Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wit007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wit007

  1. Się trochę bawiłem i zmieniłem wartości w kanałach 63-66 na 4 (te kosmiczne też). I ads jest w menu, ale do wyboru mam tylko auto i individual. A w individual mogę zmienić tylko ustawienia silnika i wspomagania. Oba ustawiłem na dynamic i mam wrażenie, że silnik faktycznie żwawiej reaguje na gaz. Wspomaganie chodzi jak dla mnie wciąż za lekko. Wie ktoś, czemu pokazały mi się tylko dwie opcje?
  2. No chyba po to, żeby w korku stojący obok nie mogli korzystać z Twojego wifi
  3. A dodanie AMI powoduje utratę gwarancji?
  4. No właśnie ja też nie mam AMI, ale chcę dołożyć No i boję się, że Grzegorz ma rację. Niestety.
  5. O, good news W poliftach chyba są takie czytniki co trzeba. Trza rezać Super - bo czytnik ze slotem na SIM jest droooogi
  6. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oczywiście że się da - właśnie tak zrobiłem u siebie.No to fajnie ale możesz powiedzieć gdzie co przestawić Oczywiście że się da - właśnie tak zrobiłem u siebie.No to fajnie ale możesz powiedzieć gdzie co przestawić Zaraz pójdę do auta coś innego zrobić to sprawdzę gdzie to było.
  7. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oczywiście że się da - właśnie tak zrobiłem u siebie.
  8. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lipa Komunikat niech sobie będzie, ale niech się nie drze Wiesz, że taki workaround na to darcie to wciśnięcie dwa razy w dół przycisku manetki FIS? To ucisza buzzer O, nie wiedziałem - dzięki. Wolałbym na stałe, ale zawsze to coś I kolejne pytanie - czy da się tak zrobić, by choćby jedno gniazdko 12 V działało bez kluczyka?
  9. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lipa Komunikat niech sobie będzie, ale niech się nie drze
  10. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O rozładowaniu akumulatora??? Cytuję: Przed wysiadaniem wyłączyć zapłon. Akumulator rozładuje się Taa, przy włączonym silniku Da się gdzieś to wyłączyć?
  11. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, a czy da się wyłączyć ten denerwujący dźwięk po otwarciu drzwi z włączonym silnikiem? Na wyświetlaczu pojawia się wtedy ostrzeżenie o rozładowaniu akumulatora
  12. Chyba 24 tygodniu 2005?
  13. przegladnalem te dwa watki (audizine i audi enthusiast) i o ile to wyjasnia warto 47 w kanale 66 to nie wyjasnia 0 w kanalach 63 i 65 oraz kosmicznej wartosci 218 w kanale 64. ktos ma jakies pomysly? Mam to samo I zmiana na 4 nie zostaje zapamiętana. Próbowałem we wszystkich naraz i po jednym - nic. A najdziwniejsze że mam tylko trzy ustawienia ADS - comfort, auto i dynamic.
  14. Z ochami i achami może poczekajmy na śnieg, błoto i mokrą nawierzchnię?
  15. I nie można się do tego dobrać inaczej?
  16. Co może być przyczyną, że nie chce mi się połączyć ze sterownikiem Park Assist - 10? Z 76, gdzie też jest opisany jako pomoc przy parkowaniu też nie. A ze wszystkimi innymi się łączy bez problemu.
  17. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Patrzę na kody silników wrzucone przez wrclaguna i... może ktoś mnie oświeci - jaka jest różnica między CAGA a CJCA?
  18. Do tego celu służą raczej inne wątki, poświęcone każdej generacji. Dla Ciebie http://a4-klub.pl/index.php?/forum/163-b5-battalion/ A tak bardziej na temat - mam nadzieję że jutro w końcu uda mi się dojechać do Arkadii I że ktoś będzie z kablem i lapem
  19. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja właśnie zmieniłem tylną na Boscha. Tania (27 zł) i zbiera dobrze. Patrzyłem na przednie - Valeo, Bosch i Hella są w podobnej cenie. Chyba faktycznie najważniejsze, by nie były stare.
  20. Pokaż zdjęcie. W przednionapędowych autach dzieje się też tak przy ostrej jeździe po betonie. Duży skręt i gdy przód zaczyna płużyć zamiast skręcać.
  21. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    KESSY to chyba skrót od Keyless Go, czyli kluczyka komfortowego.
  22. Ja polecam http://www.ceneo.pl/15395748 - nawet tańsze od Philipsów Miałem na myśli te - są nowsze od NB Plus - http://www.kolegaberlin.pl/product-pol-2-Osram-H7-Night-Breaker-Unlimited-Duo.html
  23. wit007 odpowiedział(a) na DWR temat w Audi A4 B8
    Kiedyś były i u nas. Oznaczają poziomy wyposażenia, ale co miał seryjnie który trudno powiedzieć, pewnie zależy od pochodzenia samochodu. Jak to wygląda w obecnym A4 możesz sobie podejrzeć np. na niemieckiej stronie Audi http://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a4/a4-limousine/linien-pakete/linien.html
  24. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moje też były tylne. Dadzą radę Firma się nazywa Chimko, na Dąbrowskiego.
  25. wit007 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz jechać do magika od zamków. Ja tak sobie zrobiłem w Toyocie - od środka mi się nie otwierało, więc próbowałem sam się do tego dobrać i w czasie tych kombinacji spadło cięgno z klamki zewnętrznej I miałem dokładnie jak Ty. Ale nie podejrzewam, by było Ci po drodze na Mokotów Spec poradził sobie bez problemów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.