Treść opublikowana przez Gac3k
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Jak będziesz jechał do Oławy to zapraszam na mikro spota.zawsze możemy kierę założyć pod mcdonaldem, jak się pospiesze to i w McDrive w kolejce.
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Nie no nie odważyłbym się z ręczną pianownicą wyskakiwać w biały dzień gdzie Ździchu i Halyna czekają za mną w kolejce . Aktywna piana z myjki bezdotykowej w Oławie koło McDonalda - polecam myjkę dobre ciśnienie i dobrze domywa więc na ściągnięcie wstępne gruzu jak najbardziej git. Approved
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
2018.02.15 Powolne odszczurzanie na razie na myjkach zewnętrznych, mycie podwozia, odszczurzanie felg - dwie są do korekty i malowania walczę z dobraniem koloru. Do kół odpakowałem pokrowce i całkiem fajnie się prezentują. 2018.02.16 Wpadła mapka do RNS-E dzięki koledze junior555 Odpakowałem też dywaniki - wyglądają pięknie, pod spodem jest lita guma. Ten sam rodzaj ale do innego auta miałem 2 lata i nic się nie zużywały. Mam nadzieję że te też długo pożyją. Tym bardziej że w automacie jest mniej machania nogami . Czekam na dobrą pogodę jak na zbawienie, tunel 2DIN bez uchwytu na telefon aż się trzęsie o to kiedy wskoczy do auta i dostanie Poorboy's Natural Look'a na klatę.
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
To się chwali! Powodzenia, będę zaglądał
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Aaa ok. Myślałem że kupiłeś moduł z końcówką Q pod multi kierę, bo do tempomatu można niższy moduł. Spoko widzę że już pięknie siedzi
-
Kod koloru felg Audi DTM 18" z ETKI
Pięknie dziękuję. Podjadę do mieszalni i sprawdzę czy dadzą radę dorobić prawopodobnie szukany kolor to 8AU.
-
Kod koloru felg Audi DTM 18" z ETKI
Pięknie u Ciebie siedzi w tym kolorze . Poprosiłbym o kolor z Twojej foyki.
-
Kod koloru felg Audi DTM 18" z ETKI
Dziękuję. Tylko bez kodu koloru nie naprawię 2szt więc jeśli się nie uda dobrać będę zmuszony pomalować komplet na srebro. (foto zapożyczone)
-
Kod koloru felg Audi DTM 18" z ETKI
Nie ma nikt etki ?
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Dziękuję, zmarznięty trochę hah Dziękuję . Garaż jest ale inklinacja zjazdowa zgarnęłaby dokładkę Dziękuję Panowie. Mały update poniżej: 2018.02.14 Mój pierwszy zestaw do detailingu w wersji amatorskiej plus ogarnięty 1) Dwa wiadra + separator + miska na wywary 2) Scratch shield do wiadra 3) Pianownica 4) Opryskiwacz 5) Tenzi Mosquitoes 6) Tenzi APC IN 7) Tenzi Truck 8) Tenzi Quartz Spray / Quick Detailer 9) Tenzi Clay spray 10) Tuga 11) Moje auto Felgi Mocny - prespray pod Tugę 12) Autoland Szampon aktywny 13) Meguiars Endurance tyre gel 14) ADBL APC IN/OUT 15) ADBL Snowball szampon 16) ADBL Tar and glue remover 17) K2 Tar and glue remover 18) Poorboy's world Natural look dressing do plastików 19) GoodStuff Cleaner pod wosk 20) Areon gold perfumy 21) Meguiars Lens - korekcja lamp 22) Meguiars Gold Class Carnauba Premium Wax - wosk do lakieru 23) Meguiars Clay - glinka 25) Finish Kare Hi Temp - wosk do felg 26) Benzyna ekstrakcyjna 27) Tenzi IPA Cleaner 5l 28) Car Plan Ultra leather cleaner 29) Colourlook zestaw soft 30) Sonax Silokon do uszczelek 31) Sonax czernidło do plastików 32) Dodatki różnych fibr, padów, w tym fluffy dryer, rękawica itd. W tle widać moje DTM'ki, które zaczynam odszczurzać. Po myciu wstępnym wyszło że dwie sztuki mam do regeneracji lakieru, założyłem wątek w dziale z częściami może ktoś podratuje numerem koloru aby wszystkich 4 nie malować.
-
A4 B6 2004r sedan Black Galeria
To się w pale nie mieści. Czyżby po powodzi ? Oby nie. Samo autko super widać że lakier ładnie utrzymany. Brakuje tylko fotek... Dawaj je tutaj szybciutko!
-
Kod koloru felg Audi DTM 18" z ETKI
Witajcie Czy ktoś poratuje kodem koloru felg Audi DTM 18". Kupione przez poprzedniego właściciela w ASO. Do ASO mam 50km... Czytałem że w ETCE są numery kolorów. Felga nie jest srebrna, wygląda na grafit. Poratujecie? Napisy odlane na feldze od wewnątrz: 8E0601025BD 8E0601025AT 8Jx18xH2 ET43 - wymiary, osadzenie Ronal - ORI Ronal Czechy 1539 - zapewne data produkcji R2015 W39 S17 wa - numer formy albo kolor ? YR3 - tu może jest kolor ? Fotka na aucie: Fotki znalezione w necie (wygląda że malowane były na 2 różne kolory - chyba że to właściciele sobie przemalowali).
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Multi kulti. Jaką kierę zakładasz dobrego setupu ?
-
Spoty wrocławskie
Nie ma takiej opcji. Choćby silnik klękł, felgi zajumali to mam zawsze w bagazniku linkę i Cię zaciągnę haha :D.
-
Spoty wrocławskie
Same czyścioszki . Nadal nie mogę się zebrać żeby podjechać spod Oławy...
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Co to będzie co to będzie ? Co wrzucasz ? Kamera ? Wygłuszenie matami ? Achhhh ta kiera
-
Pierwsza Polerka - co kupic, jak wykonać?
Fotki masz może przed, w trakcie i po ?
-
[B6 AKE] Avant Quattro prawie S4 ;)
Bardzo ładna. Avuski pasują pięknie. Pokazuj środek raz raz
-
B6 1.8T BEX Dawido20
Bardzo ładna sztuka. Ooo i ronal RS6 i latasz . Czekam na foty felunku.
-
[B6 BEX] Avant S line Red Devil 224KM 340Nm by arass
Bardzo fajna sztuka. W tym kolorze i na tych felgach jest miodzio. Wnętrze niecodzienne ale jak najbardziej na plus. Z tym elwire super wyszło. Możesz zrobić fotkę z tylnych siedzeń i całego boku w nocy ? Zastanawiam się nad tym modem bo będę poprawiał podświetlenie klamek u siebie to od razu za jednym rwaniem dwie pieczenie bym upiekł.
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
-
A4 B6 1,8T BEX ? Avant a.k.a Bułka
. Nie widziałem tego tematu w b6. Piękny projekt na bogato!
-
A4 b6 AVF static
Dzięki. Na wiosnę będę rwał moją klapę, czyścił i ocenię czy wymiana na inną czy malowanie. Pięknie wygląda ta USA
-
A4 wizualnie S4 B6 niebieska piękność że środkiem od RS4
Piękna. Jak i czym woskowałeś ? Jak znaczy się procedura dokładna bo też będę chciał niedługo woskować.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
masakra ale rakieta. Gratki modów