Treść opublikowana przez M@rcin
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Czym malowałeś lampy i jak je rozkleiłeś/skleiłeś ? Pzd.
-
Zderzak RS Style A4 B7 opinie
tragedia ... Kup od s-line o wiele lepiej bd wyglądać...
-
Proszę o pomoc w wyborze auta, myślę o A4.
B7 Szukaj 1.8TQ/3.0TQ lub B6 w S-line 1.8TQ/1.9TQ
-
Folia na dekory
Kleiłem różnymi foliami ale między 3M a jakimkolwiek "no-name" jest mega ogromna różnica. Ze swojej strony polecam 3M.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dziś spocik. Więcej info w 1 poście tematu. Wbijać
-
SPOTKANIE WELOMODELOWE :)
Słaby termin ;(
-
Zmiana oleju
Ciekawe w jaki sposób, jeśli mówimy tu o ori produkcie
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
- Spotkania na drodze
Srebrne B5 Avant z ramkami klubowymi na blachac LC .... upolowane przy salonie Hyundai'a w Konopnicy Pzd- Felgi 19' a przegląd techniczny
wrzuć zimową rolkę, podbij przegląd i potem załóż lato. Robią z igły widły to trzeba inaczej z nimi się zabawić- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Polecam też nasza grupę na FB. Tam też zawsze aktualne info w wydarzeniu https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Próbowałem u siebie powalczyć z CGP i nie daje w tym przypadku rady- A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
kozak- Spotkania na drodze
Chwilę temu upolowany czarny B6 Avant z ramkami klubowymi zaparkowany w Konopnicy przy samym wlocie do LBN na blachach LZA Pozdro- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Brakuje znaczka na tylnej klapie ;D Poza tym super autko się prezentuje- Dziwne zużycie tarcz ATE
a co powiecie o Textarach? Gość polecał mi tarcze w/w firmy, klocki na tył Roper a na przód ABS?- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Wcześniej było o wiele lepiej- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Czarny sufit robi robotę. Nawet fajnie wygląda bez relingów. Wpadnij czasem do Nas na spota- Spotkania na drodze
Dziś 2 B5'tki ustrzelone Avant na Krańcowej ~~ 14.30 z ramkami klubowymi a chwilę później na Mełgiewskiej złote B5 sedan z wlepką klubową na klapie Pozdrawiam kierowników- Naprawa syreny H12 fabrycznego alarmu Audi
Ten ori alarm z Audi to chyba jakaś pomyłka On skrzeczy a nie wyje,- B7 2.0 TDI BRD Alcantara,modyfikacja kiery na wzór TT RS, Eibach Sportline,
E no, ten grill to jakaś masakra Profanacja pakietu S Niemniej super czarnula(jak na razie ). Powodzenia w dalszych modach- Fake S4 +++ | NR.1
Panie majster, kiedy Pan się na spocie wreszcie pojawi- Malowanie, zacisków, jaka farba/spray, czy rozbierać
Ja mam u siebie w/w Hammerite pomalowane w czarny połysk. Przed malowaniem wyczyszczone dokładnie szczotką drucianą i papierem ściernym, wymyte zmywaczem hamulcowym i odtłuszczone benz. 3ma się ładnie- A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
Brakuje tylko znaczka na klapie pomalowanego na czarno Ładne autko- Pielęgnacja skóry-dla opornych
Gliptone zmieniło etykiety? Pytam bo na alledrogo pełno tego, podróbka czy ori? - Spotkania na drodze