Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIRWOLF

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AIRWOLF

  1. Jak dla mnie przód (od halogenów w górę) wygląda na BMW ale tu na autokracie pokazują tylko wizje z linią audi a4 B8 a a audi sie nie zgodziło zeby seat skorzystał z najnowszego dziecka (i technologii) wiec udostępnili poprzednią bude B7
  2. jedynie wnetrzu nie mozna nic zarzucic, ( poza znaczkiem )
  3. to bedzie napewno do audi tez paswowac
  4. super stronka ta a4mods.com
  5. daj mi jeszcze chwilkę , jak nie uda mi się ich jakoś ładnie przyciemnić to będą do sprzedania oczywiście w stanie idealnym spoko nie spieszy mi sie
  6. i tu sie z toba zgodze, seat wygrywa w bezawaryjnosci
  7. ja hamowałem moje SDI z 70 KM na 350 no i jeden minus to własnie to dymienie :> ale chmurka niezla
  8. Hercus to co trzeba tam cos zgrywac z immo czy kwestia samego podlaczenia ?
  9. klase niżej????? a komfort lepszy niż nie jedno a4 Czytaj dokłądnie, ja mówiłem o toledo/leon ze jest o klase nizej niz audi a4 a exeo jest w tej samej co a4, a jak mowisz ze komfort lepszy w seacie niz w audi to czemu seat nie konkuruje z mercedessem ?
  10. furka rewelka, bardzo mi sie podobaja B7 z czarnym grillem, masz dobry gust, wrzuć jeszce fotke tyłu jak bedziesz miał czas
  11. chyba z 20 tys zł, ale to jest z myciem, praniem, polerowaniem czyli chyba warte ceny, jak bym miał takie autko to bym nie żałował
  12. juz w Niemczech chcieli wprowadzić ograniczenia na autostradach zeby ekologiczniej było ale narzazie cisza, zresztą wątpię żeby się tego Niemcy pozbyli. a co do aut jak by wprowadzili takie ograniczenie do 160 czy 180 km/h to było by to bez sensu, tak prędkość to osiągają kompakty typu golf i takie lambo niby miałoby z taka samą predkoscia sie poruszac ? Ci z ekologi to takie bzdury gadają ze szok
  13. no ja własnie w B6 chce tą obwódkę malować, tylko nie bardzo wiem jak ją zjąc, czy sama wyskakuje z zatrzasków czy nie, ktos moze zdejmował ?
  14. ładne dopieszczenie fury, ciekawe jaki koszt, moze oddam swoja
  15. link był wczesniej w tym temacie podawany: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=103669 z tego co widze wszytko wyskakuje na zaczepach _____________________________________________________________________________________ A wiecie skad można dorwać taki grill ? http://www.audizine.com/gallery/showphoto.php?photo=9278
  16. ja tez spróbuje sił w malowaniu grilla, moze jakis efekt bedzie na granatowym autku, tylko boje sie tego rozszczepienia chromowanych obramówek, czy to nie pęknie, samo to wychodzi po podwarzeniu ? na audizone ładnie to jest zilustrowane ale u mnie angielski cienko
  17. ale mnie rozjebałes, na wode to spoko ale ze jeszcze z rzeki :nabijasie: a co do lambo, to mało podobne do murcie i gallardo, mi nie za bardzo sie podoba
  18. Daymoon co do osiągów toledo to rzeczywiście mogą być lepsze, bo przecz toledo jest na płycie podłogowej golfa wiec o klasę niżej niż audi a4. A co do samego seata to jak bym miał wybierac miedzy tym exeo a octavia II to na pewno seata bym wziął, nie jest taki zły, u nas w Polsce lubią takie autka wiec na pewno się będzie dobrze sprzedawał, zobaczycie
  19. a moze pisało A4club.eu ?
  20. zgadza się buda B7 a środek z cabrio, ciekaw jestem jakie będą silniki, i czy seat będzie się zbierał lepiej niż A4, bo na pewno będzie jakiś taki w audi, przecież to rodzina I jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, czy będzie można jakieś części z środka do audi przeszczepić bo np. przycisk zrobią ładniejszy niż w audi
  21. w sumie to juz seat pozyczał kiedys od audi, np. srodek z A3 do leona i toledo
  22. Widzieliście nowego seata exeo ? zobaczcie zdjęcia i powiedzcie, czy on czasem jakiegos samochodu nie przypomina ? I jakie podobieństwo w środku Link: http://www.netcarshow.com/seat/2009-exeo/ A to: http://www.netcarshow.com/seat/2009-exeo/800x600/wallpaper_0c.htm żywcem z ... audi
  23. klubowiczem napewno fajnie byc, tylko czemu tak duze wpisowe, 1500 euro ? ale co mi tam, na nastepnym spocie zaplace
  24. to jak chcesz to Cie odbijemy siłą ?
  25. Ja nie obejrze bo przejade sie do katowic, jakis auto piknik jest czy cóś, fajne autka maja być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.