Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uchwyt na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Oryginalnie mam w swojej Audi mocowanie do telefonu. Oczywiscie jak to w zdecydowanej większości bez samego telefonu. I tak myślałem nad przerobieniem tego tak, by móc tam trzymać normalny telefon. Przerabiał ktoś może takie mocowanie? Miałby ktoś jakiś pomysł na to?

Dla jasności wygląda to u mnie w takiej formie:

http://img07.staticclassifieds.com/images_tablicapl/213335861_1_644x461_uchwyt-na-telefon-dedykowany-do-audi-a4-b6-kluczbork.jpg

Zdjęcie zapożyczone z internetu.

Opublikowano

Ja mam przerobione jutro pstryknę fotki i wrzucę tu

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki, czekam na foto, bo póki kilka dni wolnego to chciałbym się do tego zabrać ;)

Opublikowano

Ja w a4 b6 mam tak

2zqu1it.jpg

Jest to wycięta sylikonowa nalepka.

Opublikowano

a żem się :grin::grin::grin:

Opublikowano

a żem się :grin::grin::grin:

normalnie wieszam na to galaxy s4 i wygląda to bardzo dobrze. :D

Opublikowano
  • Autor

Cholera, jak pierwszy raz zobaczyłem to o godzinie około 19 to pomyślałem, że te nożyczki i zapalniczka podtrzymują telefon... Ale teraz jak tak pomyślałem to te nożyczki i zapalniczka (jak się domyślam) są tylko dla przykładu :D

Szczerze mówiąc też o tej podkładce myślałem, ale miałem pewne obawy, że przy przyspieszaniu lub w zakrętach wypadałby telefon jednak. Trzyma się u Ciebie jak trzeba? Nie spada nigdy?

Opublikowano

Cholera, jak pierwszy raz zobaczyłem to o godzinie około 19 to pomyślałem, że te nożyczki i zapalniczka podtrzymują telefon... Ale teraz jak tak pomyślałem to te nożyczki i zapalniczka (jak się domyślam) są tylko dla przykładu :D

Szczerze mówiąc też o tej podkładce myślałem, ale miałem pewne obawy, że przy przyspieszaniu lub w zakrętach wypadałby telefon jednak. Trzyma się u Ciebie jak trzeba? Nie spada nigdy?

hehe. Tak. To jest tylko przykład. :naughty: Oczywiście rozkręciłem ten uchwyt i wyciągnąłem z niego ząbki, żeby cały sylikon doszedł dobrze do powierzchni. Trzyma się, ale pewnie z czasem będzie coraz słabiej. Najwyżej wymienię na innego przylepa. ;) Początkowo miałem też taki problem, że sylikon bardziej trzymał się telefonu niż uchwytu, ale później jakoś się przykleił i w tej chwili jest wszystko ok. Telefon spadł mi może raz, bo widocznie za słabo go wtedy przykleiłem.

Opublikowano
  • Autor

Kurde, mam telefon prawie jak tablet (5.5'') + mój oryginalny uchwyt w audi jest sporo mniejszy, więc nie wiem czy to by trzymało :( Myślałem też o znalezieniu takiego normalnego uchwytu samochodowego z "płaskim tyłem" tak, by móc go przykręcić do tego oryginalnego

Opublikowano

Podepnę się pod temat. Mam to samo u siebie w sensie uchwytu na telefon i teraz mam pytanie czy ktoś próbował z Was może zaślepić te dziury w tunelu środkowym po demontażu uchwytu tak żeby to wyglądało jak się należy?

Opublikowano
  • Autor

Widziałem raz gdzieś artykuł o łataniu deski rozdzielczej po np uchwycie na telefon, są specjalne szpachle do tego, nie jest to jakiś problem wielki, ale potem gorzej jest to pomalować pod ten sam kolor, lecz w tym artykule był też i sposób na to

Opublikowano

Rozumiem. Myślałem tez w ten sposób żeby wyciąć ze starego tunelu (mam akurat taki) dwa takie otwory na wzór tych dziur i to jakoś przykleić ale nie wiem czy to wizualnie będzie dobrze wyglądać?!

Opublikowano

Rozumiem. Myślałem tez w ten sposób żeby wyciąć ze starego tunelu (mam akurat taki) dwa takie otwory na wzór tych dziur i to jakoś przykleić ale nie wiem czy to wizualnie będzie dobrze wyglądać?!

Kolega u siebie próbował łatać te otwory w taki sam sposób i powiem, że wyszło mu to tragicznie...

