Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Smerfetka S-LINE Plus 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, do mojej stajni zawitała kolejna Audiczka, tym razem jest to 1.8t BEX, którą przywiozłem z Niemiec w maju zeszłego roku i dopiero w grudniu wziąłem się za nią i opiszę co trzeba było zrobić aby cieszyć się jazdą.:

- auto słabo się zbierało ( szybka diagnoza - zatkany kat + zdechłe turbo) co za tym idzie wyjechał katalizator a turbo przeszło kompleksową regenerację, aby przygotować auto pod mody turbo zostało usprawnione i włożyliśmy kuty wirnik kompresji i wymieniliśmy wszystkie elementy eksploatacyjne turbiny,

- po usprawnieniu silnika okazało się, że sprzęgło nie domaga więc zmieniliśmy kompletne sprzęgło razem z kołem dwu-masowym + pompka sprzęgła przy pedale,

- jak Audi już pięknie jeździła trzeba było zrobić eksploatacje typu: łożysko, klocki, tarcze, filtry, olej motul 5w40, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, rozrząd i wiele innych o, których zapomniałem,

-regeneracja alufelg (oryginalne rs6) ze zmiana koloru,

-audi miało założony gwint, który został zastąpiony oryginalnym zawieszeniem s-line,

- wszystkie części zostały wymienione na oryginalne.

c267b241e79f.jpg

d733079700da.jpg

1e84a11d05ec.jpg

03ed4f2778db.jpg

7b78c2112639.jpg

9524a450958a.jpg

85622f7e6db0.jpg

ff2bde6f6ff7.jpg

f5a219fe3fb7.jpg

27607156ab1e.jpg

d33cd81ad5df.jpg

Opublikowano

Piękna jest :kox::kox:

Ile wyłożyłeś za taki ful wypas ?? Może być PW ;)

Opublikowano

Ładna "smerfetka" :decayed: Koło robi robote ;)

Opublikowano

Malina :kox: Ja dla mnie grille na czarno i środki lamp.. Graty wewn/zewn S-lina. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

W poprzednim małyszu miałem czarne lampy i czarny grill i na taki zestaw już się napatrzyłem ale nie mówię nie bo nigdy nie wiadomo co mody przyniosą.jedyne ulepszenie jakie muszę wprowadzić priorytetowo to quattro.

Opublikowano

wypas jak wypas ale nawet xenonu nie ma :/ srodek fajny :)

Opublikowano

To na zdjeciu to nie ksenon??

Opublikowano

HID 4.3 albo 6k, wyglada to dobrze, policja sie nie czepia bo na soczewce, w miare porzadne auto to wyglada jak ori:)

Ladna, bardzo ladna, jedynie boczne kierunkowskazy bym zostawil ori,a nie te czarne.

Opublikowano
  • Autor

Lampy były zwykłe ale założyłem oryginalne xenon tylko zderzaka nie zmieniałem na wersję ze spryskami.

Opublikowano

ladna sztuka powodzenia w modzeniu

Opublikowano

Piękna fura. No i kolor jeden z lepszych.

Opublikowano

Zderzak to pół biedy brakuje ci samopoziomowania dowód poleci pewnie prędzej czy później bo soczewka to nic spryskiwacze musi byc

Opublikowano
  • Autor

Zderzak to pół biedy brakuje ci samopoziomowania dowód poleci pewnie prędzej czy później bo soczewka to nic spryskiwacze musi byc

Jak trafię na zorientowanego Policjanta to pewnie zabiorą dowód. Ale na razie nie mam weny na zmianę zderzaka i dołożenie samo-poziomowania.

Opublikowano

ile dales za felgi? za***iście wygladaja

Edytowane przez kubabkb

Opublikowano
  • Autor

ile dales za felgi? za***iście wygladaja

Felgi ściągnąłem z Angola, którego przywiozłem także można powiedzieć, że tylko koszt prostowania felg 500zł, materiał do malowania 200zł i opony też miałem także tylko koszt założenia i wyważenia 100zł.

Opublikowano

Piękna kratka przy halogenie :) Moja... eh...

To oryginalna czy kupowałeś ją? Wdzięczny będę jak podał byś namiar na taką :)

Opublikowano

Ładna sztuka będzię jeździć po naszym mieście ;) .

Trzeba się kiedyś zgadać zobaczyć cacko na żywo ;)

Opublikowano

Zderzak to pół biedy brakuje ci samopoziomowania dowód poleci pewnie prędzej czy później bo soczewka to nic spryskiwacze musi byc

Jak trafię na zorientowanego Policjanta to pewnie zabiorą dowód. Ale na razie nie mam weny na zmianę zderzaka i dołożenie samo-poziomowania.

ale oslepiac chinskim xenonem masz checi :D hhaha

Opublikowano

Fajne koła. Mam taki sam kolor w moim i to jest strzał w dziesiątkę

Opublikowano
  • Autor

Zderzak to pół biedy brakuje ci samopoziomowania dowód poleci pewnie prędzej czy później bo soczewka to nic spryskiwacze musi byc

Jak trafię na zorientowanego Policjanta to pewnie zabiorą dowód. Ale na razie nie mam weny na zmianę zderzaka i dołożenie samo-poziomowania.

ale oslepiac chinskim xenonem masz checi :D hhaha

Proszę czytać ze zrozumieniem, xenon jest oryginalny, nie żaden hid. Jeśli chodzi o oślepianie to nie ma z tym problemu, ponieważ ustawiliśmy wszystko poprawnie.

Ładna sztuka będzię jeździć po naszym mieście ;) .

Trzeba się kiedyś zgadać zobaczyć cacko na żywo ;)

Bardzo chętnie tylko trzeba trochę czasu znaleźć a z tym ciężko ostatnio.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.