Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIRWOLF

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AIRWOLF

  1. Napewno seatowi nie dzadza tego silnika, vw nie dali, co innego porsche
  2. mi po 2 latach odebrali sobie nalezność od pracodawcy
  3. no w końcu umył to auto bo juz nie mona było rozponac ze to audi
  4. kurde nie straszcie z tym spawaniem, bo tez się nosze z wymiana kanapy, myslałem ze to kwestia zakupu nowej kanapy tzn. rozkładanej. A jest mi taka potrzebna szczególnie zima
  5. zostali tylko najtwardsi witam
  6. oj sam jestem ciekaw efektu bo jestem posiadaczem tych lamp, ale w ori wersji czyli w tej pierwszej
  7. Nie prawda Ma z ciemna A niby skad to wywnioskowałeś ? Po zdjęciach ?
  8. zgadza się, tylko ze on ma z czerwona obwódka a ta z allegro narazie jest dostępna z czarna. Na czarnym aucie to będzie się zlewało, a ja mam np granatowe to będzie trochę widoczne, ale i tak się chyba skusze
  9. jak już kupisz to napisz i zrób zdjęcia, z chęcią pooglądamy
  10. dla mnie znowu 2 i takie tez chce do siebie wrzucić tylko pasowało by mi z czerwona a nie czarna obwódka ale sie zobaczy, chociaż z checia zobaczyłbym nr 1 na czarnym autku jak wyglądają
  11. a tam, chłopak sie zmieni jak zda prawko jeszcze raz... o ile zda ?!
  12. oo to wtedy sie może skusze bo te mi nie lezą jak narazie
  13. albo by wystarczył poziomy pasek ledów tak jak w A6 po lifcie a nie tu jakis taki zwiesniaczony i powyginany, mi sie to nie podoba
  14. elo wstawać, już dzień, nie spać
  15. sorki ze nie byłem, nie wiedziałem ze mi tyle zejdzie w chrzanowie
  16. Ja tez sie zjawie tylko nie wiem czy o czasie ale spróbuje
  17. No to pewnie Hercus, bo w poblizu mieszka
  18. A to nie czasem KOL .....
  19. dobrze wiedziec bo bede w przyszłosci zmieniał tylna kanape, bo u mnie niestety nie jest rozkładana
  20. o na gokarty to tez sie piszę, cóż ze kregosłup bedzie mnie znowu bolał przez miesiac no ale jak chce wejsc na miejsce Kubicy to musze cwiczyć :>
  21. nex a działa ta metoda z owinieciem tą folia, bo u mnie tez zakłoca cb
  22. on niema żony ani córki Hercuś ja bylem z Twoja żoną, nic się normalnie nie ukryje cholera Dla wyjasnienia byłem, z moją chrześnica i jej mamą, a ja Cię jarko nie widziałem
  23. nie śpimy, zwiedzamy Dobry
  24. a Ciebie czemu nie było Dzięki wszystkim za przybycie, znowu obrodziło w autka, dzięki ekipie chrzanowskiej za odwiedziny, Poziu, Łukasz zapraszamy częściej To widze ze troszkę opuściłem, ale niestety na popołódniu w pracy, a mogłem sobie wolne wziąść

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.