Edytowane przez xMarcin95x

Opublikowano

No to mnie pocieszyłeś :facepalm: Dobra, chyba dam sobie spokój skoro mówisz że to lipa wyjdzie, dzięki :)

Opublikowano
  • Autor

Nawet jeśli wytniesz wręcz idealnie "zaślepki" ze starego tunelu to mimo wszystko będzie się rzucało w oczy, że coś było kombinowane, poza tym musiałbyś podklejać coś pod spód żeby to sięczegoś trzymało, myślę, że efekt nie byłby wart tego zachodu


W końcu zabrałem się za przeróbkę tego uchwytu pod swój telefon :)

http://zapodaj.net/621d35bb76434.jpg.html

Kupiłem w biedronce uchwyt, który można "doczepiać" do uchwytu przymocowanego m.in. na szybę

http://zapodaj.net/09556c8bb4cd7.jpg.html

Planowałem przyczepić tą część do oryginalnego uchwytu

http://zapodaj.net/0013f2de9e386.jpg.html

Tak aby w każdej chwili móc podczepić telefon z pozostałą częścia uchwytu

http://zapodaj.net/581a6431e3767.jpg.html

A miało to wyglądać tak:

http://zapodaj.net/f04067a0c48f6.jpg.html

Ale przypadkowo dziś trafiłem na matę, o której pisał easymoonrider, jednego razu widziałem taką za 20 zł a nie byłem co do niej przekonany w 100%, ale tą trafiłem za 3 zł... Więc bez zastanowienia wziąłem i... Telefon trzyma się normalnie jak przyklejony :facepalm:

Tak więc często bywa tak, że najprostsze rozwiązania okazują się tymi najlepszymi :wink:

http://zapodaj.net/ad11fc522f506.jpg.html

http://zapodaj.net/b428385265977.jpg.html

Edytowane przez Makos_9507

Opublikowano

Nawet jeśli wytniesz wręcz idealnie "zaślepki" ze starego tunelu to mimo wszystko będzie się rzucało w oczy, że coś było kombinowane, poza tym musiałbyś podklejać coś pod spód żeby to sięczegoś trzymało, myślę, że efekt nie byłby wart tego zachodu

W końcu zabrałem się za przeróbkę tego uchwytu pod swój telefon :)

http://<a href=http://zapodaj.net/dcce9022ad29b.jpg.html>12468227_938239086253829_1418989009_n.jpg</a>

Kupiłem w biedronce uchwyt, który można "doczepiać" do uchwytu przymocowanego m.in. na szybę

Planowałem przyczepić tą część do oryginalnego uchwytu

Tak aby w każdej chwili móc podczepić telefon z pozostałą częścia uchwytu

A miało to wyglądać tak:

Ale przypadkowo dziś trafiłem na matę, o której pisał easymoonrider, jednego razu widziałem taką za 20 zł a nie byłem co do niej przekonany w 100%, ale tą trafiłem za 3 zł... Więc bez zastanowienia wziąłem i... Telefon trzyma się normalnie jak przyklejony :facepalm:

Tak więc często bywa tak, że najprostsze rozwiązania okazują się tymi najlepszymi :wink:

Czyli moje rozwiązanie zadziałało? u mnie mata się już trochę zużyła i w obecne mrozy bardzo słabo trzyma.

Opublikowano
  • Autor

Nawet jeśli wytniesz wręcz idealnie "zaślepki" ze starego tunelu to mimo wszystko będzie się rzucało w oczy, że coś było kombinowane, poza tym musiałbyś podklejać coś pod spód żeby to sięczegoś trzymało, myślę, że efekt nie byłby wart tego zachodu

W końcu zabrałem się za przeróbkę tego uchwytu pod swój telefon :)

http://<a href=http://zapodaj.net/dcce9022ad29b.jpg.html>12468227_938239086253829_1418989009_n.jpg</a>

Kupiłem w biedronce uchwyt, który można "doczepiać" do uchwytu przymocowanego m.in. na szybę

Planowałem przyczepić tą część do oryginalnego uchwytu

Tak aby w każdej chwili móc podczepić telefon z pozostałą częścia uchwytu

A miało to wyglądać tak:

Ale przypadkowo dziś trafiłem na matę, o której pisał easymoonrider, jednego razu widziałem taką za 20 zł a nie byłem co do niej przekonany w 100%, ale tą trafiłem za 3 zł... Więc bez zastanowienia wziąłem i... Telefon trzyma się normalnie jak przyklejony :facepalm:

Tak więc często bywa tak, że najprostsze rozwiązania okazują się tymi najlepszymi :wink:

Czyli moje rozwiązanie zadziałało? u mnie mata się już trochę zużyła i w obecne mrozy bardzo słabo trzyma.

Tak, na ten moment działa :decayed: Ale też tak myślę, że po jakimś czasie użytkowania nie bedzie trzymać już tak dobrze, tzn w lato przy wysokiej temperaturze myślę, że będzie ok, no ale jakby nie patrzeć to tylko 3 zł ;)

Bardziej martwi mnie fakt, że przykleiłem ją na super glue :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Ps. Dodałem zdjęcia, bo wcześniej się nie dodały...

A tak swoją drogą jak tu dodawać te cholerne zdjęcia by były od razu widoczne i nie było trzeba wchodzić w żadne linki....?

Opublikowano

ja dodaję fotki na http://pl.tinypic.com/

Edytowane przez easymoonrider

Opublikowano
  • Autor

Ale jak je dodać by nie bylo trzeba wchodzic w zadne linki by zobaczyc foto?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.