Treść opublikowana przez Gac3k
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
2017.01.02 Reflektory Bixenon zregenerowane. Koszt: palniki Osram Cool Blue Intense 6000k D1S 460zł, Osarm Cool Blue Intense 4300k H7 50zł, H6W LED Canbus 20zł, Soczewki/odbłyśniki/dystanse B8 Bix 200pln (emilk89), pasta polerska K2, pad polerski, chemia meguariusa ~150zł. I jest miodzio . Reflektory przed regeneracją były już naprawdę styrane życiem: Zestaw zabawowy w trakcie wymiany, te D2S miałem od kumpla to tylko do przymiarek czy pasuje w miejsce D1S. Stare odbłyśniki nadawały się już tylko do regeneracji. Chciałem regenerować ale po co jak na forum dostałem za 150zł B8 BIX w super stanie + 40zł adaptery i 10zł wysyłki. . Dzięki koledze emilk89 Reflektory potraktowałem papierami 500, 1200, 2000, 2200, 2500. Tak wyglądają po 500. Dlaczego zacząłem od 500? Nie taki był plan. Zacząłem od 2000 aby nie zetrzeć ochronnej warstwy PE ale ubytki od kamieni były tak głębokie że musiałem niestety ochronną warstwę PE zebrać więc zszedłem na 1200 - słaby efekt więc docelowo na 500 a później w górę 1200/2000/2200/2500 aż były gładkie bez wżerów. Tak wyglądały finalnie po papierze 2500 Tak wyglądają po polerce padem + wkrętarką i pastą K2 do regeneracji reflektorów Później zabezpieczyłem pastą Meguariusa Lampy już na aucie. Trochę dałem ciała bo nie wymyłem środka tylko przetarłem na odpierdziel mikrofibrą co było błędem - widać że będzie do poprawki ale i tak będę wyciągał jeszcze lampy bo zaślepki na których trzymają się przetwornice są popękane fest i mogą przeciekać. Na allegro 120zł komplet zaślepek L+P do BIX. Link L: http://allegro.pl/zaslepka-reflektora-bixenon-audi-a4-b6-lewa-nowa-i6734553827.html Link P: http://allegro.pl/zaslepka-reflektora-bixenon-audi-a4-b6-prawa-nowa-i6734554868.html Fajny pomysł podrzucił któryś z kolegów w innym poście aby magnes neodymowy obtoczyć i zaszyć mikrofibrą, włożyć przez otwór po soczewce i drugim magnesem kierować aby wyczyścić klosz - genialne bo bez rozklejania Efekt końcowy. Wrzuciłem też H6W Canbus o barwie zimnej - to był błąd wg mnie zbyt niebieska i polizei może się doczepić... Tak to wygląda o zmroku. A teraz to co najważniejsze. Wygląda na trasie drogowe i mijania. Regulacja była wykonana tylko pod domem więc po korekcie powinno być troszkę niżej. Jestem mega zadowolony z efektów.
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
W porównaniu do standardu jest duża różnica. Nie zmieniałem polaryzacji, może pobawię się podczas podmiany głośników z ASS na Bose. No i na wiosnę będę chciał podłączyć również przód. Czytnij w temacie o audio. Poprawiał się bass. Nie wiem tylko czy na bose to działa.
-
Audi A4 B6 2002 1,9TDI 101KM AVB LY7Q
Dokładnie.
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
Dobrze łupie? A właśnie, próbowałeś obrócić wtyczkę do suba? (Zmienić polaryzację)
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ładny fart. Powodzenia w modach
-
[B6 ASN] Avant 3.0 V6 Q
Gratulacje. Detailing na wiosnę i będzie ogien !
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Postępy są. Wrzucaj więcej zdjęć
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dokładnie tunel da się zaadoptować ale kosz tylko nowy 2din. Furka zacna. Pięknie rotor siedzi
-
Giełda Dolnośląska
Kupię przycisk czarny do wstrcznego lusterka fotochromatycznego
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dobry zimowy pakiet
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Thnx. A auto bardzo fajne.
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Zdublowany post
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Panowie może trywialne pytanie ale po co jest downpipe ? jest to rura zamiast katalizatora jakiegoś wstępnego ?
-
zębatka regulacji bixenon
Spoko spoko. Nie ma sprawy. W razie czegoś gdyby ktoś pilnie szukał zostało jeszcze kilka sztuk na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=7054292443 . Aha i lamp nie trzeba rozkręcać tylko wysunąć oraz 1 śrubkę wykręcamy i moduł kół zębatych można podmienić.
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
Elegancko też muszę wymienić oba haluxy.
-
zębatka regulacji bixenon
Czy możesz udostępnić ? Mam w pracy narzędziowca to na CNC by mi aluminiowy pyknął
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
Ok dzięki za info. Pompei i te drugie które podałeś też mnie jarają fest. Zobaczymy jak to u Ciebie usiądzie. No i jak będzie 19 to będzie sztos!!!
-
zębatka regulacji bixenon
Masz może rysunek lub szkic z wymiarami?
-
zębatka regulacji bixenon
Witam, ja też potrzebuje jedną sztukę
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Podziękował! 2017.12.20 Dotarły do mnie soczewki z odbłyśnikami z a4 B8 do moich bixów. Będą do zamontowania po piątku. No i dzień wcześniej była pogoda na quattro! 2017.12.22 Zamówiłem jeszcze: zębatki regulacji lampy, żarówki h6w LED canbus, osram cool blue intense H7 4200k do drl oraz osram xenon cool blue intense d1s 6000k :D. Dodatkowo na święta parę bajerów do detailingu lakieru
-
[B6 BKE] S-line Black Sedan
Masakra. Dużo serca włożone. Będę obserwował temat. Powodzenia
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Dziękuję Już myślę o czipsie... Też ciąłeś pokrętło kupione i demontowałeś uchwyt oraz obwódkę? Mnie wyniosło 42 (cały przełącznik do Tourana) + 10zł (zesta naprawczy z AUTO - wziąłem obwódkę) wszystko u jednego dostawcy. @2017.11.27 Ledy Led wnętrza, klapy. Dodatkowo foto led blend lusterek, który już był zamontowany z A6 C6 (lewe nie działa i muszę sprawdzić czemu...)
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Dziękuję. Miota nią jak szatan! A dziękuję dziękuję. Też się czaiłaś na nią? @2017.11.26 Kolejne prace Znalezienie przyczyn niedziałających światełek, szwankującego zamka, braku zamykania. Zakończono wymianą zamka i lutowaniem 3 przewodów Regeneracja przełącznika świateł na chrom <3 z VW tourana
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Rakieta fest.
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Dziękuję. Info będzie wrzucane niebawem. Mam nadzieję że weekend będzie ciepły. Dziękuję Zapraszam do Oławy. Kabelek, VCDS, narzędzia wszystko mam. Tylko moduł, taśma, kiera, wiązka potrzebna i żeby temperatura tylko w miarę sprzyjała. Do garażu nie dostaniemy się bo inklinacja za duża - a Ty z tego co pamiętam masz glebę. Ja swoją też nie wjadę Do zobaczenia