Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Tesco Lublin - ON 3.72 ...
  2. u mnie wd-40 było grane tylko nie mów nikomu.
  3. Hej Zapraszamy na spota
  4. Hej Zapraszamy na spota
  5. Hej Zapraszamy na spota
  6. o proszę Hej Marcin Wbijaj do nas na spota
  7. Witam, proszę o wycene: Amortyzatory przód do BMW E83 X3 2005r 2.0 TDI 150KM
  8. Pomaluj na srebrno lub czarno. Nie rób cepelii z czerwonymi zaciskami tym bardziej jeżeli masz standardowe heble ... chyba, że masz faktycznie co pokazać
  9. podłącze się pod temat. Podpowie ktoś jak uzyskać efekt wygaśnięcia dekoru na brzegach?
  10. Miałem go, i powiem CI, że szkoda kupować, lepiej dołożyć pare grosze i kupić coś sonaxa... Więc rozumiem, że ten polecony wyżej przez kolegę sonax twardy w płynie jest ok i kupować? Soft99 Fusso do jasnych.
  11. M@rcin odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    zapraszam do wzięcia udziału w spocie, może ktoś się wybiera: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353751-spontan-spot-lublin-rozpoczecie-sezonu-motoryzacyjnego-2016-motoarena/
  12. zapraszam do wzięcia udziału w spocie, może ktoś się wybiera: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353751-spontan-spot-lublin-rozpoczecie-sezonu-motoryzacyjnego-2016-motoarena/
  13. zapraszam do wzięcia udziału w spocie, może ktoś się wybiera: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353751-spontan-spot-lublin-rozpoczecie-sezonu-motoryzacyjnego-2016-motoarena/
  14. M@rcin odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    zapraszam do wzięcia udziału w spocie, może ktoś się wybiera: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353751-spontan-spot-lublin-rozpoczecie-sezonu-motoryzacyjnego-2016-motoarena/
  15. M@rcin odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    zapraszam do wzięcia udziału w spocie, może ktoś się wybiera: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353751-spontan-spot-lublin-rozpoczecie-sezonu-motoryzacyjnego-2016-motoarena/
  16. zapraszam do wzięcia udziału w spocie, może ktoś się wybiera: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353751-spontan-spot-lublin-rozpoczecie-sezonu-motoryzacyjnego-2016-motoarena/
  17. zapraszam do wzięcia udziału w spocie, może ktoś się wybiera: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353751-spontan-spot-lublin-rozpoczecie-sezonu-motoryzacyjnego-2016-motoarena/
  18. Spontan spot - rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego 2016 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353751-spontan-spot-lublin-rozpoczecie-sezonu-motoryzacyjnego-2016-motoarena/
  19. a może Leon II FR?
  20. proste że odstają, audi to audi
  21. Hej. Zapraszam do tematu : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-kolejny-spot-niedziela-03042016r-godz1700-parking-tarasy-zamkowe/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.