Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Każdy kto przyjedzie(auta z grupy VAG- nieważne jakie i czy jest się w klubie czy nie) wcześniej i będzie miejsce w "serduszku" to będzie, lepiej wpaść chwilę przed ustawianiem, bo potem miejsc nie ma.
  2. Ładna "smerfetka" Koło robi robote
  3. Dzisiaj bylem dopelnic ostatnich formalnosci i "pozwolono" mi zerknac na moj nowy nabytek jeszcze zafoliowany bez blach i stal jak koza przez jak to mowil szwedol jakies zabezpieczenia na sprezynach do transportu:) zaspokoilem swoja ciekawosc:) bedzie wspaniala!!!! Jest wspaniala wkrotce premiera!!! gratulacje ciekawa konfiguracja
  4. no to jadymy Pany https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/ Kogo nie ma niech się dopisuje do grupy
  5. RS4 "Custom Diesel" http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=160&p=614023&sid=04a996b568a39b076934a176cbf41a8b#p614023
  6. Na początku tego roku kupiłem do siebie RS3. Jazda podczas deszczu super nie wspominając o suchej nawierzchni. Są ciche i naprawdę super się kleją. Jak na razie przejechałem ~~8kkm, śladów jako takiego nadmiernego zużycia nie zauważyłem. Z minusów to faktycznie, rant ochronny mógłby być większy. Polecam
  7. w tamtym roku na wiosnę były kupony allegro -100zł przy zakupie opon za więcej niż 600zł. Ja wtedy akurat kupowałem letnie Co do opon to ze swojej strony mogę polecić Nokiany d4
  8. wg mnie fajnie wyszło
  9. M@rcin odpowiedział(a) na Makos_9507 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolega u siebie próbował łatać te otwory w taki sam sposób i powiem, że wyszło mu to tragicznie...
  10. Temperatura spada, wyświetlacze szaleją. U siebie mam podobnie,tyle że mój nadaje w trybie "slow motion"
  11. Panowie, od ok. miesiąca od ~70km/h w górę tylko przy lekkim skręcie kierownicą w prawo, słychać buczenie. Przy maksymalnym skręcie w lewo/prawo cisza, żadnych pisków. Płyn w zbiorniczku nie pieni się ani też go nie ubywa. Foto podglądowe zapożyczone z neta. Miał może ktoś już podobne objawy i podzieli się wiedzą ? #### problem rozwiązany - lewe łożysko. Wymienione i w końcu cisza
  12. Super autko. Bezawaryjności
  13. Panowie dzięki za spota. Wesołych Świąt
  14. ja będę ale mogę się trochę spóźnić
  15. 1. andynl 2.Herdas 3.paweł212333 4. mophk 5. xMarcin95x
  16. Pub U Szewca https://www.facebook.com/PubUSzewca Księżycowa https://www.facebook.com/Ksi%C4%99%C5%BCycowa-744935555532244/timeline
  17. ja w czwartek rano muszę być "na chodzie" także też podziękuję choć opcja z jakąś knajpką wcale nie jest głupia
  18. Śledzik na parkingu? Chyba że na sucho czemu na parkingu. Bo to w tarasach mało miejscówek jest aby usiąść do % czy jakiejś szamy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.