Treść opublikowana przez Gac3k
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
O boże odpadły zaciski tylne!!! p.s. Felga mega!
-
Moja a4b6
Elegancka. Jak dla mnie srebrny najładniejszym kolorkiem. Powiedz kolego czy Ty też to widzisz ? Przód wyżej od tyłu? Ja też tak mam, chyba sprężyny wybite ??
-
Srebrne Audi A4 B6 By_Piasek
Właśnie jaką farbą?
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
<3 RS felga miodzio. Odnośnie zawiechy mam ten sam dylemat, czy Eibach Pro Kit + zawiecha BA, która może szybko zejśc czy np. cały zestaw używany z S-Line..... . P.s. Bardzo ładna sztuka, powodzenia w dalszych modach
-
A4 B6 1.9 AVF
No właśnie widzę że start ma elegancki. Sprzęgło i dwumas ori czy coś grzebałeś ?
-
A4 B6 1.9 AVF
Bardzo ładnie wstaje. Powiedz kolego czy przy zmianie turbo jest all P&P ? Czy trzeba coś jeszcze przerabiać ?
-
[B6 AVF] Audi A4 2004r. Gacka - RNS-E, Sporty, kierownica multi, szmery bajery :)
A dziękuję Kierownicę (moja A6 C6 = A4 B7) od A do Z sam z instalacją modułu, taśmy, kodowaniem vcds'em itd wszystko dzięki temu forum Dywaniki na allegro. Nie mam już aukcji ale najważniejsze aby pod spodem była lita guma a nie to bardziewie 'podgumowane'. Te są od spodu OK i mam z takiej samej gumy - nawet ta sama faktura: http://allegro.pl/dywaniki-100-welurowe-audi-a4-b6-b7-sline-haft-i6185669316.html#thumb/2 Te nie są OK i się łuszczą: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-welurowe-s-line-skora-logo-i6059109749.html Ja cały rok jeżdżę na dywanikach welurowych, nie używam gumowych.
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Tak. Moje auto, amory 1ba + sprezyny prokit. Dzięki za info. No to zbieram powoli kaskę na ten zestawik . Miało nie być gleby ale jak taka delikatna to czytając ten wątek doszedłem do wniosku że źle nie będzie.
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Czyli mając stockowe zawieszenie standard 1BA (?) wrzucam eibacha pro kit i idzie 30mm ? Bo mam taką kooozę że hej. Do tego zbieżność z kątami i po akcji ?
-
[B6 AVJ] Delfin 1.8T Avant
Piękna. Mam w tym samym kolorze też avancika i już się zastanwiam nad niższym zawieszeniem i felga 18, Ty masz sline tak?
-
A4 B6 Cabriolet
Elegancko wygląda. Chciałem zapytać o rejestracje kwadratową z przodu ale kolejne fotki rozwiały wątpliwości
-
B6 [AVJ] Seria a co dalej zobczymy:)
Zacząłeś elegancko . Fajny kolorek i ogólnie ładna sztuka. Powodzenia w modach
-
Srebrne Audi A4 B6 2l benzyna
Fajna sztuka. Powodzenia w modach. Zerknij do mnie ja mam trochę we wnętrzu pomodzone na ori cześciach
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
W ubiegłym roku się interesowałem. Nie ma.
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
1) Menu navi BNS 4.2 można spolszczyć. Wtedy całe menu nawigacji jest po polsku to między zegarami. 2) Można też spolszczyć mapę aby był polski lektor. Ostatnia mapka to 2014 (?) o ile się nie mylę ja ją kompilowałem z lektorem z mapy 2012r 2) Menu np. auxiliary ventilation nie można spolszczyć
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
kratki nawiewów są na wcisk i z nich może kapać na radio a poza ty m jak ktoś przedobrzy to z kratki centralnej pójdzie po radiu
-
abs włacza sie odczas lekkiego hamowania
Albo wtyczka
-
abs włacza sie odczas lekkiego hamowania
chyba że tak kupił
-
abs włacza sie odczas lekkiego hamowania
Płyn w zbiorniczku jest ? i czy nie ma bąbelków
-
abs włacza sie odczas lekkiego hamowania
1. koła napompowane? 2. koła dokręcone? 3. koła tej samej wielkości ? 4. opony tej samej wielkości? 5. błędy komputera odczytane?
-
Kolory dekorów a4 b6
Może ktoś lakier rzucił na niego ?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja sobie od wentylatora w ubiegłym roku psikałem i chyba wypłukałem trochę smar z łożyska (?) wentylatora bo na start mi piszczy jakies 30s do 1min. Panowie łatwo jest wyciągnąć silnik dmuchawy kabiny B6 ? Wyciągam schowek/lodówkę i będzie na wierzchu do demontażu ?
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
No no rozumiem że jak pylą to hamują ale czyszczenie mojej felgi do miłych rzeczy nie należy . Dzięki za info.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Panowie, kilka krótkich pytań: 1) Mam tarcze 312mm zimmermanna te jakieś nie korodujące (?). Jakie do nich klocki aby nie pyliły? Strasznie mnie wkurza czyszczenie felg (moje mają wiele małych ramionek). Będę montował pewnie gdzieś w przyszłym miesiącu. Oczywiście jarzma mam pod 312. 2) Ile kosztuje odnowienie zacisków + malowanie proszkowe P+T ? Hamulce stocki z AVFa czyli chyba 288/255 (?).
-
[B6 AVF] Avant LY7W 130KM
Gdzie malowałeś felgi ? Jaki koszt?