Treść opublikowana przez pawlos23
-
Zestaw spinek osłony silnika
Cześć koledzy szukam zestawu spinek do dolnej osłony silnika. Część z nich się pogubiła
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki Jacek za szybką odpowiedź! rozumiem że FDB 1083 to tosamo co FDB 1788 tylko bez blaszek bo nie potrzeba ich u mnie?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koledzy pomóżcie dobrać klocki ferodo do tyłu, bo etka swoje, a katalogi hurtowni swoje numery podają a4 b7 1.8T BFB 2006 S-line WAUZZZ8E97A096553
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w rodzinie
-
NefMoto nie wykrywa kabla
a ustawiłeś odpowiedni port i jakie sterowniki instalowałes?
-
kabel kkl a program vcds
tu masz wszystko pobierz paczkę zainstaluj VC ADD wg instrukcji potem wybierz odpowiedni port 1-4
-
kabel kkl a program vcds
jaki masz ten program vcds jaka wersja
-
Interface diagnostyczny OBDELEVEN
Cześć koledzy! Ostatnio wpadł mi w oko interface diagnostyczny OBDELEVEN na rożnych zagranicznych forach piszą o nim w samych superlatywach (podobno posiada nawet długie kodowanie) Na pewno ktoś z was miał z nim przyjemność się pobawić; jestem ciekaw waszej opinii i jakie są różnice w wersji standard i pro https://sites.google.com/view/eldar/strona-główna https://www.obdeleven.com/index_pl.html
-
Podłączanie mikrofonu
-
1.8 T BFB Błąd 17535 proszę o analize logów
ostatnio padła jedna cewka wiec wymieniłem i przestało szarpać autem i 2 dni póżniej zaczeły sie problemy z chekem 17535. świece wymieniłem już po wystąpieniu błędu Filtr paliwa wymieniany jakiś 8 miesięcy temu do tej pory nie było problemów. Co do pompy to ostatnio chodziła głośniej ale jej przeszło ale i tak juz zamówiłem nową
-
1.8 T BFB Błąd 17535 proszę o analize logów
Koledzy proszę o pomoc w analizie logów. Od jakiegoś czasu pojawia się błąd 17535 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Rich P1127 - 002 - Lower Limit Exceeded aby nie wróżyć z fusów wrzucam logi może ktoś za naszych niezastąpionych forumowych diagnostów pomoże Dynamiczny: Grupy 002, 033: http://vaglog.pl/log-002_033_UAg5a.html Grupy 003, 115: http://vaglog.pl/log-003_115_4W4na4.html Grupy 020, 118: http://vaglog.pl/log-020_118_fX5fp.html auto bez LPG
-
kabel do diagnostyki A4B7
Akurat w B7 bardzo duzo mozna zdziałać kablem kkl i vcds lite 1.2 w full opcji w B7 po szynie CAN jest tylko abs i air bag ,reszta idzie po lini K - przynajmniej u mnie
-
moduł BT a Iphone 6
Chciałbym dołożyć do mojej navi moduł BT żeby łączył ze wszystkimi opcjami się z Iphonem 6 I nasuwa się pytanie czy któryś z modułów sie łączy z tym telefonem. nie chcę inwestować w coś co nie będzie działać
-
falujące obroty -wypadanie zapłonu -check engine
tak, jeśli sie nie mylę jest tam zliczane każde wypadniecie zapłonu
-
falujące obroty -wypadanie zapłonu -check engine
dzięki Łukasz13 zamieniłem miejscami cewki 1 z 4 i wyszło na logach za cewka pada Statyczny: Grupy 015, 016: http://vaglog.pl/log-015_016_5ScYs.html
-
Sprawdzenie logów 1.8T BFB
wyslij mi na maila adres masz w na skrzynce klubowej Grupa 118: http://vaglog.pl/log-118_dq4o7.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log-001_v2Z19W6.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log-004_1xahS6t.html Grupa 015: http://vaglog.pl/log-015_afpz00.html Grupa 016: http://vaglog.pl/log-016_T48f3Oh.html Grupa 031: http://vaglog.pl/log-031_bOw3Z.html Grupa 032: http://vaglog.pl/log-032_bgx8y.html Grupa 033: http://vaglog.pl/log-033_E92zJd0.html Grupa 020: http://vaglog.pl/log-020_4R5978D.html Grupa 115: http://vaglog.pl/log-115_T05vVp1.html
-
Sprawdzenie logów 1.8T BFB
http://vaglog.pl/tu sie wrzuca mozna nawet bez logowania
-
falujące obroty -wypadanie zapłonu -check engine
Cześć Koledzy! Od jakiegoś czasu borykam się z problemem wypadania zapłonu, podczas gwałtownego przyspieszania - zaczyna szarpać autem i zaczyna migać kontrolka check engine. Gdy daje delikatnie gaz nic takiego się nie dzieje. występuje także falowanie obrotów na biegu jałowym. Świece wymienione Brak błędów na Vcds Zrobiłem logi ale nie bardzo ogarniam czy coś z nich wynika Będę wdzięczny za każdą pomoc Statyczny: Grupy 002, 032, 033: http://vaglog.pl/log-002_033_032_2i91cEL.html Grupy 003, 015, 016: http://vaglog.pl/log-003_015_016_u2XGhU.html Dynamiczny: Grupy 115, 118: http://vaglog.pl/log-115_118_q42IN1.html Grupy 002, 033: http://vaglog.pl/log-002_033_ZLt16A6.html Grupy 003, 020: http://vaglog.pl/log-020_003_d07JA.html BFB
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
wg mnie brak przewodów can http://a4-klub.pl/index.php?/topic/13949-podlaczenie-przewodow-can-z-zegarow-do-radia/
-
nośność opon
Jaka minimalna nośność opony dla avanta b7 1.8 T? wg mnie absolutne minimum to 89 poprawcie mnie jeśli się mylę
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
Hej ja tez jestem w Danii. Mieszka tu sporo rodaków myślę ze nawet trochę by się znalazło z forum ale nie ma się jak zgadać. także piszcie tu jak jesteście w DK im więcej wpisów tym lepiej.
-
[A4 8E B7 BFB] Jakie wycieraczki do szyb kupić?
potwierdzam Bosch Aerotwin 933S
-
1,8t 163ps - seria, odbiega od książkowej mocy
świece żarowe? chyba zapłonowe ale może się nie znam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Czy te koła podejdą do a4 b7?
dzieki za pomoc