Treść opublikowana przez M@rcin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie używałem, trochę o nim czytałem jak wchodził . Suma sumarum nie polecam, szału nie robi. Jest sporo innych produktów stosunkowo lepszych od tego kit'a
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
fajnie, że w końcu się ruszyło. Niedługo cały sektor zajmiemy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
polecam tak jak wyżej pisałem forum - kosmetykaaut.pl, zarejestrować się i poczytać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gąbka nie wchodzi w grę. W twoim wypadku, autko świeżo po korekcie więc tylko rękawica: może cena odstrasza ale za to bardzo dobra jakość - CarPro Wool Wash Mitt ewentualnie Meguiars Microfiber Wash Mitt, i do tego obowiązkowo 2 wiadra + 1 Grit Guard.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Next spot: 05.07.2015 ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o właśnie K2 Roton, tazman źle zapisałem w tel(ronton)i nie mogłem znaleźć , faktycznie ciekawy produkt
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki wszystkim za spota. Dla zainteresowanych link do forum http://kosmetykaaut.pl , polecam dział "testy" Na szybko o tym co rozmawialiśmy na spocie: (CarPRO IRONX ) lub podobne do IRONX'a w sumie tak samo robią robotę a trochę tańsze (ValetPRO Dragons breath, ABDL Vampire )Sonax Brillant Shine Detailer https://www.youtube.com/watch?v=9S0hDY1mBKc Plastiki zew: ValetPRO Black to the future lub poprzednik ValetPRO Trim Glitz Plastiki wew: Poorboy's Natural Look Ręcznik do osuszania auta: Monster Shine/ ValetPRO Fluffy Dryer
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też się piszę na mierzenie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jutro się dogada, może akurat będzie ładnie i pod areną wypali
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pawel212333, weź ramkę Jutro najprawdopodobniej jak nic mi nie wyskoczy będę. Co do miejscówki zadaszonej to może e.leclerc zana?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To jak, odbiór na spocie ? Ciekawe jak z pogodą wyjdzie, przydałoby się rozejrzeć za zadaszoną miejscówką w razie czego. Tak czy siak będę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paweł, doszły już ramki ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Koch Chemie Nano Magic Plast Care 500ml ValetPRO Black to the future lub VP Trim Glitz Mainz Rhapsody - mam, testowałem i do pierwszego mocniejszego pre-washa siedzi, albo 2 normalne mycia, więc szału nie ma ....
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zabrzmiało jak fragment scenariusza filmu porno [emoji16]
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
metodą dedukcji wychodzi, że to co czytałem było o b7
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie ma żadnych poszerzeń. Pasuje bez problemu Według mnie jak coś zmieniać to tylko i wyłącznie ma pakiet S4 no to git jak nie ma problemów, widocznie źle byłem doinformowany. a w rs też nie ma poszerzeń? może od RS nie pasuje i źle gdzieś wyczytałem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zderzak z s4 chyba nie podejdzie bo tam są poszerzenia boczne.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ok Taki mix kiedyś widziałem na otomoto, tylko że kolor czarny.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Water Block można powiedzieć jeszcze dobrze nie ruszany. W sobotę jak będzie ładna pogoda to wrzucę go do siebie i na tolka. Z takiego pierwszego wrażenia "na szybko" to bardzo fajnie ściemnia lakier. Zastanawiam się czy nie dać pod spód SRP od AG. Może efekt będzie jeszcze fajniejszy niż po samym DoDo LPL tylko tu mam dylemat czy nie odbije się to na jego trwałości. Docieranie Water Blocka jest cięższe niż np. FK1000P szczególnie gdy położy się go grubiej i mocniej podeschnie ale tragedii nie ma. Po dotarciu wosku lakier staje się bardzo śliski i szklisty, tu ogólny efekt na + . Zrobiłem na szybko kawałek maski na której czasami bawię się siuwaxami(kolor wiśnia metalik) no i jeśli będzie dobrze zrzucać wodę tak jak deklaruje producent(zrzutu wody nie sprawdzałem) i i trzymać tak długo jak FK to brawa dla soft'a. tazman, jeśli masz na dniach zamiar coś działać przy swoim aucie to jeśli chcesz możemy się zgadać i wrzucisz sobie na parę paneli WB do testu Mogę zabrać też Trim Glitz i Black to the future o który pytałeś na spocie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zderzak przedni "jak cię mogę" ale tył ... ble Zdecydowanie jak już to S-line
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Hej, Dzięki Hugo.
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
w Meneo jak rano szwagier podstawił autko to na ~~ 20 już było zrobione - skoda superb full tył.
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
szwagier u siebie w poprzednim aucie tam oklejał. Ładnie wszystko wyszło a ile zapłacił to nie wiem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wydaje mi się ,że montaż modułu jest zbędny bo chyba wystarczy samo kodowanie - ale tego to dokładnie nie wiem bo nigdy nie bawiłem się z kablem dlatego się tu pytam o jakieś namiary. To co udało mi się znaleźć to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/53462-all-b7-czujnik-deszczuswiatel-lusterko-fotochrom-oraz-coming-home/