Treść opublikowana przez M@rcin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kabel pod poduchą się wypiął i dlatego sygnału nie było, a co do tempomatu to w czujniku położenia sprzęgła, wewnątrz sprężyna się przekręciła i patyk od czujnika chodził(odbijał) a mechanizm wewnątrz nie, blaszka siedziała w środku i efekt był taki jak by sprzęgło było cały czas wciśnięte. Podłączyłem na "krótko" i wszystko elegancko chodzi. Teraz siedzę, składam wszystko do kupy i będzie hulać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
klakson i tempomat działa , wszystko dzięki koledze Herdas
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
heh te znaczki S-line to zmora tak samo jak M pakiet. Więcej M'ek jeździ niż fabryka dała
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co za ludzie tak szpecą auto
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
BrzozkA4,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
https://www.youtube.com/watch?v=UuDQQHs-XsE#t
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za spota, super było
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja dziś odpadam, 5'tego będę
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
piękna S'ka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Mainz passion/ DoDo born to be mild
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zwykle wszystkie tego typu środki do felg śmierdzą okropnie ale w porównaniu do IronX'a czy ABDL Vampire, zapach Rotona jeszcze "ujdzie" Co do BSD, tak lakier po nim staje się strasznie tępy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W Lublinie chyba będzie ciężko dostać. W sumie na twoim miejscu radziłbym siąść, poczytać forum KA, tam masz testy innych produktów od softa99 np. Fusso i King of Gloss. http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=223 Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać. Pamiętaj też, że końcowy efekt w głównej mierze zależy od dobrej kondycji lakieru oraz dobrego przygotowania. Water Block, jest nastawiony głównie na zrzut wody, reszta to "dodatek". https://detailingpro.pl/do-jasnych-lakierow/596-soft99-water-block-wax-gloss-type-pearl-metallic-200g-wosk-do-jasnych-lakierow.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jest fajnie, ciekawe jak by wyszło wersją do jasnych lakierow bo ja mam Dark&Metalic
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
skończone Kolejny produkt od softa jaki idzie na celownik to : Dziś przejazd klasyków przez miasto. Start 19 pod zamkiem.pawel212333 jak się wybierasz to może 19.30 "tam gdzie zawsze" - F
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak, pod areną. Zymol Carbon, fajny wosk, tylko pod niego trzeba dać HDC, z którym koszmarnie (mi) się pracuje ręcznie. Coli czy wolf, nie pracowałem żadnym z nich. Poczytaj o Fusso/King of Gloss może coś Ci podejdzie od softa.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wybiera się ktoś dziś na klasyki ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tazman, przed chwilą skończyłem zabawę z Water Blockiem. Nie dawałem pod spód SRP, ponieważ chcę zobaczyć ile faktycznie siedzi. Efekt końcowy, .... WOW! Lakier ściemnił się, stał się bardzo śliski i wyszło ziarno. Z docieraniem nie miałem problemów tak jak wcześniej wtedy gdy go na szybko testowałem, dałem go mniej. Bardzo przyjemnie się z nim pracuje, zapach fajny bo nie śmierdzi naftą jak 1000P. Nie mogłem wytrzymać i na sam koniec zacząłem lać wodą po masce Efekt: tak jak na poniższych filmach pokazowych producenta: Jeśli trzyma się to faktycznie 3 miechy jak deklaruje sotf, to czapki z głów
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
środek testowałem: a mianowicie jest super, jak dla mnie oczywiście, wiecie jak moje felgi wyglądały przed zabiegiem (uczestnicy zlotu) a teraz http://www.directupload.net/file/d/4027/5cjsl54z_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4027/go74y37x_jpg.htm oczywiście to tylko po jednym razie ( z pędzelkiem) w weekend zdejmę i będę robił pojedynczo obym tylko czasu troszki miał. nieźle
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
parę postów wyżej napisałem, na chemicznej mają go http://www.autochemia24.pl/product-pol-4677-Plyn-do-mycia-felg-i-kolpakow-K2-Roton-700ml.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
sam muszę podjechać, kupić i potestować, obecnie mam ABDL Vampire i jest super. Dobrze, że Michał go podsunął, bo z tego co czytam, jeśli faktycznie jest taki dobry jak ludzie piszą to za te pieniądze petarda
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o, dopiero zauważyłem, że pod artykułem są filmy. Haha. faktycznie jest i on
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siema Denis Patrzcie co piszą w gazetach : http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000163483,pustki-na-koncercie-geldofa-i-biohazard-organizator-nie-bylo-zbyt-wielu-muzykow-do-wyboru.html Ciekawe czy dobrze się bawił "Kolega z Łodzi" .
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kurde, przepłaciłem za BSD. W tesco dałem 30 zl Nastepny spot 05.07 tak ? Tak Działałeś już z BSD? Jak wrażenia?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
gdzie komu bliżej: www.autochemia24.pl ul. chemiczna - tu polecam też jak ktoś chce BSD, po 25,50 mają niektóre ceny stosunkowo bardzo niskie do cen rynkowych. Roton też jest bagatela 11.50 www.przywrocblask.pl ul. kochanowskiego www.excede.pl - dębówka k. Lublina www.carsguys.pl