Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. M@rcin odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Możesz podać namiary gdzie kupiłeś ramki ?
  2. B7 na klubowych ramkach przyłapane pod selgrosem w LBN parę minut temu (fotka pod światło i nie złapało ostrości ;( ) Pozdrawiam
  3. Ja tak lałem jak na filmiku całą puchę piany clim atas na przemian z ipą + przestawienie klapek nawiewu i temp co jakiś czas. Potem na koniec zapsikałem cały parownik drugą puchą Clim'a i po 20min zmyłem ipą. Do dziś 0 smrodku a wcześniej waliło okropnie po przełączeniu na econ Ciśnieniowe mycie parownika(metoda Tunap) nie jest dostępna chyba jeszcze w LBN(przynajmniej nie było jak szukałem w wakacje)
  4. Fajnie wyglada. Ladnie pachnie ?
  5. Panowie, wystarczy przeczytać opis grupy Myślę, że dlatego "wisicie"
  6. Pozdrawiam kierownika Dziś mijany na wylocie z Konopnicy ok. 8:45 Auto ładne z daleka wpada w oko Zapraszam też na spocik klubowy Najbliższy już 11.12. Więcej info w temacie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najblizszy-spot-niedziela-11122016r-godz1700-tarasy-zamkowe-poziom-3-sektor-b31/
  7. Pozdro dla kierownika czarnego B5 Avant na blachach LKR z naklejką klubową w dolnej lewej części klapy, widziany dziś na Kraśnickiej, skręcał do Brickomana ok. g.12
  8. Gałka może i pasuje(nawet jest nieźle wykonana jak na chińczyka, obszyta ekoskórą), ale ramka i mieszek nie pasuje bo to wg mnie jest od A3, zresztą paskudnie wygląda, śmierdzi i z daleka wieje tandetą. Wiem, bo sam stąd kupiłem Mieszek z ramką poleciały do kosza. Z gałki wyciągnąłem kapsel, wybiłem oznaczenie biegów (co nie było łatwe, trzeba było od spodu wytopić trochę tego chromu aby dostać się do oznaczenia a potem wybijać go po kawałku bo jest bardzo mocno przyklejony, do tego kruszy się jak szkło)i włożyłem swoje ori z starej zwykłej gałki. Także z tego zestawu jedyne co się przyda to sama gałka, chromowany kapselek spod oznaczenia biegów, aluminiowa tulejka i plastikowy czarny stożek podtrzymujący mieszek, który nabijamy na gałkę i delikatnie załapujemy punktowo klejem aby w razie czego nie spadł. Ze starej ori gałki bierzemy: mieszek z ramką, i oznaczenie biegów .
  9. Panowie robimy listę chętnych na śledzika, wpisywać się i zbieramy propozycje na kiedy i ewentualnie gdzie 1. andynl - po 20 grudnia - giuseppe 2. marcinx52 - po 20 grudnia - rafaello/giuseppe
  10. myślę, że minie - kwestia czasu. Ale jak się Tobie podoba to kup mimo to. Auto ma się Tobie podobać
  11. Ładne autko, powodzenia w dalszych modach i do zobaczenia na spocie
  12. 06.11.16 Dziś ok. g.17:00 srebrne B5 w sedanie z naklejką klubową na klapie i blachach LPU ustrzelone na ul.Lubelskiego Lipca '80 Pozdro 07.11.16 A4 B5 ustrzelone dziś na parkingu galerii orkana ok. 16.30 Pozdrawiam
  13. Kto jeszcze nie dołączył do grupy na fb niech wbija https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/
  14. Dzięki panowie za spota. Frekwencja dopisała. Miło było poznać nowych i mam nadzieje, że widzimy się na następnym spocie A kto nie był niech żałuje
  15. Flacha nie flacha dawajcie panowie kto może
  16. Potwierdzam, gościu ogarnięty jest. W radisie chcieli 450 i musiałbym czekać ponad 2 tyg, tu czekałem 4 dni. Polecam
  17. Pozdro dla kierownika A4 B5 avant w ciemnym kolorze na blachach WZW z naklejką klubową na klapie widzianego na skrzyżowaniu ul. Zwycięskiej i al.Krasnickiej ok. 18:30
  18. Przodu teoretycznie nie mozna przyciemniać
  19. Zapraszamy, ps. doszły małe zmiany - spocik odbędzie 6'tego a nie 30. Aktualne info zawsze w 1 poście tematu Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.