Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Jak sprawuje się gałka? Ogólne wrażenie pozytywne czy bardzej "lipa" Gumki w pilot to faktycznie guma czy plastik? Czekam na fotki "po" montażu
  2. Czekamy w tarasach -3 B31 Dzięki panowie za spota. Kto ma fotki niech powstawia
  3. Panowie, dołączajcie do grupy na FB https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/
  4. Gruby projekt, powodzonka w modach
  5. Start: g.19:00 Sektor H Do zobaczyska
  6. Od dawna tankuję na tej samej stacji Tesco co Prezes i nie zauważyłem jakiejś gorszej pracy silnika czy też spadku km. Niemniej jednak ciekawa sprawa z tym kolorkiem.
  7. Dzięki za spota Ps. może kolejny w czw na LKN , kto chętny
  8. Hej Wbijaj na spota
  9. Wybiera się ktoś jutro na klasyki pod arenę ?
  10. Pozdro dla kierownika szarej B7 na klubowych ramkach i blachach LSW stojącej pod biedrą na Warszawskiej ok.18:20.
  11. to nie dizel :-P upss... nie zauważyłem
  12. Z odpalaniem myślę, że trzeba zwiekszyć dawke startową paliwa na ciepłym
  13. podesłałbyś namiary na ten kabelek ?
  14. Ktos chętny na spontana dzis pod areną?
  15. M@rcin odpowiedział(a) na blejd temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ładne autko, co do malowania elementów na czarno, ja bym odpuścił. Masz czarne autko to jasne dodatki jak najbardziej pasują. Ja mam srebrne więc poleciałem w czerń
  16. pozdro dla kierownika , autko upolowane w zeszłą sobotę
  17. 205/55/R16 91V
  18. Mam je ponad rok. Zrobiłem już na nich 12tyś i oznak nadmiernego zużycia nie zauważyłem.Wszystko zależy od stylu jazdy. Jedyne co mogę się przyczepić to że boki opony są miękkie co można odczuć przy dosyć szybkim pokonywaniu zakrętów, ale nie róbmy z igły widły. Są wg mnie stosunkowo ciche i super się jeździ podczas deszczu. Ja ze swojej strony polecam. Spełniają moje oczekiwania w 101%
  19. jaki je...y Przecież toż to nic innego jak specjalny płyn :

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.