Treść opublikowana przez M@rcin
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- Odświeżenie czarnego lakieru.
... T-cut ....- montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
Panowie, mam moduł 8E0 959 433 CB fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby). Z wyposażenia mam: grzane przednie stołki bez elektryki, brak oświetlenia w drzwiach, brak oświetlenia pod nogami i korby z tyłu. Czerwoną kostkę mam pod fotelem. Lampki wpadną na dniach, z tego co wyczytałem to tylne oświetlenie wpinam w czerwoną kostkę(foty wyżej w temacie), a gdzie wpiąć się z przednimi lampkami? Głównie chodzi mi o zrobienie podświetlenia przodu aby zapalała się tylko ta lampka gdzie drzwi zostały otwarte.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Black 2.0 T Quattro by Tom
można, tylko na tą chwilę mam zajętą frezarkę bo w grom roboty ... też bym był chętny ^^- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
podeślesz fotke felgi z tymi nakładkami? Jak oceniasz je jakościowo?- Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
co zrobić, trzeba walczyć. Mam nadzieje, że na ten rok będzie spokój już.- Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
dobre i to, Krew zalewa, niby Audi a na klimatyzacji się jeździć nie dało... zgroza- Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Dziś walczyłem ze smrodem i uderzeniem wilgoci po przełączeniu klimy z AUTO na ECON, Materiały: 1,5L IPY + CLIM ATAS "Czyści i odświeża kliamtyzacje" Najpierw zdemontowałem schowek. Napuściłem na bogato piany w parownik przez otwór zatkany gumowym korkiem oraz w boczne kratki(bez środkowej aby w razie czego nie zalać radia. Potem zdemontowałem filtr w podszybiu i na wiatrak tak samo piana na bogato. Po 10min odpaliłem auto i włączyłem ECON, temp LO, nawiew na 50% i zostawiłem tak na 10min. Po 5 minutach przełączyłem na AUTO, włączyłem obieg wewnętrzny i temp na HI. 5min czekania temp na LO. 5min czekania przełączyłem w tryb ECON temp na HI. 5min czekania, włączamy AUTO na LO i nawiew na maxa 10min i wyłączyłem samochód. Teraz do akcji przerobiony pistolet do ropowania -zaklepana końcówka i dysza ponawiercana z boku na całej długości(patent kolegi). Pseudo Tunap Wymycie parownika z pozostałości piany IPĄ. Teraz znów odpalam auto nawiew na maxa(ECON/LO) i przechodzę do podszybia - i rozpylam parę razy na przemian: PIANA chwile czekania i zmycie piany IPĄ - wszystko bezpośrednio na kręcący się wiatrak. Zostawiam na 5min, przełączam temp na HI, i znów leję w wiatrak tylko teraz samą IPĘ aby zmyć pozostałości piany. Wyłączam auto, biorę pianę i psikam w parownik .... i koło się zamyka. Operacja powtórzona 3x. Zamontowany nowy filtr węglowy Jak narzazie 0 smrodu.- AUDI A4 B8 AVANT CAGB
Super autko, Wbijaj na spoty http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-kolejny-spot-niedziela-19062016r-godz1700-arena-lublin-sektor-f/page-1- Odświeżenie czarnego lakieru.
Poorboy's World chyba powinno być 1. J/W 2. MAC124 3. J/W 4. J/W 5. Fusso99Coat + Prima Amigo- A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
potwierdzam Jest moc- Stukanie w skrzyni
wymieniałeś olej w skrzyni?- Zapocenie skrzyni i niedokręcone śruby.
Dzięki za info Co do zapocenia: patrzyłem w książkę serwisową i w 2014r wymieniany był olej w skrzyni. Myślę, że ci co to robili zalali skrzynie i nie wytarli. @edit. Mineło 4 miechy. Skrzynia nadal suchutka. Myślę, że temat można zamknąć- B7 BRB - Zwykły Szarak :)
ATE Typ 200 lub SL6- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o kurcze Seba Myślałem, że już opuściłeś nasze szeregi Gdzieś Ty chłopie się podziewał ;P Na spota wbijaj ..psst Panowie może jakieś klubowe grillowanko na weekendzie w niedługim czasie ?- Zapocenie skrzyni i niedokręcone śruby.
Witam. Dziś przy dolewaniu płynu do spryskiwaczy zauważyłem małą plamę na osłonie silnika. Rozebrałem wszystko i ukazało się zapocenie na skrzyni. Po dokładnym umyciu widać jakby niedokręconą śrubę i gniazdo z prawdopodobnie jakimś czujnikiem. Nie znam się bardzo na skrzyniach, nigdy przy nich nic nie robiłem ale myślę, że prawdopodobnie podcieka z tych 2 miejsc. Może ktoś przerobił temat skrzyni na własnej skórze i mógłby napisać co to za niedokręcona śruba i od czego ona jest, może trzeba ją dokręcić? ? Na razie wszystko wymyłem i będę obserwował ale w międzyczasie a nóż może ktoś coś podpowie zanim wypatrzę z czego cieknie Znalazłem też druga "niedokręconą" śrubę przy skrzyni J/W, od czego ona jest ? Dokręcić ją? Pozdrawiam- Nieprzyjemny zapach w trybie ECON
Gdzie to jest i jak się do tego dostać? też mam problem z "dmuchaniem wilgocią" po przełączeniu na tryb econ. Może faktycznie ten odpływ jest nie drożny, bo po jeździe na klimie nie mam kałuży pod autkem. Z kolei w innych autach z klimą którymi jeżdżę to wody pod autem jest sporo. Tylko gdzie ten odpływ jest Help. edit: @znalazłem temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282013-odprowadzenie-wody-z-parownika/- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnej B7 Avant na blachach TK z wlepką 3D klubową na prawym rogu klapy Widziany w niedzielę na wylocie z Lublina S17 w kierunku Warszawy- ...
- Skradzione
http://www.lublin112.pl/zobacz-sie-dzialo-skradziionymi-ostatnim-czasie-samochodami-rozbito-grupe-przestepcza-zdjecia-wideo/- Jakie lejecie paliwo?
leje zwykłą przez cały rok, wcześniej jeździłem pewien okres na vervie, 0 różnicy- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://www.strona.telemyjnia.nazwa.pl/nabijanie-klimatyzacji-lublin-promocje.html- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
możliwe, btw wrzuci ktoś foto jak wygląda pół fis szukam na necie i nie mogę tego odróżnić w B6'tce- metaliczne stuki (a'la cykanie) przy skręconych kołach
dzięki za info - Odświeżenie czarnego lakieru.