Treść opublikowana przez Gac3k
-
Istnieje oryginalne radio Audi z mp3?
Piszczenie przy dodawaniu gazu
-
Spoty wrocławskie
ja bede 17:00 może 17:15 zależnie jak tam na autozdradzie
-
[B6 BEX] Smerfowy Avant z quattro
Ciekawe jak będzie u mnie, zainstalowałem czarne lampy depo bo miałem małą kolizję i lampa ze spawanymi uchwytami znów puściła więc wziąłem od razu zestaw black
-
Chromowany przycisk ręcznego
Mam to samo pytanie. Nie udało mi się tego wymienić jest pozaginane i chyba na wcisk. Wcześniej ściagamy rączkę ręcznego i mamy przycisk na wierzchu.
-
Istnieje oryginalne radio Audi z mp3?
True true ja miałem Concert 2 i teraz BNS 5.0 i jakość taka sama bez różnicy. Problemy pojawiają się jak źle podepniemy masę. Proponuję z yatoura do radia dobrym przewodem.
-
[B6 AVF] Audi A4 2004r. Gacka - RNS-E, Sporty, kierownica multi, szmery bajery :)
Lodówka schładza. Myślałem że będzie lekko mrozić. Napoje są chłodne, sama jeśli chodzi o pojemność to 2 browarów nie udźwignie. Fotele bajka, tak jak piszesz grzania brakuje i elektryki przesuwu (lędźwia są elektryczne chyba we wszystkich fotelach B6). EDIT -Na spocie zakupine tarcze 312mm zimmermana także na zimę będzie bezpieczniej EDIT2 -Czekam z niecierpliwością na kabel aby zaaplikować BT z końcówką D EDIT3 -Kabel do BT wpadł dziś w me ręce także instalacja modułu będzie w najbliższym czasie -Zakupiony zestaw pod multi B7 + manetka tempo + obudowa!! będzie rezanko multi -Zakupiona kiera multi B7 4-ramienna EDIT4 Demontaż 3 ramiennej Imbus na styk! Rwanie Moduł po wymianie, oczywiście nie obyło się bez niespodzianek - brakująca wtyczka z B7 ale jest na to sposób jak już zapomnieliśmy kupić i mamy rozdziabane auto a rano do pracy trzeba jechać. Rozwiązanie: rozkładamy wtyczkę (składa się z 2 części) i wciskamy do modułu zaklejając taśmą i używając jakiegoś dystansu. W międzyczasie zamawiamy wtyczkę na allegro Wtyczka airbag B6 nie jest kompatybilna z modułami B7 więc trzeba zakupić nowszą i podmienić piny.... tego nie przewidziałem/nie doczytałem Kiera A6 C6 zamontowana oraz oczywiście tempomat. EDIT5 Kolejny update Wpadł na stałe BT z końcówką D, którego udało się uruchomić wraz z multifunkcyjną kierownicą Fajnie wygląda na ekranie telefonu Blackberry Q10: połączono z OOOO ! Jutro wrzucę kilka fotekTam znajdował się moduł telefonu nokia (z końcówką A) Tak Audiczka informuje że jest połączona poprzez BT (z końcówką D) Tak zmieniało się wnętrze mojej furki Raz Dwa Trzy
-
[B6 BEX] Smerfowy Avant z quattro
Nie mogę się napatrzeć na ten kolor... piękny jest. Parują Tobie lampy z przodu ?
-
[B6 BEX] Smerfowy Avant z quattro
Pewnie dobre paliwo lejesz
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Nie myśl tylko jedź gdzieś do ogarniętego tunera i działajcie. 95% zchipowanych 1.9 tdi ma podobny lub sporo większy przebieg i jeżdżą bez problemu dalej Na koniec zimy wpadnę do ECU Project. Teraz skończę hamulce bo biją mi tarcze i przechodzę skromnie na 312mm i po tym zabiegu zabiorę się za czipsa
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Ja mam 280 000km nalatane i myślę sobie chip czy nie chip o to jest pytanie
-
A4 B6 Avant 1.9 TDI avf ADTTuning
Daj proszę info na PW ile płaciłeś
-
Giełda Dolnośląska
Siema Mam parę dupereli i wbijam dziś tj 18/10/2015 na zlot: -dekory soul A4 B6/B7, stan bardzo dobry, po polerce będzie idealny -schowek B6 bez drzwiczek, stan dobry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serwo!
- Spoty wrocławskie
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Jak Concert 3 ma na przód tylko ? Ja miałem i grało wszystko (przeszedłem z Concert 2) A Yatoura na BT nie kupowałem, nie wiem jak się sprawuje ja mam standardowego, a BT będę montował oryginalne z końcówką D (czekam tylko na przewód)
-
Spoty wrocławskie
Jutro tj. w niedzielę 18.10 będzie standardowo spot ? chciałbym się wybrać
-
Avant 'wiejski' wydech
Na pewno aby nie odstawało za bardzo za zderzak. Średnicę musisz dobrać pod otwór zderzaka aby nie było za dużego gapa pomiędzy zderzakiem a końcówką
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Zarzuć sobie Yatoura i będziesz miał muzę z pendrive. Można wrzucić do schowka lub dać przedłużkę i pod dywanikiem podłokietnika schować pena.
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Ale strzelić z ucha do US że handluje i nie odprowadza podatku możesz zawsze Posprawdzają mu auta przed domem i już kolorowo nie będzie.
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 TDI Quattro
Ale piękną sztukę wynyraliście. Fajne koło wpadło, prace zdecydowanie na plus! p.s. Jak chcesz wymienić drewniane dekory na ciemne to mam z soula
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
No właśnie na lato mam alu 16 a na zimę 16 stal :/ . Chyba będę zmuszony zkaupić 312, wtedy wezmę klocki i tarcze od Ciebie. Masz textara ?
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Ok dziękuję. Jutro sprawdzę ET. Pozdrawiam
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Szanowny kolego Dev - niestety nie mogę wysłać do Ciebie PW (jakaś blokada). Chciałbym zapytać czy zestaw 320/288mm podejdzie w mojej B6 Aktualnie mam standard czyli 288/xxx i felgi 16' B8 oraz 16 stalowe. Po przeczytaniu prawie całego tematu nie znalazłem odpowiedzi. Wygląda na to że najlepiej nie ryzykować i przejść na 312mm tylko z przodu (nie jeżdżę szybko ale pogięły mi się tarcze ferrodo 288mm po półtora roku użytkowania).
-
[B6 BEX] Smerfowy Avant z quattro
Pokaż środek. Też chciałbym Quattro
-
Spoty wrocławskie
Serwus Na spotach bywa ktoś z radiem BNS 5.0 i ma do niego mapę ? Chciałbym zniemić język na ENG bo szwabskiegi jak widzę to