Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na telefon


Makos_9507

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak je dodać by nie bylo trzeba wchodzic w zadne linki by zobaczyc foto?

Ja korzystam z fotosik.pl i możesz zrobić tak jak ja mam w sygnaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak je dodać by nie bylo trzeba wchodzic w zadne linki by zobaczyc foto?

  • Wchodzisz na ifotos.pl
  • Klikasz klawisz "Przeglądaj..."
  • Otwiera się okno eksploratora plików, w którym znajdujesz obrazek, który chcesz pokazać - klikasz go raz, a następnie klikasz "Otwórz".
  • Potem klikasz klawisz ">> wrzucaj"
  • Otworzy się strona z różnymi linkami do twojego obrazka. Kopiujesz link opisany jako "Kod na forum".
  • Wklejasz to do swojej wiadomości.

Efektem jest miniaturka obrazka, po kliknięciu w którą otworzy się strona z obrazkiem w pełnym rozmiarze:

621d35bb7_snxenpx.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak je dodać by nie bylo trzeba wchodzic w zadne linki by zobaczyc foto?

Ja pisząc z smartfona za pomocą tapatalk-a dodaje z galerii i niema żadnych linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając forum i temat dotyczący uchwytu wpadłem na pewien pomysł. Gdyby do oryginalnego uchwytu przeznaczonego na adapter włożyć magnes? Zobaczcie tę aukcję to wszystko się wyjaśni: http://www.aliexpress.com/item/360-Degree-Universal-Car-Holder-Magnetic-Air-Vent-Mount-Dock-mobile-phone-holder-For-iPhone-6s/32473456990.html?shortkey=uERveE3i&addresstype=600

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze to sprawdzić u siebie :-)

W sensie spróbujesz włożyć magnes do środka, a blaszkę w telefon? Ja myślałem aby tak zrobić. Wtedy po prostu kładłoby się telefon na oryginalny uchwyt do adaptera i wszystko by się trzymało. Jeżeli przetestujesz to daj znać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest już razem z etui na tył? Bo w moim telefonie nie ściąga się klapki z tyłu, sim itp itd od boku. Takie to teraz nowoczesne są te smartfony, że jak bateria sie popsuje to chyba bede musiał wyrzucić telefon za 1200 :facepalm:


Myślę nad samoróbką tego... Polecam magnes neodymowy, są mocne, oczywiście 1 sztuka nie utrzyma telefonu, bo z reguły są małe, ale kilka sztuk załątwi sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest już razem z etui na tył? Bo w moim telefonie nie ściąga się klapki z tyłu, sim itp itd od boku. Takie to teraz nowoczesne są te smartfony, że jak bateria sie popsuje to chyba bede musiał wyrzucić telefon za 1200 :facepalm:

Myślę nad samoróbką tego... Polecam magnes neodymowy, są mocne, oczywiście 1 sztuka nie utrzyma telefonu, bo z reguły są małe, ale kilka sztuk załątwi sprawę

Na allegro widziałem w różnych rozmiarach. Różne są dostępne, ale najpierw trzeba sprawdzić, w jakim rozmiarze magnes wejdzie. Może coś takiego: http://allegro.pl/magnes-neodymowy-magnesy-10x5x1-mm-50gr-szt-i4824050413.html? Ja mam ten komfort, ze mój tel ma zdejmowaną klapkę a dodatkowo mam na nim etui, pod które mógłbym włożyć blaszkę.

Pytanie, czy tak mocny magnes nie zaszkodzi telefonowi?

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam etui, telefon nie duży bo S4 mini.

Zamówię z ebay,drogo nie jest i jak dojdzie za ok.2 tyg to zrobię test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w a4 jest zamontowany uchwyt na telefon razem z instalacja ( oczywiście telefonu brak ) koło wejścia na zapalniczkę przez co jak chcę coś podłączyć to muszę odpiąć telefon dużo roboty jest ze zmianą tego miejsca na inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...