Treść opublikowana przez Gac3k
-
Zaniżenie kwoty za OC
Jak wyżej -> ASO niech jadą na bogato
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Do końca też nie możesz tak mówić czasami trzeba powoli jechać ja np mam żonę w 8 miesiącu ciąży i po pierwsze nie mogę szybko jechać bo 'częsie' no i oczywiście dla bezpieczeństwa
- Spoty wrocławskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Albo grubo albo wcale! pięknie
-
kodowanie czujnika kąta skrętu G85
Dokładnie mi świeciło ESP i zgasło po 100-200m jazdy zobacz czy z ABS będziesz miał to samo
-
kodowanie czujnika kąta skrętu G85
Jak ja robiłem miałem ten sam problem. Przyczyna była banalna - bez odpowiedniego loginu nic nie zrobisz. Nie zapiszesz zmian w sterowniku. Sprawdź czy na pewno dobry login wpisujesz .
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
A z racji małej ilości postów nie mam możliwości wystawienia czegokolwiek do sprzedaży. Jakby ktoś był zainteresowany to mam w przyzwoitym stanie komplet na przód 312mm i tył standard 245mm- prawie nowe tarcze i kolcki po przelocie może 5000km. Pozdrawiam. Klocki 288/245 - 320/288 nie da zamienne, to zupełnie inne konstrukcje Dev tylko ja już mam tarcze i jarzma. A klocki na przodzie mi piszczą. Chyba lepiej 312 niż 288
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Na 312 i 245 jak to hamowało OK ? Mam Standardowe hamulce w B7 2.0 tdi więc pewnie 288/245 albo 255 i mam tarcze i jarzma pod 312 i nie wiem czy zamieniać, klocki bym kupił tylko.
-
Spoty wrocławskie
Mam to samo na wolnych obrotach i na biegach 1 i 2. Pojedynczy stuk ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev czy mógłbym prosić o zdekodowanie jakie powinienem mieć hamulce ? WAUZZZ8E45A537888 teoretycznie 288/255? Czy mogę założyć tarcze 312 z nowymi klockami na przód? I czy tył nie będzie myszkował czy coś ? Akurat tarcze nówki 312mm zimmermanna mam i jarzma pod 312, tylko kupię klocki. Tył wymieniony tydzień temu a przód mi piszczy. Na 320 nie przejdę nie potrzebuję rajdowych
-
Fotele recaro w 3.0 V6 ?
Im większy golas kupiony i samochód doposażony tym bardziej na bogato szedł poprzedni właściciel i nie pierdzielił się w tańcu z kasą więc nie powinno być trytytek i piaknki poliuretanowej wszędzie.
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Dobry ten włącznik świateł. Chyba sobie taki zmontuję Auto naprawdę perfekcja. Widać że detale są dla Ciebie ważne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus. Przywitanie jest to teraz pościk tutaj by wypadało umieścić: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/73-b6-a4s4/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serwusek. Witamy. Pokaż swoją furkę w dziale http://a4-klub.pl/index.php?/forum/73-b6-a4s4/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus Adrian. Zerknij w dziale giełda była jedna lub dwie 3.0 na handel od Forumowiczów. Powodzenia w zakupie.
- uchwyt na telefon
-
3.2 FSI kontra 3.0 TDI 2008 r
3.2 FSI ma też drogi rozrząd. Jak zrobić wszystko na bogato przód + tył to 6.5k PLN na ori częściach wyniosła szwagra B7. Trzeba spradzić czy nie ma grzechotki przy odpalaniu na zimnym silniku.
-
uchwyt na telefon
Wrzucam: Na brud nie patrz, cały był w pyle bo tak sobie w garażu leży frywolnie, jest w świetnym stanie Montaż, na wcisk w tunel + 1 śrubka do szczęk, które chwytają tunel od strony wykładziny bez uszkadzania go (wsuwka).
-
Stukanie w lewym kole pomocy
Tłumik ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, przejrzyj dobrze główne kategorie forum, jest tam dużo przydatnych informacji na temat zakupu auta, problemów z silnikami, i na co zwracać uwagę przy zakupie. Powodzenia!
-
uchwyt na telefon
Siema, posiadam fajny uchwyt na handel, którego montaż nie uszkadza tunelu. To swojego typu baza na której można zamontować jakikolwiek uchwyt od iphone po nokię. Poprzedni właściciel taki gadżet zamontował ale ja go zdemontowałem. Wieczorem mogę wrzucić zdjęcia
-
Pomysł na nowy temat - wycena robocizny
Marka/Model : Audi A4 B6 Silnik : 1.9 TDI Wymiana : Oleju i filtra oleju Zakres pracy : Demontaż osłony pod silnikiem, upuszczenie starego oleju, wymiana filtra oleju, zalanie nowym olejem, odpalenie auta Czas : 1h Stawka : 250zł z moimi materiałami, po tzw. OPR zszedł do 200zł (tak wiem kpina) ale nie miałem czasu na kłótnie bo bardzo się śpieszyłem a poza tym mój ojciec, który robi u niego cały czas auto był obok więc kijowa sytuacja. Dla mnie to oszustwo w biały dzień. Koszt nie powinien przekroczyć 50zł Miasto: Kalisz Marka/Model : Audi A4 B7 Silnik : 2.0 TDI Wymiana : Tarcz i klocków z tyłu Zakres pracy : Demontaż tarcz, klocków, czyszczenie, smarowanie śrub pastą miedzianą, montaż tarcz i klocków Czas : 2h (zapieczone śruby kół i mechanik co dużo gada haha) Stawka : 150zł z moimi materiałami Miasto: Oława Marka/Model : Seat Leon 1P Silnik : 1.9 TDI Wymiana : Oleju, filtra oleju, płukanka silnika Zakres pracy : Demontaż osłony pod silnikiem, upuszczenie starego oleju, płukanka, wymiana filtra oleju, zalanie nowym olejem, odpalenie auta Czas : ?? (zostawiłem auto na 2h) Stawka : 210zł w tym robocizna, olej motul x8100, płukanka, mój był tylko filtr oleju Miasto: Oława
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dat rim <3
-
Błąd Bremse i piszczący sygnał
Ten mnie tylko zaciekawił. Albo auto po dzwonie? możliwe? albo problem z czujnikiem - w google sprawdź przekierowuje gdzieś do naszego forum. Ktoś miał podobny problem: 01366 - Opened Due to Crash Signal 36-10 - Open Circuit - Intermittent
-
czarna B7 1.8T
Bardzo ładna. Wnętrze też fajnie utrzymane. Modzić modzić modzić!