Treść opublikowana przez martyt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Brak mocy, silnik zabrudzony olejem.
Ta czarna gruszka jest od klapy gaszacej . Zawór EGR mozna wyczyscic wcale mu to nie zaszkodzi,podepnij auto pod kompa i w droge. logi prawde powiedzą.- Brak mocy, silnik zabrudzony olejem.
Napisz czy dymi na czarno?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum.- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam potrzebował bym rozrzad kpl 1.9 avf z pompą wody.Proszę o wycene.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam....- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B7 BPW] Co to za tłuczenie? Pilne - auto na lawecie...
Witam,jak dla mnie to masz uszkodzone popychacze zaworowe,wałek prawdopodobnie też.Trzeba zdjąć pokrywe zaworów i wszystko bedzie widać czy nie ma dziury w szklance.Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich forumowiczów - Brak mocy, silnik zabrudzony olejem.