Treść opublikowana przez M@rcin
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 na blachach LKR, widziany pół godziny temu na światłach w Konopnicy
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
no to grubo
-
beda pasowały felgi od b8 do b7.pomozcie...
dołożysz pierścienie centrujące i wejdzie. Sam jeżdżę na felach z B8 i jest wszystko ok.
-
Ceny paliwa marzec 2026
ON Tesco Lublin 3.66.
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
- Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Żarówki pod tablice od Tomnika założone. Wszystko działa, ładnie świecą i co najważniejsze nie wywala błędu. Polecam- Bukowina '16 - Hot-Line
miłej zabawy,- Ceny paliwa marzec 2026
Tesco Lublin, ON 3.59- Polecane opony letnie
Ja mam Rainsport 3, kupiłem je na wiosnę zeszłego roku. Przejechałem na nich 6,5tyś km i wg mnie są bardzo dobre zarówno w deszczu jak i na suchym. Nie są głośne. Jestem z nich zadowolony, polecam- Ceny paliwa marzec 2026
ON 3.49 Tesco Lublin- Dokładka S-line B7
wg mnie szary,- Przyciemnianie szyb
Witaj Ja jad 29.02 do RADRIS'A dobre opinie lecą na nich . I jak zawitałeś do Radisa? Wrzucisz fotki jak się sreberko prezentuje po wizycie ? może być /pw- Rysa! Pomocy!
Podepnę się pod temat U mnie podobna sytuacja Jak myślicie, jest możliwość odratowania tego maszyną czy od razu oddać na lakierowanie "smart"?- łożysko koło przednie - wymiana
wymieniałem u siebie lewe łożysko tydzień temu. Koszt robocizny 70zł. Czas: 1,5godz. Wg mnie nie opłaca robić samemu jak nie masz prasy czy klucza pneumatycznego nic nie zdziałasz.- Ceny paliwa marzec 2026
Tesco ON 3.47 (wczoraj 3.37) Orlen ON 3.55- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Chyba Tomek(soul) też sam montuje podtlenek LPG , więc ja bym uderzał do niego Dziś spocik jakby ktoś nie wiedział także zbierać się kto może- S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Piękne autko- Czy poniższy zderzak jest do B7 S LINE ?
mi to na zderzak od A3 wygląda ...- Problem z autem po zakupie
właśnie, gdzie można sprawdzić kod silnika na silniku (oprócz wklejki na obudowie pasku)- Śruba regulacyjna maglownicy - nie moge jej ruszyc
też mam to samo, napisz jakieś info co i jak po wizycie w warsztacie- Ceny paliwa marzec 2026
Tesco, Lublin ON 3,42 Orlen ON 3,55- Czym grozi...
czytajcie ze zrozumieniem. Prędkość jak i wyrwa pewnie była nie mała, więc trudno to nazwać normalnym "zużyciem" części jak przy codziennym eksploatowaniu auta. Z ciekawości pogooglowałem sobie i w passkach jest to dosyć popularny problem http://forum.vw-passat.pl/threads/46140-p%C4%99k%C5%82-wahacz-podczas-jazdy-(-MASAKRAAAAA!!!!!- Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
dziś podczas jazdy ~50km w aucie zaczęło dziwnie śmierdzieć. Nie miałem czasu wczoraj złożyć tapicerki, więc stanąłem i poszedłem sprawdzić ten filtr CAN. Rozgrzał się on do takiej temperatury, że nie dało się go w ogóle dotknąć rękami, przytopił też plastikowe opaski, którymi go złapałem do wiązki od wycieraczki dlatego ten smród w aucie. Po przyjeździe do domu pierwsze co to wymontowałem go i wyizolowałem przewody. Nie wyobrażam sobie jazdy z nim, fakt usuwa błąd spalonej żarówki, no ale jak po tak małym dystansie robi się aż tak bardzo gorący to co mówić robiąc trasę po 300-700 km do tego np w wakacje przy temp. +30* Razem z filtrem wyleciały LEDY co by błąd znów mnie nie denerwował. Ogólnie mod dla mnie nie udany Pozostaje zamówić moduły od kolegi Tomnik- Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
Dziś wpadła do mnie paczka od motohid z filtrem CAN. Wrzucam fotki podglądowe jak to wygląda od wew. strony. Trzeba dodatkowo samemu naciąć izolację i mocno ścisnąć kombinerkami , bo dołączone zaciski do kasownika nie dają rady się przebić. Błąd zniknął, ale jedyne co mnie zdziwiło, to to że filtr strasznie szybko i mocno się grzeje, po 15 min jazdy na włączonych światłach nie idzie go złapać rękami bo parzy. Chłopaki z motohid powiedzieli, że "tak ma być".- Nowicjusz - wątek powitalny
Hej - Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4