Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. nie używałem, trochę o nim czytałem jak wchodził . Suma sumarum nie polecam, szału nie robi. Jest sporo innych produktów stosunkowo lepszych od tego kit'a
  2. fajnie, że w końcu się ruszyło. Niedługo cały sektor zajmiemy
  3. polecam tak jak wyżej pisałem forum - kosmetykaaut.pl, zarejestrować się i poczytać
  4. Gąbka nie wchodzi w grę. W twoim wypadku, autko świeżo po korekcie więc tylko rękawica: może cena odstrasza ale za to bardzo dobra jakość - CarPro Wool Wash Mitt ewentualnie Meguiars Microfiber Wash Mitt, i do tego obowiązkowo 2 wiadra + 1 Grit Guard.
  5. o właśnie K2 Roton, tazman źle zapisałem w tel(ronton)i nie mogłem znaleźć , faktycznie ciekawy produkt
  6. Dzięki wszystkim za spota. Dla zainteresowanych link do forum http://kosmetykaaut.pl , polecam dział "testy" Na szybko o tym co rozmawialiśmy na spocie: (CarPRO IRONX ) lub podobne do IRONX'a w sumie tak samo robią robotę a trochę tańsze (ValetPRO Dragons breath, ABDL Vampire )Sonax Brillant Shine Detailer https://www.youtube.com/watch?v=9S0hDY1mBKc Plastiki zew: ValetPRO Black to the future lub poprzednik ValetPRO Trim Glitz Plastiki wew: Poorboy's Natural Look Ręcznik do osuszania auta: Monster Shine/ ValetPRO Fluffy Dryer
  7. jutro się dogada, może akurat będzie ładnie i pod areną wypali
  8. pawel212333, weź ramkę Jutro najprawdopodobniej jak nic mi nie wyskoczy będę. Co do miejscówki zadaszonej to może e.leclerc zana?
  9. To jak, odbiór na spocie ? Ciekawe jak z pogodą wyjdzie, przydałoby się rozejrzeć za zadaszoną miejscówką w razie czego. Tak czy siak będę
  10. Koch Chemie Nano Magic Plast Care 500ml ValetPRO Black to the future lub VP Trim Glitz Mainz Rhapsody - mam, testowałem i do pierwszego mocniejszego pre-washa siedzi, albo 2 normalne mycia, więc szału nie ma ....
  11. Zabrzmiało jak fragment scenariusza filmu porno [emoji16]
  12. metodą dedukcji wychodzi, że to co czytałem było o b7
  13. Nie ma żadnych poszerzeń. Pasuje bez problemu Według mnie jak coś zmieniać to tylko i wyłącznie ma pakiet S4 no to git jak nie ma problemów, widocznie źle byłem doinformowany. a w rs też nie ma poszerzeń? może od RS nie pasuje i źle gdzieś wyczytałem.
  14. zderzak z s4 chyba nie podejdzie bo tam są poszerzenia boczne.
  15. ok Taki mix kiedyś widziałem na otomoto, tylko że kolor czarny.
  16. Water Block można powiedzieć jeszcze dobrze nie ruszany. W sobotę jak będzie ładna pogoda to wrzucę go do siebie i na tolka. Z takiego pierwszego wrażenia "na szybko" to bardzo fajnie ściemnia lakier. Zastanawiam się czy nie dać pod spód SRP od AG. Może efekt będzie jeszcze fajniejszy niż po samym DoDo LPL tylko tu mam dylemat czy nie odbije się to na jego trwałości. Docieranie Water Blocka jest cięższe niż np. FK1000P szczególnie gdy położy się go grubiej i mocniej podeschnie ale tragedii nie ma. Po dotarciu wosku lakier staje się bardzo śliski i szklisty, tu ogólny efekt na + . Zrobiłem na szybko kawałek maski na której czasami bawię się siuwaxami(kolor wiśnia metalik) no i jeśli będzie dobrze zrzucać wodę tak jak deklaruje producent(zrzutu wody nie sprawdzałem) i i trzymać tak długo jak FK to brawa dla soft'a. tazman, jeśli masz na dniach zamiar coś działać przy swoim aucie to jeśli chcesz możemy się zgadać i wrzucisz sobie na parę paneli WB do testu Mogę zabrać też Trim Glitz i Black to the future o który pytałeś na spocie.
  17. Zderzak przedni "jak cię mogę" ale tył ... ble Zdecydowanie jak już to S-line
  18. w Meneo jak rano szwagier podstawił autko to na ~~ 20 już było zrobione - skoda superb full tył.
  19. szwagier u siebie w poprzednim aucie tam oklejał. Ładnie wszystko wyszło a ile zapłacił to nie wiem.
  20. wydaje mi się ,że montaż modułu jest zbędny bo chyba wystarczy samo kodowanie - ale tego to dokładnie nie wiem bo nigdy nie bawiłem się z kablem dlatego się tu pytam o jakieś namiary. To co udało mi się znaleźć to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/53462-all-b7-czujnik-deszczuswiatel-lusterko-fotochrom-oraz-coming-home/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.