-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Michał Kwaśnik skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E06A074424
-
-
Michał Kwaśnik zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Błąd 16496 17700
Akurat to co wyczytałem z forum, to niestety wymienia się cały termostat, samej grzałki się nie da, a że jest trochę rozbierania żeby się tam dostać to chciałem się upewnić czy jest to sprawa pilna, czy można z tym zaczekać. Wcześniej miałem Audi 80 B2 (klasyk) i tam nie bałem się grubszych rzeczy robić samemu, tutaj już wiadomo inna epoka, nie wiem jak się odpowietrza system, jak z uszczelkami po odkręceniu przepustnicy itp. i lepiej oddać to komuś kto to ogarnia.
-
Błąd 16496 17700
Witam, ostatnio robiłem aktualizacje V-scan i podpiąłem pod auto i wyskoczył mi błąd 17700 tak jak na obrazku, wskaźnik temp utrzymuje się na 90'C, w blokach pomiarowych temperatura do 70'C zgadza się ze wskazaniami na desce rozdzielczej, natomiast w zakresie od 80'C -102'C wskaźnik utrzymuje się cały czas na 90'C. Czy muszę się liczyć już z wymianą termostatu na gwałt czy można z tym jeździć??
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Witam, odgrzebie pytanie czy ktoś montował te osłony w 1.8T BFB?? Jeśli tak to z których części jak można podać numery oryginalne osłon, bo jak czytam są różne wersje osłon zbiorniczka, Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Nigdy nie byłem na takim zlocie, w sumie nie mam czym się chwalić, ale może te 200km i pogoda nie odstrasza i się zjawie
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
W A4 B7 Avant musi być inaczej rozebrałem i nie ma żadnego siłownika, wszystko jest podłączone do zamka klapy i nie wiem czy tam w środku coś się nie zepsuło, na zamku pisze 8P4 827 505 A
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
https://m.youtube.com/watch?v=m_ncbhN3AlE Tak jak na tym filmiku mam, tylko za kazdym razem gdy nacisne jest takie strzelanie
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Witam, dzisiaj mnie złapał problem z otwarciem bagażnika A4 B7 Avant, mianowicie naciskam otwieranie bagażnika słychać jak siłownik chodzi, ale bagażnik się nie otwiera, to samo z otwieraniem z kluczyka słychać jak chodzi ale nie otwiera, czasem jest tak, że po paru razach jednoczesnym naciśnięciu otwierania i szarpaniem klapą zaskoczy i otworzy bagażnik, ale powoli robi się to uciążliwe, moje pytanie brzmi czy to tez kwestia opisywanej tutaj " Blaszki" ???
-
[A4 8E B7 BFB] Jakie wycieraczki do szyb kupić?
Jak najbardziej używam wyszukiwarki, co do linku odnosi się to do A4 B6, Jestem od niedawna posiadaczem A4 B7 więc jeszcze nie rozeznaje się jakie części są takie same w innych modelach, choć wiadomo wycieraczki to nie jest jakaś specyficzna część żeby była specjalnie była produkowana pod dany model
-
[A4 8E B7 BFB] Jakie wycieraczki do szyb kupić?
Witam, potrzebuje fachowej opinii oraz opinii bardziej doświadczonych posiadaczy B7, chciałbym wymienić przednie i tylną wycieraczkę, przednie zaczynają piszczeć zostawiają smugi a tylna słabo zbiera co doradzicie??
-
Domykanie szyb z kluczyka
Witam, czytam ten post i nie wiem czy dobrze wywnioskowałem, nie ma możliwości zakodować tak, żeby szyby domykały się przy 1 kliknięciu w kluczyku, trzeba trzymać przycisk otwierania/zamykania auta tak??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać wszystkich forumowiczów, niegdyś posiadacz Audi 80 B2 obecnie posiadacz Audi A4 B7