Treść opublikowana przez M@rcin
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Jaki olej do skrzyni
- Czy już pora na wymianę tarcz i klocków?
Spokojnie do wiosny powinny wytrzymać - chyba, że latasz na ostro i głównie trasy to bym zmienił "na już"- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zalej po prostu 5w40 Motulem lub Ravenolem VPD- Sarny po raz kolejny - likwidacja z AC czy nie
Może te wgnioty dałoby radę wyciągnąć? Podjedź do jakiegoś warsztatu PDR, niech to obejrzą i ew wycenią.- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- a4 b7 1.8 q dyfuzor
wg. mnie ori znacznie lepiej wyglada- Ceny paliwa marzec 2026
Tesco Lublin ON 4.63- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pozamiatane ? z 505.01 polecam zainteresować się Ravenolem VPD- HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
ihmo pomarańcz z pierwszej fotki albo ta zieleń byłaby ideolo do tego koloru budy,- A4 B7 1.9TDI BRB bez DPF - Analiza logów
Zrobię wszystkie Dynamicznie Logujemy Grupy (Pojedynczo): 001 003 004 008 010 011 Dynamicznie Logujemy Grupy (Razem): 001 + 004 003 + 011 011 + 010 003 + 008 + 011- A4 B7 1.9TDI BRB bez DPF - Analiza logów
postaram się niedługo zrobić logi dynamiczne tylko, że pogoda niezbyt teraz a i muszę kogoś ogarnąć do pomocy- A4 B7 1.9TDI BRB bez DPF - Analiza logów
przy 229kkm, obecnie 283.5kkm- A4 B7 1.9TDI BRB bez DPF - Analiza logów
Witam, mógłby ktoś rzucić okiem na logi i powiedzieć czy jest OK? Dziękuję ? A4 B7 1.9TDI 283kkm 06r bez DPF (ori) ps. Zauważyłem, że auto na zimnym posiada wartość "Torsion Value" = -2*KW, natomiast gdy złapie lekko temp wskakuje -1.5*KW . Temperatury podczas wykonywania logów: [Statyczne] 001: https://log.malonetuning.com/chart/245653#H8KLCABpRUJcAgNNw4vDkQrCgzAMwoXDoXfDiXUCFsO2NsKlF8OdDF3DgDXCksOGw6F8elcFw7HDssKcwo8%2FRnjDqcOnKcKVwqnCmC5zAxwSw7ZzUsKTwo3DvxPCoXBlw4vDjnBKw73CsjnCucOSSnnClV7CnE0eR8O6XRfCmMKUwrcfSWPCv0EcMCTChHBQXlzDmzzCiXcJwo%2FClHZLYMObw6PCkQAAAA%3D%3D 003: https://log.malonetuning.com/chart/245652#H8KLCAAWRUJcAgNNwovDkQrCgzAMAMO%2FJcOPDcOow7BvSh%2FDqgw1w5A1wpLDhsOhw7bDtcOaCmPCj3fDh3kPT3nDjVwIwpPDisK%2BVXBDcE1mUcO%2Bw5LChQ4SFcOSaAR3KW9SQxM8MB7DnMKOw7vCicOLwoLCn8KfAsOlwrRaXyrDmV%2FDsMKPw6Bgw6whw64mdcOLbMONwo9TCCfCtzzDpifCjwAAAA%3D%3D 004: https://log.malonetuning.com/chart/245654#H8KLCADCikVCXAIDTcKLQQrDgzAMBMO%2FwqLCswUxw7Q3w4YHwrcRwq4gwrHCgizCl8K0wq9vw6xAw4hxZ3ZCwoDCl8KsTy7ChFnCpW0Vw5wUXcKHwosow7%2FDqMKYDjIVw5JkBMKnKR9SQxPDnDHDrcOcwovCs0nDs8KMw58LwoFyfsObSCrDmU3ChMOjDH7CiMOUTMOqwrbCsHXDrh8xw74BNQrDvsO6wo8AAAA%3D 013: https://log.malonetuning.com/chart/245656#H8KLCADDjUVCXAIDwovCjlZKw47Dj03DisOMS8OVTS%2FDii8tKFbDkjHCiMOVAQnDpsOkF2VWwqUCwrk6SsOpwql5wqlFwoklwqlKIMKZw4TDksKSw7zDosKCwpzDjBLCkMKUwqFJbCwAGcOrRl9DAAAA 018: https://log.malonetuning.com/chart/245657#H8KLCAA2RkJcAgPCi8KOVkrDjsOPTcOKw4xLw5VNL8OKLy0oVsOSMcKIw5UBCcOmw6QXZVbCpQLCuTpKw6nCqXnCqUXCiSXCqUogwpnDhMOSwpLDvMOiwoLCnMOMEsKQwpTCoUlsLAAZw6tGX0MAAAA%3D 023: https://log.malonetuning.com/chart/245651#H8KLCAAKRkJcAgPCi8KOVkrDjsOPTcOKw4xLw5VNL8OKLy0oVsOSMcKIw5UBCcOmw6QXZVbCpQLCuTpKw6nCqXnCqUXCiSXCqUogwpnDhMOSwpLDvMOiwoLCnMOMEsKQwpTCoUlsLAAZw6tGX0MAAAA%3D- A5 8TA vs A4 B9
osobiście bym nie kombinował i jeździł tym czym masz jeśli obecne autko jest "OK" ?, niemniej z tych opcji co podałeś to wybrałbym B9- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Nowicjusz - wątek powitalny
Hej- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ??- XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Marcinx52 + Agnieszka + Adrian(13l)- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Szukam alternatywy dla Specifica w sensownej cenie, czy słyszał ktoś coś lub ew. stosuje do swojego PD olej NESTE PRO C3 5W40 i może podzielić się jakimś szerszym info o nim?- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Piękne autko Bezawaryjności życzę- Tarcze tył rdzewieją
Ewidentnie jest coś u Ciebie nie tak. U mnie tak to wygląda:- Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Olej wymieniony (GYA). Wybrałem Ravenol TSG 75w90. Na razie jakiejś zmiany dużej nie odczuwam .... no może ciut ładniej mi biegi wchodzą ale to wrażenie na granicy błędu "placebo" Jak widać stary olej wyglądał tragicznie ...- Czy to s-line? a4
być może poprzedni właściciel sam sobie powymieniał niektóre części. Elementy z s-line szły "pakietami" więc raczej nikłe szanse ,aby ktoś sobie porobił w konfiguratorze u dealera taki "custom" ... - Czy już pora na wymianę tarcz i klocków?