Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiśniovy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wiśniovy

  1. Możesz rozgrzać klej suszarką, ale trochę to zajmie i nie nagrzejesz go wszędzie jednolicie (opalarką nie polecam bo możesz łatwo "zamordować" klosz, przegrzewając go punktowo. Osobiście zawsze robiłem to wkładając lampy do piekarnika w temp ok 60-75C na ok 15-20 min, potem wyjmujesz jedną, delikatnie podważasz śrubokrętem "zatrzaski" i rozdzielasz je rękami (prawie niczym Gustlik swą koszulkę "damskiego boksera" w Czterej Pancernych). Przy składaniu warto uszczelnić je sylikonem lub specjalną pastą (niektórzy tego nie robią i lampy nie parują/innym niestety tak).
  2. W b5'kach AJL ma 59mm średnicy w środkowej sekcji do końcowego (jak w 2.8 i S4). Od wyjścia z kata za plecionkę wszystkie (b5) mają 55mm.
  3. Na pewno nie zaszkodzi m.in. seryjnemu intercooler'owi któremu olej z turbo nie służy przyklejając się do ścianek i w efekcie ograniczając jego przepływ. Zdejmij dolny przewód do IC' ka i zobacz jak wygląda sytuacja (lekki nalot/zapocenie które z reguły jest dopuszczalne czy jakaś większa ilość). To chyba najprostszy sposób na ocenę sytuacji.
  4. Kanały ogarnięte, obrotomierz działa, temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc.
  5. Chodzi Wam o to?
  6. serio, to wszystko? Możesz pomóc mi namierzyć temat bo nie mogę znaleźć po tagach.
  7. Witam. FIS w moich Jagger'ach dostał wylewu, postanowiłem więc zmienić cały licznik na "szaraka" z s4. Wtyczki pasują, rocznik ten sam jednak przy zamianie okazało się, że mimo iż te z s4 są starsze do mojego auta o 2 miesiące to pracują na magistrali CAN, której moje auto nie posiada. W efekcie nie działa obrotomierz, vag pokazuje błąd komunikacji z radiem i abs'em. Moje pytanie, da się to jakoś ogarnąć?
  8. Witam klubowiczów.
  9. Wiśniovy odpowiedział(a) na drzycim03 temat w Audi A4 B5
    W skrócie: wyjmujesz, podgrzewasz, rozklejasz, wymontowujesz tą "chromowaną" część wokół soczewki, ścierasz temat, malujesz w czarny mat, składasz, podgrzewasz, sklejasz montujesz i ogień na tłoki!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.