Treść opublikowana przez AIRWOLF
-
Nowy Seat Exeo
Napewno seatowi nie dzadza tego silnika, vw nie dali, co innego porsche
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi po 2 latach odebrali sobie nalezność od pracodawcy
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no w końcu umył to auto bo juz nie mona było rozponac ze to audi
-
[B6 AVF] Składana tylna kanapa
kurde nie straszcie z tym spawaniem, bo tez się nosze z wymiana kanapy, myslałem ze to kwestia zakupu nowej kanapy tzn. rozkładanej. A jest mi taka potrzebna szczególnie zima
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zostali tylko najtwardsi witam
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
oj sam jestem ciekaw efektu bo jestem posiadaczem tych lamp, ale w ori wersji czyli w tej pierwszej
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
Nie prawda Ma z ciemna A niby skad to wywnioskowałeś ? Po zdjęciach ?
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
zgadza się, tylko ze on ma z czerwona obwódka a ta z allegro narazie jest dostępna z czarna. Na czarnym aucie to będzie się zlewało, a ja mam np granatowe to będzie trochę widoczne, ale i tak się chyba skusze
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
jak już kupisz to napisz i zrób zdjęcia, z chęcią pooglądamy
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
dla mnie znowu 2 i takie tez chce do siebie wrzucić tylko pasowało by mi z czerwona a nie czarna obwódka ale sie zobaczy, chociaż z checia zobaczyłbym nr 1 na czarnym autku jak wyglądają
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
a tam, chłopak sie zmieni jak zda prawko jeszcze raz... o ile zda ?!
-
[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK
oo to wtedy sie może skusze bo te mi nie lezą jak narazie
-
szukam sposobu na dobry bass w mojej B6 Avant
No jasne ze 16 cm seria szła
-
[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK
albo by wystarczył poziomy pasek ledów tak jak w A6 po lifcie a nie tu jakis taki zwiesniaczony i powyginany, mi sie to nie podoba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elo wstawać, już dzień, nie spać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sorki ze nie byłem, nie wiedziałem ze mi tyle zejdzie w chrzanowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez sie zjawie tylko nie wiem czy o czasie ale spróbuje
-
[Małopolska] Widziany, widziana
No to pewnie Hercus, bo w poblizu mieszka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A to nie czasem KOL .....
-
[B6 BFB] Czy tapicerka z kombi 2004 pasuje do sedana 2004???
dobrze wiedziec bo bede w przyszłosci zmieniał tylna kanape, bo u mnie niestety nie jest rozkładana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o na gokarty to tez sie piszę, cóż ze kregosłup bedzie mnie znowu bolał przez miesiac no ale jak chce wejsc na miejsce Kubicy to musze cwiczyć :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex a działa ta metoda z owinieciem tą folia, bo u mnie tez zakłoca cb
-
[Małopolska] Widziany, widziana
on niema żony ani córki Hercuś ja bylem z Twoja żoną, nic się normalnie nie ukryje cholera Dla wyjasnienia byłem, z moją chrześnica i jej mamą, a ja Cię jarko nie widziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie śpimy, zwiedzamy Dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Ciebie czemu nie było Dzięki wszystkim za przybycie, znowu obrodziło w autka, dzięki ekipie chrzanowskiej za odwiedziny, Poziu, Łukasz zapraszamy częściej To widze ze troszkę opuściłem, ale niestety na popołódniu w pracy, a mogłem sobie wolne wziąść