Treść opublikowana przez M@rcin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kto ma fotki z wcześniejszych spotów niech wrzuci do albumu /fb
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pewnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wnętrze jedne z fajniejszych jakie było w e46, ale zewnątrz auta... szkoda słów
-
Czym czyścicie deskę rozdzielczą?
ValetPRO Interior APC + PB Natural Look
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja juz jestem, czekam na kolezke przy pkp.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wybiera się ktoś jutro na klasyki ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Woda pod dywanikiem kierowcy w A4 B8
podszybie jest przyczepione na spinki czy śruby? Jak ustawialiście wycieraczki? Na taśmę tak jak pisze w "sam naprawiam" czy macie jeszcze jakiś inny lepszy patent?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W sumie to juz czas rozejrzec sie za felgami na zimę. Mile widziane każde info z miejscowką gdzie mozna nabyc ori stalowki '16.- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Grill na czarno (bez znaczka ) jak najbardziej na + ale halo źółte mi nie podchodzą- Pomoc przy wyborze felg
ja bym wziął opcję 2- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- Alarm, działa czy nie?
spróbuj też opuścić szyby w dół, zamknąć auto i po 20s pomachać ręką wewnątrz. Czujnik ruchu powinien zadziałać.- Alarm, działa czy nie?
może alarm masz wyłączony . Przyciski się świecą czy nie? Jeśli tak to wyłącz je(tak jak na załączonym przez ciebie foto) i spróbuj się poruszać. Ewentualnie zamknij auto z pilota, poczekaj z 30 sekund, otwórz auto kluczykiem i zostaw otwarte drzwi. Alarm po 20s powinien się włączyc. .- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za spota- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aby pogoda nie nawaliła.. cały czas w radiu mówią o burzach- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
będzie- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki wszystkim za miło spędzony czas a w szczególności dla gospodarzy - Brzózki i jego dziewczyny- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zimne % jak najbardziej wskazane- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale patelnia Może do 18 się trochę ochłodzi- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no jednak się postarali. Co ciekawego dostałeś? Dziś bawiłem się APC, cmentarz ze zderzaka bez problemu zszedł .... razem z woskiem ( a miał być taki bezpieczny ) , a tak na poważnie, to super domywa . robitl, hah , no to nieźle. Źle cię zrozumiałem bo pisząc : myślałem, że chciałeś właśnie go usunąć ze zdjęcia.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Ile czynnika klimy i oleju
Hej. Mógłby ktoś z was rzucić okiem i napisać czy wszystko jest ok? Nie za mało te 6g oleju? Podobno ktoś wcześniej zaszalał i dodał zbyt dużo oleju jak i czynnika:- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
właśnie miałem pisać że coś cicho tu. - Woda pod dywanikiem kierowcy w A4 B8