Treść opublikowana przez pezet202
-
Spoty Przemyśl
Najpierw po nocy musze podjechac opony zmienic na zimowe nowki sztuki Nokian WR D3 225/45 R17 i nowe aluski 17" Mysle ze sie wyrobie z tym i innymi sprawami bo troche mam do zalatwienia
-
Spoty Przemyśl
Postaram sie wpasc :-) Ale dam jeszcze znac :-) Teraz na nocy walcze do 7 rano:-D
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja uzywam do swojego a4 i zony a3 Fusso Coat 12 months do czarnych lakierow :-) Polecam :-)
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Avusy zdecydowanie lepiej wygladaja do tego koloru
-
[B6 AVF] Czarna Perła Avant :)
Fajna sztuka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzieki
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzieki a ile ml potrzeba na 1 auto? Taki zestaw 15ml starczy?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie a jakas inna niewidzialna wycieraczka? Co polecacie?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Cos tam umiem, ale mistrzem nie jestem :-D dlatego wybralem orbitalna polerke czyli Dual Auction, a nie rotacyjna, bo taka nie zrobisz nic zlego na lakierze :-) W grudniu kupie pady i pasty i do kumpla smigam do garażu po nowym roku i pomalu bedziemy dzialac :-) Oczywiscie efektami sie pochwale :-D
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Prezent Mikołajkowy od żony  Profesjonalna Polerka Dual Auction Lare EPL-41 wraz z torba
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Mod na plus :-) za***iście teraz swieci :-) Musze z czasem u siebie tez zrobic :-)
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Heble zrobią robote
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Powodzenia w modach
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Nieźle
-
Polecane opony zimowe
Dzięki
-
Polecane opony zimowe
Panowie a na felge 17" 8J opony zimowe brac 225/45 czy 225/50? Narazie zawias 1ba ale na wiosne wpadnie AP Sportfahrwerke kit 40/30 wiec na przyszla zima opony zimowe dalej beda. Wiec jakie wybrac?
-
Spoty Przemyśl
Spoko fotki:-) moze nastepny razem uda sie bez deszczu to wiecej zrobimy :-) Jeszcze raz dzieki za spota :-) Milo bylo Was poznac :-)
-
Spoty Przemyśl
Rowniez koledzy dzieki za spotkanie w koncu udalo sie zebrac wieksza ekipe :-) Mam nadzieje ze szybko uda sie zrobic kolejny zlot ;-) Jeszcze wtedy wpadl by Czaki i Kazek :-) Pozdrawiam Was:-) Witek czekamy na fotki :-)
-
Spoty Przemyśl
I Super :-) im więcej tym lepiej :-)
-
Spoty Przemyśl
Witam:-) o 16:00 na parkingu kolo wyciagu na sanockiej. Jak bedzie padac do smigamy na galeriie jak sie wszyscy zjada :-) juz jest pewne 7 osob :-)
-
Spoty Przemyśl
Pewnie;-) a jak bedzie padalo to na galeriie sie pojedzie jak wszyscy juz sie zjada :-)
-
Spoty Przemyśl
Spoko. Narazie spotkanie na sanockiej zeby wszyscy sie zjechali, a potem najwyzej jak bedzie padalo to na galeriie pojedziemy :-)
-
Spoty Przemyśl
Bedziesz dzisiaj? :-)