Treść opublikowana przez dota4fun
-
145g/s a czujnik temp cieczy chłodzącej
On może bardzo dużo namieszać, sam zmieniałem niedawno. Koszt 30 pln, za robote w warsztacie nie powinni skasowac wiecej niz 30 pln czyli razem 60 PLN. Czas naprawy do pół godziny na zimnym silniku. Po skasowaniu błędu na nowym czujniku wszystko wróci do normy. Pozdrawiam
-
Raz grzeje a raz nie
Nie panel klimatronika tylko zabrudzone potencjometry na silniczkach..., należy wyczyścić specjalnym preparatem lub ewentualnie benzyną ekstrakcyjną. Przed wyjęciem nalezy odpiac mase akumulatora. Złożyć wszystko w tej samej pozycji by uniknąć adaptacji. Po złożeniu i skasowaniu błędów zkompa wszystko wróci do normy. pozdrawiam,
-
Blędy klimatyzacji siłowniczki
Czyli to nie klimatronik ? widocznie tak ma być by szyba nie parowala
-
Blędy klimatyzacji siłowniczki
Ok jeszcze tak zrobię, jak nie pomoże kupię nowsze od Turzola. A co do drugiej kwestii, jak mam np ustawiony nawiew na szybę na max, i kliknę spryski na szybę to przez kilka sekund wieje o wiele mocniej otwiera się klapa, po czym zamyka się i wieje normalnie. Czy tak jest czy to jakis defekt, zwarcie? a masz wtedy włączoną opcje "auto" ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Blędy klimatyzacji siłowniczki
Wyczyść potencjometry w starych(oryginalnych) i zrób adaptacje, Turzol nie widzę sensu smarowania przekładni, wystarczy rozprowadzić to co już tam jest,.- Dziwne dzwieki po odpaleniu i nagrzaniu sie
Z opisu wychodzi, że to pompa wody. pozdrawiam.- Mondeo MK3 Projekt by Pogodny
Pierwszy filmik: Przegrzana tarcza, lub wyraźnie zużyta, efekt skrzywiona tarcza, bije podczas hamowania harata klocki podczas obrotu. Drugi filmik: Rozrusznik, zużyty bendiks , za późno się chowa. Trzeci filmik: wygląda na za mocno naciągnięty pasek na pierwszy rzut oka. pozdro- Blędy klimatyzacji siłowniczki
Wg mnie to miałeś zabrudzone potencjometry, wystarczyło wyciągnąć silniczki, rozebrać i wyczyścić potencjometry. Należy pamiętać, że podczas takiego zabiegu należy odpiąć masę akumulatora, wszystko musi zostać poskładane w tej samej pozycji co było rozbierane, by uniknąć problemu z adaptacją, szczególnie chodzi tu o pozycję potencjometrów. pozdro- Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
Niepotrzebnie zamówiłeś nowy, wystarczyło wyczyścić potencjometr. Koszt 12 pln- 4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
ZATEM OBLUKAJ TĄ PRZEPUSTNICE Ale pytanie co mam oblukać czy jest brudna , uszkodzona czy co?? bo nie wiem co może się dziać w przepustnicy. wyczyścić i zrobić adaptacje- Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
silniczek będzie chodził, potencjometr służy do określenia w jakiej znajduje się on pozycji. Ważne jest żeby włożyć go tak jak się wyciągnęło i trzeba pamiętać o odpięciu masy, by później uniknąć robienia adaptacji. A wtedy miałeś już taki problem? czy po wyjęciu się pojawił i czy po stronie pasazera tez dmucha zimne. Pamietaj ze po wyczyszczeniu nalezy skasowac blad.- Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
http://fotowrzut.pl/UOWNR3TS77 Tutaj Ci zaznaczyłem, który silniczek musisz zdemontować, rozebrać i zalać preparatem do czyszczenia potencjometrów, gdyż właśnie w nim uszkodzeniu uległ potencjometr zapewne Na Twoim miejscu wszystkie bym przeczyścił a problem zniknie- Pali się kontrolka AIRBAG,czasami zapala się kontrolka ESP
sprawdź czujnik stopu i same żarówki światła stopu, mogą też styki być zabrudzone w lapach tylnich i powodować takie anomalie, wiem bo przerabiałem pozdro.- Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
A poziom płynu jak silnik osiągnie 90 stopni ? Filtr mimo wszystko warto sprawdzić. Jeśli to nie pomoże zostaje diagnoza przez kompa a jeśli już i tu nic nie wykaże to nie mam pomysłu. SERWIS- 1z szarpie nie jedzie powyzej 120km/h
Może rozleciała się któraś poduszka- Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
obstawiam filtr http://fotowrzut.pl/GZOYPCXL6D- Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
Musisz sprawdzić na kompie czy są dobre inaczej się nie dowiesz. W tych silniczkach są potencjometry i często one są źródłem problemu. Ja miałem podobnie z jednym, silniczek działał lecz potencjometr był zabrudzony i komputer go nie czytał we właściwej pozycji. Kupiłem środek do potencjometrów i teraz hula- Poduszka pasa przedniego
- Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
Szczerze to słabe to foto, ale jutro sprawdzę w swoim i dam znać ,Swoją drogą to jak sprawdzałeś te silniczki przez kompa? vag'iem ?- 8'' przód / 9,5'' tył ET 35 do A4 B6 kombi ?
powinno pasować, tylko komfort będzie kiepski na takich laciach,- Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
Postaraj uszczelnić ten przewód i wtedy wyrównaj ubytek płynu, nagrzej samochód i odpowietrzaj poprzez odkręcanie korka zbiorniczka. pozdro- 4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
ZATEM OBLUKAJ TĄ PRZEPUSTNICE- a4 b6 reflektor jak wymyc od środka
Wydmuchasz kompresorem- Syrena pod centralke.
Taka od alarmu ? - Blędy klimatyzacji siłowniczki