Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 na blachach LKR, widziany pół godziny temu na światłach w Konopnicy
  2. no to grubo
  3. dołożysz pierścienie centrujące i wejdzie. Sam jeżdżę na felach z B8 i jest wszystko ok.
  4. ON Tesco Lublin 3.66.
  5. Żarówki pod tablice od Tomnika założone. Wszystko działa, ładnie świecą i co najważniejsze nie wywala błędu. Polecam
  6. miłej zabawy,
  7. Tesco Lublin, ON 3.59
  8. Ja mam Rainsport 3, kupiłem je na wiosnę zeszłego roku. Przejechałem na nich 6,5tyś km i wg mnie są bardzo dobre zarówno w deszczu jak i na suchym. Nie są głośne. Jestem z nich zadowolony, polecam
  9. ON 3.49 Tesco Lublin
  10. M@rcin odpowiedział(a) na kupczak90 temat w Audi A4 B6
    wg mnie szary,
  11. M@rcin odpowiedział(a) na Important temat w Audi A4 B7
    Witaj Ja jad 29.02 do RADRIS'A dobre opinie lecą na nich . I jak zawitałeś do Radisa? Wrzucisz fotki jak się sreberko prezentuje po wizycie ? może być /pw
  12. Podepnę się pod temat U mnie podobna sytuacja Jak myślicie, jest możliwość odratowania tego maszyną czy od razu oddać na lakierowanie "smart"?
  13. wymieniałem u siebie lewe łożysko tydzień temu. Koszt robocizny 70zł. Czas: 1,5godz. Wg mnie nie opłaca robić samemu jak nie masz prasy czy klucza pneumatycznego nic nie zdziałasz.
  14. Tesco ON 3.47 (wczoraj 3.37) Orlen ON 3.55
  15. Chyba Tomek(soul) też sam montuje podtlenek LPG , więc ja bym uderzał do niego Dziś spocik jakby ktoś nie wiedział także zbierać się kto może
  16. mi to na zderzak od A3 wygląda ...
  17. właśnie, gdzie można sprawdzić kod silnika na silniku (oprócz wklejki na obudowie pasku)
  18. też mam to samo, napisz jakieś info co i jak po wizycie w warsztacie
  19. Tesco, Lublin ON 3,42 Orlen ON 3,55
  20. czytajcie ze zrozumieniem. Prędkość jak i wyrwa pewnie była nie mała, więc trudno to nazwać normalnym "zużyciem" części jak przy codziennym eksploatowaniu auta. Z ciekawości pogooglowałem sobie i w passkach jest to dosyć popularny problem http://forum.vw-passat.pl/threads/46140-p%C4%99k%C5%82-wahacz-podczas-jazdy-(-MASAKRAAAAA!!!!!
  21. dziś podczas jazdy ~50km w aucie zaczęło dziwnie śmierdzieć. Nie miałem czasu wczoraj złożyć tapicerki, więc stanąłem i poszedłem sprawdzić ten filtr CAN. Rozgrzał się on do takiej temperatury, że nie dało się go w ogóle dotknąć rękami, przytopił też plastikowe opaski, którymi go złapałem do wiązki od wycieraczki dlatego ten smród w aucie. Po przyjeździe do domu pierwsze co to wymontowałem go i wyizolowałem przewody. Nie wyobrażam sobie jazdy z nim, fakt usuwa błąd spalonej żarówki, no ale jak po tak małym dystansie robi się aż tak bardzo gorący to co mówić robiąc trasę po 300-700 km do tego np w wakacje przy temp. +30* Razem z filtrem wyleciały LEDY co by błąd znów mnie nie denerwował. Ogólnie mod dla mnie nie udany Pozostaje zamówić moduły od kolegi Tomnik
  22. Dziś wpadła do mnie paczka od motohid z filtrem CAN. Wrzucam fotki podglądowe jak to wygląda od wew. strony. Trzeba dodatkowo samemu naciąć izolację i mocno ścisnąć kombinerkami , bo dołączone zaciski do kasownika nie dają rady się przebić. Błąd zniknął, ale jedyne co mnie zdziwiło, to to że filtr strasznie szybko i mocno się grzeje, po 15 min jazdy na włączonych światłach nie idzie go złapać rękami bo parzy. Chłopaki z motohid powiedzieli, że "tak ma być".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.