Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Fajna furka Powodzenia w dalszym modzeniu.
  2. Ładne autko. Wbijaj do nas na spota w końcu
  3. ładnie wyszło jeszcze fajnie by tu siadły białe wskazówki od S'ki
  4. Ładny avant tylko ta naklejka ..... fu Powodzenia w modach.
  5. Super konfig autka, zmiana z alcantary na perforowaną skórę na fajerze i gałce to dobry wybór .
  6. UCZESTNIK ZLOTU:nick: Marcinx52 OSOBA TOWARZYSZĄCA:imię: Agnieszka DZIECI:imię: Adrianwiek: 12 lat
  7. Ja, Kuba i Michał o 21 pojechaliśmy Wbijaj na następnego
  8. https://www.google.pl/maps/place/Wójcik+Alfred.+Naprawa+automatycznych+skrzyni+biegów/@51.1741283,22.3010564,4236m/data=!3m1!1e3!4m8!1m2!2m1!1sMechanik+samochodowy!3m4!1s0x4722f424d9c1d33d:0x36ae5f063078b029!8m2!3d51.174134!4d22.318162 Siora wymieniała tu w tipie. Robota całkiem spoko .
  9. super 5'tka ;D Kolor mega
  10. Zrobione na oko, pacjent przeżył Musiałem jednak odkręcić obie dźwigienki więc poszła regulacja wszystkich pompek. Dzięki za info. Pzd.
  11. Pianka doszła i faktycznie jest różnica. Coś tam przyciszyło kleklekle
  12. o heh, nie zauważyłem tego PDF Dzięki Kamil Mam jeszcze pytanko. Potrzebuję zrzucić dźwigienki ponieważ wypadły mi broki. Chcę je tam włożyć na klej i zapunktować. Poza tym wszystko gra. Czy mogę zrzucić te dźwigienki bez odkręcania regulacji pompowtrysków? Dodam, że bipy jak i same wtryski są git dlatego chciałbym tego nie tykać a nie mam zegara aby na nowo to ustawić. Czy nie da rady takiego manewru wykonać i muszę zacząć dzwonić po znajomych za zegarem
  13. Pamięta ktoś jakie klucze potrzebne są do wyregulowania dźwigienek? Z tego co doczytałem w necie to: Kontra 18oczko Ampul 6 brakuje jeszcze mi spline.
  14. Pianki zamówione, może coś się i u mnie polepszy. Masakra z tą kulturą pracy klekotów.
  15. jaką brałeś? 32 czy 25?
  16. Dobry patent, podrzuć link do pianki
  17. Nie, bo to jest osłona. Zawsze jest gorąca bo to przecież nagrzewnica
  18. Paluch poparzony bo za tym plastikiem jest nagrzewnica Miałem podobny problem, rozszczelnił mi się kawałek tej czarnej obudowy i przez dziurę dmuchało mi gorącem pod nogi i na tunel. Uszczelniłem i po problemie U Ciebie pewnie wali po całości skoro popielniczka, climatronic a nawet gałka się grzeje. Pzd.
  19. Pozdro dla Ciebie @SebastosWolski, upolowany zostałeś na LKN w zeszły czwartek .
  20. Pozdrawiam kierownika szarej B7 avant z ramkami klubowymi LLE, mijany ~~10:30 we Władysławowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.