Treść opublikowana przez matex91
-
A4 b6 1.8 T Bexsior :)
Przedstawie swoją a4 miała być na sprzedaż ale póki co zostaje ze mną :)To z grubsza tak a4 b6 1.8 BEX quattro sedan przebieg na dzien dzisiejszy skromny 133 tyś km . Wyposażenie nie jest najgorsze choć brakuje czujników parkowania przynajmniej tył. Wyposażenie : -rolety na tylnich szybach najlepszy bajer hehe -grzane stołki przód i tył. -bixenony. -el lusterka . -el szyby przód. -pakiet s-line zewnętrzny. -pakiet s-line wewnętrzny . -oczywiście skrzynia 6 biegowa . -nagłosnienie bose . -fotele Recaro z pełną el. Samochód jest ze mna niecałe 3 lata . Ostatnio z grubszych rzeczy czyli w tamtym miesiacu wymieniłem wszystkie żarówki tylnich lamp i kierunki w przednich lampach odrazu lepiej swieci A na dniach czeka go trzecia wymiana oleju OW40 filtru powietrza i oleju, płynu hamulcowego i chłodniczego ,olej w skrzyni biegów prosto od Dziki z forum Z rzeczy które byly wymieniane od poczatku jak ze mną jest :napinacz paska wielorowkowego, pasek rozrzadu , łozysko z alternatora, pasek z alternatora, swiece zapłonowe, czujnik połozenia wałka rozrządu, uszczelka pod pokrywa zaworów Pozdrawiam
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
OW40 to jest teraz czeka mnie 3 wymiana i bez zastanowienia wybór pada na 0W40
-
AUDI A4 B6[BEX] QUATTRO_______OETTINGER
Fura bajka
-
Audi a4 b6 zawieszenie 1BV
Takie pytanie ile kosztuje uzywane zawieszenie 1BV kompletne przód i tył ? W nastepnym miesiacu chce zmieniać na 1BA i orientacyjnie chce sie dowiedzieć ile wołaja za taki zawias .
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
0W40 tez mozesz zalać
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
wycieraczki kupywałem teraz w styczniu z Valeo do swojego bex.
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
Tak samo pamietam jak kupywałem swojego BEXA nie było znaczków z przodu i z tyłu . Zawsze sie zastanawialem ale widac ze niektórzy tez tak maja w orginale .
-
[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
powiedz mi jak gaz Ci sie sprawuje ?
-
Audi A4 B6 2.4 V6 by jacek
2.4 V6 mało tego jezdzi w B6 .Ale dzwiek lepszy niz w 1.8 T jedyny minus chyba tylko mulittronic
-
Co to moze być ? Dziwne gaśnie wczasie jazdy BEX
zgadza sie czujnik połozenia wału pada
-
Co to moze być ? Dziwne gaśnie wczasie jazdy BEX
Pierwszy raz sie tak zdarzyło . Ale kiedys tez miałem ze mi 1 biegu przerwało na 1 s ale nie bylo ze zgasł i zima .Bedzie trzebalo sprawdzic .Swiece nowe nowy olej filtry a tu taki klops Słyszałes wogóle o czyms takim ? szukam po tematach i nie ma podobnego .I audi jest bez LPG.
-
Co to moze być ? Dziwne gaśnie wczasie jazdy BEX
Vag bedzie podliety w poniedziałek bo nie mam u siebie .
-
Co to moze być ? Dziwne gaśnie wczasie jazdy BEX
Witam pierwszy raz mi sie takie cos wydarzyło . Jade z 15 km swoim 1.8 T 200 m przed garazem go przytyka na 1 sekunde zeby za 20 m przy skrecie zgasł pojawiły sie kontrolki i nie idzie go odpalić . Rozruszniki kreci akmulator sprawny a najlepsze na drugi dzień pali od strzała Pany co to mogło by byc wstepnie ? dobrze ze sie tak nie stało na jakims skrzyzowaniu np skret w lewo było by nie ciekawie .
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
0W40 jest dobry olejem napewno lepszy niż 10W40 bez porównania X -max 0W40 motula mam w swojej a4 .
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Juro zamawiam olej LM 5 W40 do starej audiczki bo a4 mam zalany 0W40 motul pali od strzala ale benzyna to benzyna
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
hahaha to mowisz zmiana oleju powinna pomóc ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
w sumie masz racje bo dzisiaj -10 na placu akmulator dobry swiece grzeja paliwo dobre a ciezko mu to idzie a z wydechu na trawe taka czarna sadza. według mnie to olej ale czy 10W40 moze miec problem przy takiej temperaturze .?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
myslalem nad płukanka ale az strach lać silnik z 88 roku
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
takie pytanie stary silnik i jaki olej jedzi na 10W40 ale widac ze mroz robi swoje . Silnik jest z audi 100 2.0 TD 100hp oznaczenie NC
-
Zmiana zawiasu z 1BV na 1BE lub 1BA
Witam tak jak w temacie mam orginalne zawieszenie 1BV i chce je zmienic bo sztywne jest przez koleiny musze zwalniac do minimum i oczywiscie zero komfortu. Dlategp przymierzam sie do jakiejś zmiany koszt takiej modyfikacji ? i co trzebało by zmienic wyczytałem ze sprezyny i amory ?wiadomo co kto lubi ale to nie jest zawias na nasze drogi
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Fotele takie jak u mnie robią robote a tak to wyposazenie malina
-
Regeneracja Felg .
Tak jak w temacie gdzie robia to najlepiej ? czytalem o aluexpress moze ktoś ma inny zakład Felg jest 18 calowa .
-
[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4
Recaro by sie przydało
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Samochód bajerancki sam by zamienił swoje 1.8 T na takie 4.2
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
wolny nie wolny z poczatku rakieta ale teraz sie przyzwyczaiłem do mocy i już troche brakuje .