Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniell-gda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniell-gda

  1. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    65tys + 30tys na dodatki z RS 4
  2. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    RS ma najgrubszą
  3. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/nowy-czysty-kluczyk-audi-a5-q5-a6-a4-i6095316480.html
  4. http://allegro.pl/zawor-egr-03l131501g-regeneracja-gwarancja-vw-audi-i6107969636.html ktoś kupił zawór po regeneracji ?
  5. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi DPD zabiera wydech co maja 3 metry
  6. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak ktoś ma umowę w DPD to zapłaci za wysyłkę 15 zł calego wydechu
  7. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki koszt ?
  8. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lotka od RS daje efekt ta z s-lina jest niewidoczna :/
  9. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No wyglądają, tylko dostać oryginał pownie graniczy z cudem i cena kosmos. Ciekaw jestem czy te zamienniki na allegro się do czegoś nadają.W jakich cenach chodzą ori. lotki rs4 ?
  10. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    TAK podejdzie bez problemu Dzięki juz jest [emoji12] Kierownica z wersji RS jest grubsza niż s-line ?
  11. już z 10 lat dają pytanie tylko czy w każdym rodzaju części celowo,czy niektóre im najzwyczajniej nie wyszły Gdyby OOOO doskonale zabezpieczali auta i wyglądałyby one doskonale nawet po kilku latach to nowe auta nigdy tak dobrze by się nie sprzedawałyCo do błotników w B8 uważam, że zaliczyli lekką wpadkę jakościowo-technologiczną, ale co tu się dziwić jak błotniki nawet w nowych A8 korodują... A8 jest z aluminiumCzym zabezpieczyć najlepiej by nierdzewialy błotniki ?
  12. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    PANY czy taka kiera podejdzie do b8 2008 rok http://allegro.pl/audi-rs6-rs-a6-c6-4f0-kierownica-4f0419091eb-i5991980561.html poduszka 4F0880201BF
  13. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Brawo ty
  14. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prawie taki sam , jest około 8cm różnicy w długości rury środkowej ale pasuje Sent from my 6039Y using Tapatalk
  15. Jeszcze Nic z tym nie zrobiłem Sent from my 6039Y using Tapatalk
  16. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://youtu.be/hYMACvhZdZQ Da da da
  17. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Felgi z a5 s5 maja et 32
  18. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 et43 felga wpada o 10 mm do środka jak sie nie da mam 245/35r19 przy ET32 [emoji14] No da 1mm [emoji12]Tez mam et32 245 35 19
  19. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    felgi ładne wystarczy dystans na tył 10mm na przód nie ma potrzeby po przednia oś jest szeroka
  20. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    et33 leży idealnie z budą , szerzej się już nie da przy oponie 245 35 19 et43 felga wpada o 10 mm do środka
  21. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rs4 ma szerokie błotniki cos tam trzeba rzeźbić
  22. daniell-gda odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    poduszka wg ETKI pasuje do Q7 2011-2015 Do takiej kiery http://allegro.pl/kierownica-audi-q7-lift-sline-air-bag-poduszka-kpl-i6068094174.html Tak pochodzi od q7 lift , po co robią te różnice w airbag ? kształt taki sam jak w a4 a nie pasuje , sama kierownica pasuje na kolumnę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.