Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIRWOLF

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AIRWOLF

  1. Napewno zacznij od wymiany oleju, ja miałem zasadę ze wymieniałem chociaż miałem tiptronika to co 30 tys km, a jak kupiłeś samochód i nie jesteś pewny kiedy była wymiana oleju to trzeba było od razu wymieniać, niestety w automatach trzeba pilnować oleju jak w silniku. Ale nie bój się nic, może po prostu za mały poziom oleju w skrzyni i szarpie, wymień olej (koszt około 550 zł)
  2. nie no felgi to ładny efekt daja, dla super tylko komfort pewnie ucierpial
  3. efekt zajefajny a co do tego czy mu sie opłacało czy nie to napewno sama praca nad tym samochodem robila mu ogromna satysfakcje, sami pomyslcie, kupil by i by juz stało a tak to najdrobniejsze detaliki mógł zrobic pod własny gust. Ale robota pierwsza klasa
  4. Trzeniu i jak tam te lampy ? Ja własnie takich szukam wiec jak bys miał je na zbyciu to ja chetnie bym łyknął )
  5. ale spoko, znowu Transporter lubie filmy z Stathonem
  6. kurde szkoda ze sie nie da rozebrac, bo umnie tez jest taki lekki syfik od wewnatrz. Gdyby rozebrac to spokojnie mozna by wyczyscic a tu trzeba sie bawic z drucikiem ale czego sie nie robi dla niuni
  7. lampy sa z wielkiej brytani czyli razem z przesyłka wyjdzie gdzies z 700 zł. Ja bym był chetny, moze jakis grupowy zakup to za przesylke wyjdzie taniej
  8. W A6 tez mialem takie diodki a tu w B6 juz nie ma, nawet nie wiem co za zadanie maja te diody
  9. mnie sie tez autko bardzo podoba, szczeglnie tylnie lampy, szukam walsnie lamp do tylu i takich jeszcze nie spotkalem na rynku a wygladaja po prostu pieknie
  10. Witam, jestem juz szczęśliwym posiadaczem a4 b6 w sedanie, wczesniej miałem a6 w kombi. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.