam problem, kto pomoże ?
  15. Witam, posiadam audi a4 b6 1.8T quattro, w samochodzie jest tzw pół fis, czyli nie mam możliwości na manetkach zmieniać wyświetlania komunikatów na panelu fis. Czy da się zrobić tak, by w miejscu gdzie na wyświetlaczu fis wyświetlają się dane o radiu, wyświetlało się średnie spalanie ? lub w inny miejscu ?
  16. Wkładam skrzynie z 1z tak jak piszesz mniej przeróbek Ze starego silnika do użytku tylko turbina jest ok i miska, glowica itp szrot, co do wtrysków są w trakcie sprawdzania. Mysle ze w srode 1z zaklekocze miło w nowej budzie
  17. Jednostka 1Z jest po remoncie, auto jest przepalane i stoi 2 lata, wiec mysle ze jest tam to seryjne 90 kucy. Pytanie teraz czy wystarczy taka moc do tej skrzyni ? czy skrzynie też przełożyć ?. Chyba że istnieje możliwość podpięcia oryginalnej turbiny. Chce to poskładać jak najtańszym kosztem, bo za auto dałem dużo i teraz jestem na debecie...także proszę o wyrozumiałość..
  18. A co stoi na przeszkodzie ?
  19. dota4fun opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, od pół roku posiadam audi a4 b7 1.9 tdi. Pech chciał, że tydzień temu "korba wyskoczyła bokiem". Co tu dużo pisać silnik nie nadaje się do naprawy. Moje pytanie brzmi : CZY MOGĘ WSADZIĆ DO MOJEGO CACKA SILNIK 1.9 TDI 1Z Z AUDI 80 ? Wiem, że jest to skok technologiczny ale taki owy posiadam. Stoi u mnie na podwórku 80tka gotowa do przeszczepu. Dużo przeróbek, kłopotów itp? jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość, dziękuje.
  20. JESTEM FANEM AUDI I SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM A4 B7 1.9 TDI AVG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.