Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. ori Takie wychodziły do b6'tek
  2. Ładnie Czym zacisk malowany ?
  3. + jw. Też kupiłem do siebie, ale w452. Pzd
  4. Chodziło mi o "naciapanie" na klocki farby i sama struktura lakieru (np. prawy przód) jaka wylała się na zacisku Może przy takim doświetleniu foto tak to ihmo słabo wygląda a na "żywo" jest lepiej
  5. Wszystko fajnie, ale malowanie tych zacisków to .... ...
  6. @Dev Z tego co wyczytałem u @tomekhxc w temacie, ogarniałeś mu zaciski do jego autka : Pamiętasz może jaki kod RAL wykorzystałeś przy malowaniu tych zacisków? Druga kwestia to prośba o info, czy 320'tka bez przeróbek wejdzie mi pod felgi: 8k0601025m 16" 7J ET46 (+ dystanse przód 13mm). Ps. może masz swap w tym kolorze do sprzedania?
  7. Ładnie wyszło, kolor&rolka robi robotę
  8. swapik ?
  9. #INFO #LKN Spocik 8.08 g.19:00 Parking - Wejście na stadion - Brama H ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #ATL 9.08 g.19:00 ?
  10. Ktoś się wybiera na spocik ?? https://www.facebook.com/events/510919662984813/
  11. Ciężko cokolwiek napisać ? Ja tam tylko na bezdotyk wpadam
  12. dokładnie o tym samym pomyślałem, bo tak średnio to wyszło moim zdaniem
  13. #LKN Spocik 4.07 g.19:30 Parking - Wejście na stadion - Brama H
  14. Podeślij namiar na te listwy
  15. Bierz to co Ci wyskakuje w katalogu, a jeśli chcesz montować to tylko kpl
  16. Pisałem w ciągu ostatnich 2 tyg. do Eibacha(USA/DE/PL) i za każdym razem dostawałem odpowiedź, aby przy doborze springów kierować się bezpośrednio ich katalogiem. "W katalogu podane są maksymalne naciski na osi do których należy „zmieścić się” z naciskami jakie są na tabliczce znamionowej pojazdu." Dlatego dziś wpadł zestaw E10-15-003-08-22
  17. Wrzuciłeś już eibacha ? Zmieniasz od razu amory czy leci to na 1BA?
  18. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A może zamiast bawić się w ściąganie to pomalować go plastidipem? Miałem u siebie pomalowany przez prawie 3 lata i z dipem było wszystko OK. Gdyby znudził Ci się z czasem czarny tak jak i mi, chwila zabawy i masz ori Jak Ci zostanie dipa, a zostać powinno sporo to możesz jeśli Ci się podoba pomalować chrom wokół grilla Będzie pasowało do lamp
  19. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Fajnie wyszło Czym malowałeś?
  20. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ?podeślij fotki jak złożysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.