Treść opublikowana przez M@rcin
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
ori Takie wychodziły do b6'tek
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
Ładnie Czym zacisk malowany ?
-
Polecane opony zimowe
+ jw. Też kupiłem do siebie, ale w452. Pzd
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Chodziło mi o "naciapanie" na klocki farby i sama struktura lakieru (np. prawy przód) jaka wylała się na zacisku Może przy takim doświetleniu foto tak to ihmo słabo wygląda a na "żywo" jest lepiej
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Wszystko fajnie, ale malowanie tych zacisków to .... ...
-
Moja S4 B8 upragniona :)
grubo
-
Prośba o głos dla drużyny dzieciaków
+
-
Polecane opony zimowe
205/55
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
@Dev Z tego co wyczytałem u @tomekhxc w temacie, ogarniałeś mu zaciski do jego autka : Pamiętasz może jaki kod RAL wykorzystałeś przy malowaniu tych zacisków? Druga kwestia to prośba o info, czy 320'tka bez przeróbek wejdzie mi pod felgi: 8k0601025m 16" 7J ET46 (+ dystanse przód 13mm). Ps. może masz swap w tym kolorze do sprzedania?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ładnie wyszło, kolor&rolka robi robotę
-
A4 B6 Avant by FrondSide
swapik ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
#INFO #LKN Spocik 8.08 g.19:00 Parking - Wejście na stadion - Brama H ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #ATL 9.08 g.19:00 ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktoś się wybiera na spocik ?? https://www.facebook.com/events/510919662984813/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ciężko cokolwiek napisać ? Ja tam tylko na bezdotyk wpadam
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
dokładnie o tym samym pomyślałem, bo tak średnio to wyszło moim zdaniem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
#LKN Spocik 4.07 g.19:30 Parking - Wejście na stadion - Brama H- A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Podeślij namiar na te listwy- 1.9 TDI AVANT & 1BA & Eibach pro kit -30
Bierz to co Ci wyskakuje w katalogu, a jeśli chcesz montować to tylko kpl- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Pisałem w ciągu ostatnich 2 tyg. do Eibacha(USA/DE/PL) i za każdym razem dostawałem odpowiedź, aby przy doborze springów kierować się bezpośrednio ich katalogiem. "W katalogu podane są maksymalne naciski na osi do których należy „zmieścić się” z naciskami jakie są na tabliczce znamionowej pojazdu." Dlatego dziś wpadł zestaw E10-15-003-08-22- A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Wrzuciłeś już eibacha ? Zmieniasz od razu amory czy leci to na 1BA?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
???- B7 Crew
A może zamiast bawić się w ściąganie to pomalować go plastidipem? Miałem u siebie pomalowany przez prawie 3 lata i z dipem było wszystko OK. Gdyby znudził Ci się z czasem czarny tak jak i mi, chwila zabawy i masz ori Jak Ci zostanie dipa, a zostać powinno sporo to możesz jeśli Ci się podoba pomalować chrom wokół grilla Będzie pasowało do lamp- B7 Crew
- B7 Crew
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT