Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Możecie polecić jakąś miejscówkę w okolicach Lublina albo podesłać namiary na kogoś, kto potrafiłby włączyć u mnie "dzienne" w długich? Mam czujnik zmierzchu, przełącznik z trybem "Auto" , dwa przełączniki obok to ustawienie wysokości świateł i coming home(w niektórych egzemplarzach widziałem tam opcję DRL) Lampy H7 zwykłe bez xenonu /soczewki
  2. na pewno nie jest to wersja S-line - typowa "gra słów" handlarzy Jeśli szukasz klekota to ze swojej strony mogę zaproponować S'kę znajomego - gdyby tak długo nie zwlekał ze sprzedażą jej mi, to sam dziś bym nią jeździł : no ale wyszło jak wyszło http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-avant-1-9-tdi-130km-2004-r-wersja-s-line-CID5-ID9QWXl.html#e4a008dbf7
  3. Polecam (folia) - https://www.facebook.com/autografiklublin
  4. Czemu nie tradycyjnie przez korek ?
  5. polecam też, http://www.autochemia24.pl- ul. Chemiczna 19 Niekiedy też można tam coś ciekawego wychaczyć
  6. Jestem pewien, że znajdzie się miejsce dla Nas Po co kisić się w murach parkingu jak można na świeżym powietrzu -no chyba, że pogoda będzie paskudna
  7. takie coś rzuciło mi się w oczy na FB: https://www.facebook.com/events/838431702899527/ Może by dołączyć się do tego jako klub ? taka luźna propozycja
  8. ja jestem za, może w końcu dojdzie tu do systematycznych spotów tak jak ma to miejsce w innych klubach
  9. Dzięki za spota, super atmosfera. A co do spotów co 2 tydzień, ja jestem za ,
  10. M@rcin odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6/B7
    hard87 spróbuj zamknąć auto z pilota, odczekać 2min, otworzyć go kluczykiem, otworzyć drzwi i odczekać 15-30sec. . U mnie po tym zabiegu alarm zaczyna wyć.
  11. M@rcin odpowiedział(a) na adasijo temat w Audi A4 B5
    HansJustus1111 - grill mega porażka
  12. Witam wszystkich forumowiczów
  13. polecam DoDo LPL + IPA + FK 1000P i na koniec Sonax BSD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.