Treść opublikowana przez Gac3k
-
Fotele z B6 wersja UK a EU
tak ja z B7 nawet zamontowałem a jak wiadomo to to samo
-
Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7
Ciągły sygnał. Pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
-
Audi A4 B6 2.4 V6 by jacek
Zadban wnętrze. To się chwali!
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Proszę
-
Giełda Dolnośląska
Czy ja jestem niedo*ebany albo nie napisałeś czy to 17 czy jakiś inny rozmiar ?
-
Listwy Dekory LED
może zwarę zrobiłeś
-
Kopci na niebiesko na zimnym przy dodaniu gazu
Może masz jeszcze olej w katalizatorze. Przebutuj go konkretnie
-
Jazda po mieście i się grzeje
Czujnik temperatury ? Sprawdzałeś w kompie jakie masz wskazania temp ?
-
Przekłamania spalania paliwa
Miałem to samo. Trzeba ze 100 na 85 ustawić (o ile dobrze pamiętam ). Gdzie to już trzeba zerknąć w moduły w VCDSie
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
O kurdwea. Też sobie zrobię chłodzenie z pracy jak będę wychodził będzie chłodek
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
zamien zyly
-
Dziwny stuk przy odpalaniu
Auto zabierz na stację diagnostyczną. Do sprawdzenia zawieszenie. Ja tak w ibizie 6L miałem delikatny stuk. Okazało się że sworzeń wahacza miał luz.
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
Żeby najnowsza mapa nie usuwała spolszczenia w rnsie ledowym wystarczy w pliku z mapą zamienić pliki z softem najlepiej od wersji 2014 i wtedy mapa działa i nie wyrzuca spolszczenia.
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Ostatnia fotka - petarda...
-
[3.2 FSI] jak to z nim wkońcu jest?
Mój szwagier ma 3.2 FSI B7 z USA i myśli o S6 więc może będzie na handel nieługo
-
Spoty wrocławskie
Kurdę ja mam co tydzień coś co mi zburzy plany przyjazdu od 2 miesięcy. W ten weekend mamy 14 lutego więc trzeba znów odpuścić. Ehh
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
pewnie jest jakiś katalog jak np w xboxie $systemupdate$
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Bardzo ładnie. A jak z dziurami? Sztywno jest i trzęsie ?
-
Szaraczek TDI In Progress...
Ładna furka. Przycisk ręcznego kupiłeś nowy widzę i da się go wymienić. Ja mam strasznie porysowany - masz nr tej części z ASO ? Jaki koszt ?
-
Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
Ja właśnie załatwiam takie ALU. Cena będzie 25zł/szt+KW = 30zł z KW. Jak tylko ustalę finalną wersję wrzucę do działu giełda.
-
Włąnczający się wykrzyknik
Który czujnik ? Chodzi Tobie o czujnik przy ręcznym czy w zbiorniczku płynu ? Kompa podłączałeś?
-
Rozrusznik czy mechanik ge(j)niusz?
AD1 Rozrusznik Miałem podobną sytuację. Gdy ruszałem przewodem od wiązki idącej do rozrusznika (Mazda 6 CiTD 136KM) auto odpalało. Prawdopodobnie masz problem ze zwarciem w wiązce. Sprawdź. Mechanik wymienił ci graty to zwary nie było. Auto pojeździło a wiadomo diesel trochę trzęsie się w śodku i znowu masz zwarę. Ja bym szukał tu przyczyny tym bardziej że światła przygasają więc pobór jest. Jak się sprawdzi to lecisz do elektryka od furmanek. AD2 Przekładnia Płyn wymienia się banalnie w B6 chyba w B5 będzie podobnie - jest opis na forum jak użyć butelki. Proponuję samemu pod domem jeśli masz możliwość. Wymiana połowy płynu jak dla mnie to jak wymiana połowy oleju w silniki - gra nie warta świeczki.
-
Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
Z takiego samego powodu jak stosowanie ledów np. w kabinie. Po 1 efekt po 2 jasne światło
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
masz linka nie moge znaleść.. Nie mogę namierzyć ale był obrazkowy manual do mapy 2012 lub 2013. Ja zrobiłem sobie 2014. Na chomikuj znalazłem gotowe ISO z lektorem zerknij sobie tutaj, nagraj i sprawdź: http://chomikuj.pl/Ziela.pl/VW/VW+MFD+Navigacja+Polska+Czechy+Mapa/TeleatlasDX+PL+Cz+2013+2014+PL+Lektor http://chomikuj.pl/bartez111/Navi/Blaupunkt+travelpilot+Teleatlas+DX+PL+CZ+2013+2014+lektor+PL,4102360297.7z(archive)
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
OOO i patrząc na spoiler - to jest prawdziwy carbon a nie jakaś wujnia typu oklejanie maski czytaj dociążanie zamiast odciążanie