Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pezet202

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pezet202

  1. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Mozesz dokładnie opisać gdzie i co mam sprawdzić bo nie rozumiem ?
  2. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Wymienilem przewody podcisnienia na srednice 3,2mm, grubosc scianki 3mm. Przewod firmy gates. Niestety po 5km znowu pojawił sie ten sam błąd. Logi 003 BS W trybie on 370-390, a w trybie off 410-430 wiec bez zmian. W poniedzialek odbieram zamowiony czujnik N18 i bedzie wymiana. To musi juz pomoc.
  3. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki ? Jutro zakupie zaworek i przewody podcisnienia na miejscu u mnie, a w czwartek z kumplem umowilem sie na robote bo akurat garaz bedzie mial wolny ?
  4. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki chlopaki za odpowiedz ? A numer 8E0906628B to czujnika N75?
  5. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    A powiedz mi jaki ma byc nr tego zaworka N18 dla 1.9Tdi avf 130km
  6. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Od razu wymienie wszystkie wezyki podcisnienia, nie tylko te od N18. Jak robic to raz a porzadnie ? Tylko teraz nie wiem jakie bo widze czesc osob poleca silikonowe, a czesci gumowe zbrojone w srodku. I teraz zglupialem jakie kupic jakie beda lepsze ? Tak samo widze po schematach co umiesciles w innym watku ze maja byc srednicy 3,5 i 5 mm. A widze ze montuja 3,2 oraz 4 mm. To wtedy lepiej dla podcisnienia?
  7. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki za wszystko ? Najpierw wezme sie za wymiane wężyków podniesienia. Wyczytalem ze najlepiej gumowe zbrojone wewnatrz 3,2 mm i 4mm firmy gates. I przy okazji jak bede wymienial wezyki to sprawdze czy N18 nie ma filterka. Dam znac w przyszlym tygodniu czy wymiana wężyków cos pomogla
  8. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    A czy te wartosci/ roznica pomiedzy on a off nie powinny byc duzo wieksze? Bo wcale takiej duzej roznicy niema
  9. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    W trybie on 350-370, a w trybie off 410-430. Może być ze zaworek sie przycina bo kontrolka żółta check engine czasem zgasnie, ale za jakis czas sie znowu pojawia na liczniku. Niema reguly kiedy i jak. Ale Pomimo ze sie nie swieci to błąd i tak vcds pokazuje. Mam tylko ten zaworek wyciagnac i styki przeczyscic? Czy jakos go sie rozbiera i tam mam go wyczyscic?
  10. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Czyli moge ten wezyk odpiac od grzybka egr i dac w vcds w grupie 003 BS i sprawdzac czy przy zmiane on/off zasysa powietrze?
  11. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki za odpowiedz ? a powiedz mi jak mam ten zaworek przeczyscic? Wedlug powyzszego schematu wnioskuje ze jak jest grzybek na gorze egr to mam isc po tym wezyku i dojde do N18?
  12. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Załaczam filmiki
  13. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
  14. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Dzieki za odpowiedz. Zaraz jade do kumpla na komputer wiec podesle logi.
  15. pezet202 odpowiedział(a) na yongus temat w 1.9TDI
    Panowie u mnie pokazal sie błąd 19586 EGR System P3130-35-10 Regulation Range Exceeded - Intermittent Egr i pokrywa zaworów nowe z aso bo mialem z nimi problem bo ciekly i odma zapchana. Błąd byl zarowno przed wymiana na nowe czesci, jak i teraz po wymienie. Sprawdzilem w vcds logi 003 i niby parametry sa poprawne, i egr dziala.
  16. Hehe:-D tzn montujecie czy produkujecie takie pokrywy? ?
  17. A coś do wyglądu to zakupiłem w końcu kratki s-line w zderzak przód i najważniejsze zderzak też Fotki umieszczę jak wróci od lakiernika
  18. Od dłuższego czasu miałem coraz więcej oleju w dolocie. Po obserwacji i diagnozie - zepsuta odma. Dodatkowo EGR czyszczony kilka raz ale bez skutku. Cieknie spod grzybka. Więc na dniach miał trochę wydatków - nowy ori EGR oraz pokrywa zaworów (gdyż odma jest tam zintegrowana) Piątek - sobota biorę się za montaż i od razu wyczyszczę kolektor z nagaru oraz zdemontuje i oczyszczę cały dolot. Wszędzie wpadną nowe uszczelki - oringi. Podziękowania dla kolegi z forum H4mm3R który załatwił raz - dwa wszystkie części w dobrych cenach ?
  19. Super cały przód w plaster miodu wygląda ?
  20. Trzymam kciuki ze bedzie lepiej za drugim razem:-) zawsze to doswiadczenie wieksze :-) Jak juz zalozysz dokladki w kolor i zderzak ogarniesz to bedzie malina :-) To dobrze ze kupiles dwie lampy bo przynajmniej takie same sa:-) a ja tak zabiegany ostatnio ze nawet nie mialem czasu zdjecia lampy Ci zrobic :-( mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu bede mial luzniej to sam cos przy aucie pogrzebie :-) Czekam na fotki jak juz wszystko ogarniesz :-)
  21. Niezle na pewno duzooo pracy bylo przy dokladce, wiec szacun Czekam na fotki z efektu koncowego jak wroci od lakiernika i beda kratki :-) ale juz duzo lepiej wyglada Sline robi roznice
  22. Wiem jak to jest bo kiedys tez mieszkalem na osiedlu. Teraz tez w bloku ale jest tylko jeden i 8 mieszkan. Wszystko na gorce a na okolo domki jednorodzinne. Plac zabaw dla dzieci i mase ogrodu. Wiec prawie jak w domku :-) brak tylko garazu :-D Z dokladka najpierw w piwnicy bede dzialal a potem opalarka pod blok i ogien :-D W czerwcu wybieram sie ze znajomymi na Dynówke wiec do tego czasu musze zrobic dokladke i zderzak przod sline i zawieszenie :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.