Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. ok, dzięki. Jeszcze dziś spróbujemy sami powalczyć, jak nie to jutro podjedziemy tam.
  2. linka od ręcznego sprawdzona i z nią jest ok.(problem nie u mnie)
  3. Może ktoś z Was poleci dobrą miejscówkę, która zregeneruje zacisk hamulcowy tył (tłoczek nie odbija do końca, przyblokowuje koło przez co felga się rozgrzewa)
  4. za 2 tyg to Aby pogoda dopisała
  5. jedyne słuszne miejsce Hugo, ogarnij jakąś galerie czy coś na 1'szej stronie albo może wrzucić na picassa/dropbox bo inne hostingi psują jakość fotek
  6. Dzięki za spota, jak zwykle było super
  7. oj chyba nici z tego jutrzejszego grillowania bo coś mały odzew Fakt faktem jest gorąco. Może jutro się na spocie dogadamy się i wspólnie ustalimy jakiś termin i fajną miejscówkę.
  8. Zrobić ściepe na szame albo każdy niech coś ze sobą zabierze, krzesełko/leżaczek i można spotować
  9. Płukanka Liquy Moly + Motul 5w40 Specific + filtr Knecht. Nie mam hajsu na fajerwerki typu Amsoil czy Millers choć jestem ciekaw czy bez kitu jest jakaś odczuwalna różnica między standardowymi olejami.
  10. Krecilem to siedziala miejscu i mi przeskakiwala, nalalem wd i poszło ;d
  11. tak, kręcę ją a nadal 3ma się
  12. Kurcze mogłeś pisać z 20min wcześniej. Teraz wymieniam olej i walczę z nakrętką od górnej osłony silnika ... 2 ładnie się odkręciły, a ostatnia kręci się w miejscu
  13. u mnie tak samo belka wygląda po zdjęciu zderzaka czyli wychodzi na to ,że "tak ma być"
  14. Proponowal bym kupywac osobiscie, nie z allegro. Kumpel kupil 2x pirelli pzero '19 od serwisu co sprzedaje uzywane gumy na allegro. Zamowil w lutym, pod koniec maja pojechal przezucic gumy na fele, a tu z boku przebite obydwie, nie nadaja sie do naprawy. Prawdopodobnie ktos nozem przebil. 550 zeta w plecy a guma na pierwszy rzut oka ładna 2014 rok
  15. Godzina 17 jest wg mnie ok. Wpadnij o 18 jak chcesz, my będziemy
  16. Mówiliście Pawłowi, aby auto przegonić to się chłopak wziął do roboty , aż w gazecie piszą , w końcu diesel musi dymić
  17. weź na spota Natty's do poniuchania, też wezmę co nieco
  18. a pierdziele, siedzę już z 4 godziny i na różne sposoby to składam i nie działa z automatu . Jutro jadę kupię nowy
  19. Nwm co się dzieje. Jeśli nie założę sprężynek i tej kremowej obudowy i ręcznie sam sobie wsuwam i wyciągam patyk z blaszkami to wszystko gra, gdy tylko założę górną obudowę i sprężyny aby samo pod pedałem działało to nie działa WTF

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.