Treść opublikowana przez AdamRysiek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to nie skorzystać z takiej pogody ? do światła trochę wyjdźmy z tej piwnicy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, na jutro prognozy są sprzyjające co do pogody może Stadion?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy dzisiaj też będą takie pustki?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pusto dzisiaj?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to i ja się dołożę jak mogę oczywiście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kamil, a masz węgiel?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Również jestem "za", oby tylko nie padało. Może w końcu ogarnę ten samochód i powrócę do przyjeżdżania bo ostatnio trochę się zaniedbałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja byłbym chętny, tylko będę ok 20
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja byłbym chętny, tylko będę ok 20
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To i ja się dołączę do wyłączenia tej drugiej sondy bo już ponad rok się z tym zbieram. Jutro będziecie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, zmieniając na chwilę temat, ma może ktoś uszkodzone trzecie światło stop do a4 b6 avant?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mała propozycja, a może we wtorek robimy spot pod Stadionem? ma być pogoda i będzie również : https://www.facebook.com/events/242094012845856/244076669314257/ no i grilla można zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też będę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja będę na 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jaka ostateczna decyzja z tym miejscem dzisiaj?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
można tak zrobić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to do Arkadii jedziemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jeszcze jechałem w kierunku Gdańskiego
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
żle sformuowałem pytanie, przepraszam. chodzi mi o to czy ktoś kupił te sprężynki gdzieś w sklepie czy tylko bezpośrednio z tej firmy?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Gdzie zamawialiście te niebieskie sprężynki?
-
zakodowanie doświetlania zakrętów, testu licznika itp.
Czesc, jest w ogóle szansa w b6 zeby zakodowac takie "atrakcje" jak właśnie doswietlanie zakrętów itp?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Ja niestety musze zrezygnować z zakupu (chciałem sam dp z uszczelkami) , może innym razem jeszcze będzie jakaś zbiorowa akcja.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
też bym się dołączył do zakupu. a kiedy będziecie zamawiać? zamówiłbym sam downpipe z uszczelkami (350 zł)