Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniell-gda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniell-gda

  1. Witam, nie mogę nigdzie znaleźć więc piszę , jak zdemontować maskownice głośników deski rozdzielczej . już wiem trzeba delikatnie podważyć maskownice są na zatrzaskach
  2. daniell-gda odpowiedział(a) na daniell-gda temat w Audi A4 B8
    dzięki
  3. każdy klej do szyb jest gęsty i czarny dobrze będzie trzymał takie maleństwo
  4. czarny klej do szyb np . przedniej auta , dzięki chromy zamontowane , chromy w aso 50zł sztuka , troszkę szlifowania jest , ale idzie szybko efekt super , użyłem kleju pierwszy lepszy do szyb 26zł . pozdrawiam.
  5. daniell-gda opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, mam pytanie jak zdemontować boczki drzwi przednich i tylnych gdzie są ukryte śruby mocujące dziękuję z góry .
  6. sprawdziłem i miałem spalone 2 przednie niskotonowe głośniki , zamontowałem inne od a6 c7 pasowały pozdrawiam.
  7. ok niedługo wkleję moduł 47. nagłośnienie błąd 1. 00417 . Left front DSP mid-bass speaker - R101 błąd 2. 00418 . Right front DSP mid-bass speaker - R102
  8. Lepszy olej już mam a kawałeczków chromu nie:naughty: ---------- Post dopisany 17-01-2014 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 22:43 ---------- No więc wziąłem się zebrałem w kupę i zrobiłem te ringi od A5. Pomimo niezbyt entuzjastycznego nastawienia do tego moda muszę przyznać że wyszło całkiem spoko. Troszkę byłem nie pocieszony tym że trzeba walić dużo kleju tak jak to ktoś wcześniej napisał, ale po odcięciu tych zapadek okazało się że wszystko da się ładnie dopracować i wcale nie potrzeba dużo kitu:banan: Kwestia kilku godzin szlifowania, podgrzania małe co nieco i ringi pasują prawie jak by tam były od nowości. Nawet nie potrzebna była taśma malarska do przyklejania:decayed: Kupiłem ringi na prawą i lewą stronę ale po odcięciu zapadek okazało się że w ogóle się między sobą nie różnią więc śmiało można kupować dwa lewe lub dwa prawe. Kilka fotek z rezania Tak wygląda po dokładnym wyszlifowaniu (dopasowaniu) A tak zaraz po klejeniu Małe a cieszy jak murzyna blaszka:wink: ładnie wyszło , jakiego kleju najlepiej użyć ?? jak zdemontować kratki ??
  9. Lampy tył też trzeba programować np . z lifta 2012 do 2008 , czy tam jest też ochrona komponentu ?
  10. czy graty z a8 d3 2003 rok pasują na przekładkę mmi -ekran -światłowody -gateway -czytnik dvd
  11. pomysł na cb radio http://allegro.pl/audi-a4-a5-a6-a7-a8-q5-q7-montaz-cb-radio-cbradia-i4638841836.html
  12. mi zostały 2 śrubki ale działa jak nowa dużo rozkręcania było
  13. ringi od a5 w ASO kosztują 52.47zł za sztukę a pasują pod normalny zderzak kratki ?? u gajosa http://sklep.benepol.pl/sklep/
  14. Witam, Nie działa mi cd rom navi zamontowany w schowku navi basic czerwona , lampka się świeci ale nie wydaje płyty nie wciąga płyty , w navi jest chyba płyta wyszukuje Niemcy np: Berlin nie ma Polskiej mapy.
  15. to wszystko do wymiany szkoda zachodu trzeba się przyzwyczajać do czerwonego ekranu
  16. przyłączę się do tematu , też chciał bym zmienić basic czerwony wyświetlacz na kolor , wydaje mi się że wystarczy wymienić sterownik mmi i ekran
  17. to wina zmieniarki ?? cd - rom od płyty nawigacji też nie chce wydać i przyjąć płyty lampki się palą podmieniłem dziś zmieniarkę od innego auta i działa , wina jest zmieniarki , co to znaczy CD mam failure ?? Dziś naprawiłem swoją zmieniarkę CD 6 rozebrałem ją na części okazało się że w środku leżała moneta 2 centy, i jedna sprężynka wypadła leżała na soczewce lasera czas naprawy do 2 godzin . jeszcze nie wiem czemu czytnik płyt navi nie wydaje płyty ani nie przyjmuje , nie reaguje na przycisk wyjęcia płyty , nawigacja działa ale nie ma mapy polski .
  18. Witam, co jest potrzebne do wymiany mmi basic czerwony ekran na kolorowy ekran
  19. mam mmi basic czerwone zestaw nagłośnienia z składa 11 głośników lub 12 nie wiem czy na środku kokpitu też jest głośnik pod kratką , czy okablowanie jest takie samo jak b&o ?
  20. myślę że spokojnie wejdzie 20mm na przód 25mm na tył
  21. jaki rozmiar dystansów wejdzie do a4 b8 avant 45et 7,5J opona 225 / 50 /17 by nic nie ocierało
  22. błędy widziałem w vagu na nagłośnieniu mam wzmacniacz w bagażniku po lewej stronie
  23. powiedz mi gdzie znajdę te błędy w mmi naciskająć setup + return+ car ??? czy w vagu???
  24. Witam was Daniel z Gdańska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.