Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Czym malowałeś lampy i jak je rozkleiłeś/skleiłeś ? Pzd.
  2. tragedia ... Kup od s-line o wiele lepiej bd wyglądać...
  3. B7 Szukaj 1.8TQ/3.0TQ lub B6 w S-line 1.8TQ/1.9TQ
  4. M@rcin odpowiedział(a) na AudiczkaBP temat w Audi A4 B6/B7
    Kleiłem różnymi foliami ale między 3M a jakimkolwiek "no-name" jest mega ogromna różnica. Ze swojej strony polecam 3M.
  5. Dziś spocik. Więcej info w 1 poście tematu. Wbijać
  6. Słaby termin ;(
  7. M@rcin odpowiedział(a) na mates08 temat w 1.9TDI
    Ciekawe w jaki sposób, jeśli mówimy tu o ori produkcie
  8. Srebrne B5 Avant z ramkami klubowymi na blachac LC .... upolowane przy salonie Hyundai'a w Konopnicy Pzd
  9. wrzuć zimową rolkę, podbij przegląd i potem załóż lato. Robią z igły widły to trzeba inaczej z nimi się zabawić
  10. Polecam też nasza grupę na FB. Tam też zawsze aktualne info w wydarzeniu https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/
  11. Próbowałem u siebie powalczyć z CGP i nie daje w tym przypadku rady
  12. Chwilę temu upolowany czarny B6 Avant z ramkami klubowymi zaparkowany w Konopnicy przy samym wlocie do LBN na blachach LZA Pozdro
  13. Brakuje znaczka na tylnej klapie ;D Poza tym super autko się prezentuje
  14. M@rcin odpowiedział(a) na krisst88 temat w Audi A4 B8
    a co powiecie o Textarach? Gość polecał mi tarcze w/w firmy, klocki na tył Roper a na przód ABS?
  15. Czarny sufit robi robotę. Nawet fajnie wygląda bez relingów. Wpadnij czasem do Nas na spota
  16. Dziś 2 B5'tki ustrzelone Avant na Krańcowej ~~ 14.30 z ramkami klubowymi a chwilę później na Mełgiewskiej złote B5 sedan z wlepką klubową na klapie Pozdrawiam kierowników
  17. Ten ori alarm z Audi to chyba jakaś pomyłka On skrzeczy a nie wyje,
  18. E no, ten grill to jakaś masakra Profanacja pakietu S Niemniej super czarnula(jak na razie ). Powodzenia w dalszych modach
  19. Panie majster, kiedy Pan się na spocie wreszcie pojawi
  20. Ja mam u siebie w/w Hammerite pomalowane w czarny połysk. Przed malowaniem wyczyszczone dokładnie szczotką drucianą i papierem ściernym, wymyte zmywaczem hamulcowym i odtłuszczone benz. 3ma się ładnie
  21. Brakuje tylko znaczka na klapie pomalowanego na czarno Ładne autko
  22. Gliptone zmieniło etykiety? Pytam bo na alledrogo pełno tego, podróbka czy ori?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.