Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. M@rcin odpowiedział(a) na Matimi temat w 1.6
  2. Spokojnie do wiosny powinny wytrzymać - chyba, że latasz na ostro i głównie trasy to bym zmienił "na już"
  3. Zalej po prostu 5w40 Motulem lub Ravenolem VPD
  4. Może te wgnioty dałoby radę wyciągnąć? Podjedź do jakiegoś warsztatu PDR, niech to obejrzą i ew wycenią.
  5. M@rcin odpowiedział(a) na swirusa4 temat w Audi A4 B7
    wg. mnie ori znacznie lepiej wyglada
  6. Tesco Lublin ON 4.63
  7. Pozamiatane ? z 505.01 polecam zainteresować się Ravenolem VPD
  8. Zrobię wszystkie Dynamicznie Logujemy Grupy (Pojedynczo): 001 003 004 008 010 011 Dynamicznie Logujemy Grupy (Razem): 001 + 004 003 + 011 011 + 010 003 + 008 + 011
  9. postaram się niedługo zrobić logi dynamiczne tylko, że pogoda niezbyt teraz a i muszę kogoś ogarnąć do pomocy
  10. Witam, mógłby ktoś rzucić okiem na logi i powiedzieć czy jest OK? Dziękuję ? A4 B7 1.9TDI 283kkm 06r bez DPF (ori) ps. Zauważyłem, że auto na zimnym posiada wartość "Torsion Value" = -2*KW, natomiast gdy złapie lekko temp wskakuje -1.5*KW . Temperatury podczas wykonywania logów: [Statyczne] 001: https://log.malonetuning.com/chart/245653#H8KLCABpRUJcAgNNw4vDkQrCgzAMwoXDoXfDiXUCFsO2NsKlF8OdDF3DgDXCksOGw6F8elcFw7HDssKcwo8%2FRnjDqcOnKcKVwqnCmC5zAxwSw7ZzUsKTwo3DvxPCoXBlw4vDjnBKw73CsjnCucOSSnnClV7CnE0eR8O6XRfCmMKUwrcfSWPCv0EcMCTChHBQXlzDmzzCiXcJwo%2FClHZLYMObw6PCkQAAAA%3D%3D 003: https://log.malonetuning.com/chart/245652#H8KLCAAWRUJcAgNNwovDkQrCgzAMAMO%2FJcOPDcOow7BvSh%2FDqgw1w5A1wpLDhsOhw7bDtcOaCmPCj3fDh3kPT3nDjVwIwpPDisK%2BVXBDcE1mUcO%2Bw5LChQ4SFcOSaAR3KW9SQxM8MB7DnMKOw7vCicOLwoLCn8KfAsOlwrRaXyrDmV%2FDsMKPw6Bgw6whw64mdcOLbMONwo9TCCfCtzzDpifCjwAAAA%3D%3D 004: https://log.malonetuning.com/chart/245654#H8KLCADCikVCXAIDTcKLQQrDgzAMBMO%2FwqLCswUxw7Q3w4YHwrcRwq4gwrHCgizCl8K0wq9vw6xAw4hxZ3ZCwoDCl8KsTy7ChFnCpW0Vw5wUXcKHwosow7%2FDqMKYDjIVw5JkBMKnKR9SQxPDnDHDrcOcwovCs0nDs8KMw58LwoFyfsObSCrDmU3ChMOjDH7CiMOUTMOqwrbCsHXDrh8xw74BNQrDvsO6wo8AAAA%3D 013: https://log.malonetuning.com/chart/245656#H8KLCADDjUVCXAIDwovCjlZKw47Dj03DisOMS8OVTS%2FDii8tKFbDkjHCiMOVAQnDpsOkF2VWwqUCwrk6SsOpwql5wqlFwoklwqlKIMKZw4TDksKSw7zDosKCwpzDjBLCkMKUwqFJbCwAGcOrRl9DAAAA 018: https://log.malonetuning.com/chart/245657#H8KLCAA2RkJcAgPCi8KOVkrDjsOPTcOKw4xLw5VNL8OKLy0oVsOSMcKIw5UBCcOmw6QXZVbCpQLCuTpKw6nCqXnCqUXCiSXCqUogwpnDhMOSwpLDvMOiwoLCnMOMEsKQwpTCoUlsLAAZw6tGX0MAAAA%3D 023: https://log.malonetuning.com/chart/245651#H8KLCAAKRkJcAgPCi8KOVkrDjsOPTcOKw4xLw5VNL8OKLy0oVsOSMcKIw5UBCcOmw6QXZVbCpQLCuTpKw6nCqXnCqUXCiSXCqUogwpnDhMOSwpLDvMOiwoLCnMOMEsKQwpTCoUlsLAAZw6tGX0MAAAA%3D
  11. osobiście bym nie kombinował i jeździł tym czym masz jeśli obecne autko jest "OK" ?, niemniej z tych opcji co podałeś to wybrałbym B9
  12. Szukam alternatywy dla Specifica w sensownej cenie, czy słyszał ktoś coś lub ew. stosuje do swojego PD olej NESTE PRO C3 5W40 i może podzielić się jakimś szerszym info o nim?
  13. M@rcin odpowiedział(a) na popo601 temat w Audi A4 B6/B7
    Ewidentnie jest coś u Ciebie nie tak. U mnie tak to wygląda:
  14. Olej wymieniony (GYA). Wybrałem Ravenol TSG 75w90. Na razie jakiejś zmiany dużej nie odczuwam .... no może ciut ładniej mi biegi wchodzą ale to wrażenie na granicy błędu "placebo" Jak widać stary olej wyglądał tragicznie ...
  15. być może poprzedni właściciel sam sobie powymieniał niektóre części. Elementy z s-line szły "pakietami" więc raczej nikłe szanse ,aby ktoś sobie porobił w konfiguratorze u dealera taki "custom" ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.