Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BraveRider

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bidzio1 poradnik na prawde konkretny nabrałem ochoty na takie bixy w swojej, mam takiego avanta jak wypor tylko z elektryczna regulacja swiatel, cięzko jest skompletować taki zestaw i czy z anglika bedzie pasował gdybym dorwał takiego na części z xenonami? Lampy też musze kupic xenonowe czy moge jakos swoje h7 przerobic? No i z ta cala przeslona bi oco chodzi musze miec pewnie jakas soczewke specjalna? Pozdro
  2. Mam sentyment do swojej i wiele wspomnien i wlozonej kasy jak dla mnie przynajmniej, moge do niej wrzucić silnik 1.8T czy dużo jest roboty? Bedzie pasowal na uchwyty i co z miejscem na icka? Bo do swojego silnika montować turbo nie bardzo prawda? Silnik kręci 210 bez problemu oleju nie pali ani grama od wymiany do wymiany a instalacje gazowa zakladalem sam jest to BRC.
  3. Alusy mam do spolerowania sa u mnie w Irlandii Zawiecha leży w domu a audi a garazu w Polsce.. a Audi wyglada tak zjdecia jeszcze bez boczkow zalozonych bo teraz jest konkret:
  4. LED został założony jak i kremowa skóra w środku, zawieszenie Eibacha juz czeka i felgi 18 sline
  5. Cześć wszystkim Po pierwsze wielki szacun dla Krisssx bo projekt jak i wykonanie powala z nóg..... Po prostu marzenie jak dla mnie <3 Chciałem zapytać jak jest z tym Q bo chciałem do swojej wrzucić, silnik 1.8 APT 125 koni myślicie ,że da rade? Auto stoi i pachnie w polsce a ja jestem w Irlandii i mam dostęp do rozbitych anglików, moze mi ktoś powie jakie części potrzebuje czy jej sens i jakie dodatkowe koszty mnie czekają. Jak narazie kupiłem zawieszenie Eibacha Federn Pro-damper. Czekam na jakieś odpowiedzi Pozdro
  6. Witam! Mam 1.8 APT z 2000r i nie mam fisu ale dorwałem liczniki z S4 juz z chromowanymi ramkami i wyskalowany jest do 280, da sie to jakos zalozyc do mojej zeby byl ten pelny fis i dzialaly czujniki ladowania i temp oleju? A i czy jak teraz mam licznik do 260 a ten jest do 280 to czy nie bedzie "kłamał" Pozdrawiam jestem świeży...
  7. Witam ! Jestem Andrzej z Wołczyna woj. OP, posiadam Audi A4 B5 1.8 ADR 2000r Chce do niej założyć: -oświetlenie środka LED -światło wsteczne i podświetlenie tablicy LED -emblematy sline jak i kierownice -alu z sline 17" Mam radio pioneer mvh-150ui chciałem do niej założyć całe nagłośnienie z Bose ale nie wiem czy będzie dało się to zrobić ? Co o tym sądzicie ? Poza tym przetrwać zime i szukać 1.8 T w quattro ale b6
  8. Witam ! Andrzej z Wołczyna, posiadam Audi A4 B5 1.8 APT 2000r Chce do niej założyć: -oświetlenie środka LED -światło wsteczne i podświetlenie tablicy LED -alu z sline 17" Mam radio pioneer mvh-150ui chciałem do niej założyć całe nagłośnienie z Bose ale nie wiem czy będzie dało się to zrobić ? Co o tym sądzicie ? Poza tym przetrwać zime i szukać 2.4 w quattro ale C5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.