Treść opublikowana przez AIRWOLF
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, co to jeszcze wszyscy śpią ? prawie 12 juz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oby, ja mam w planach sie pojawić, chociaż na chwile bo mam na nocke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu sciemnia ? Chyba nie chodzi o mnie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mapa fotoradarów: http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mysle ze z godzine a co do trasy to ja bym Ci jednak proponował na kielce bo tam jest mnie fotoradarów, jak jechałem na na czestochowe to nawigacja krzyczała ze non stop fotoradar, napewno ze 20 razy i to mnie wkurzało a na kielce moze z 5 jest
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
o sprzegło sie nie martwie bo i tak jest już lekko na wykończeniu, tylko nie powiedziałem najważniejszej rzeczy, autko ma przebieg ~400 tys. km ale i tak mnie jakoś ciągnie do tych modyfikacji
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
panowie a co byście mi poradzili do takiego pomysłu: 1.9 TDI PD 101 KM i chciałbym do tego dołożyć turbo od AWX + chip + FMIC, jakiej mocy mógłbym sie spodziewac, 150 realne ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musze takie cos swojemu chomikowi zamontowac :0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nowy jestem to sobie narazie wydrukuje sam hehe tak na kartce A4, a w ogóle jak możecie mnie nie pamiętać, nikt nie ma takiego auta jak ja czyt. takie zniszczonego A co do żarówek to przyznaje sie, to ja miałem te postojówki. Jak by ktoś chciał to tu jest link do podobnych bo ja swoje już dawno kupowałem: http://allegro.pl/item435553368_postojowki_led_w5w_t10_r10_walcowe_gratisy.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardzo często jest tak ze wyciągają katalizator i wkładają strumienice czy jakieś inne "cos" zamiast katalizatora, żeby autko się szybciej zbierało, podobno:) bo katalizator jest takim wąskim gardłem dla wydechu, nie wiem jak w nowszych autkach czy nie jest to podłączone do jakieś elektroniki, ale póki nie wypniesz to sie nie dowiemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale i tak dym poszedł ładny, ja myslałem ze rzeczywiscie cos zaczeło jarać w silniku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a barwa tego xenona to chyba 8000K bo bardziej taki niebieski, tez sobie musze założyc bo rzeczywiscie fajnie to wyglada, chociaz bardzo rzadko używam halogenków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja dopiero teraz dotarłem do domu Spocik mój pierwszy i juz takie atrakcje, Dzieki koledze "Vagmistrzowi" za zvagowanie, trochę Cie wykorzystaliśmy ale za tydzień może być odwrotnie, i ty nas możesz wykorzystać :> Fajnie było oby sie jeszcze wiecej działo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie zjawiam, moze tez bym skorzystał z podłączenia, bo jeszcze nie podłączałem tej mojej ruiny :>
-
[B6 BFC] Multitronic - dlaczego szarpie ?
pytałem tylko z ciekawości, bo nie znam się na budowie obydwu skrzyń, myślałem po prostu ze taką adaptacje można tez zastosować przy tipie
-
[B6 BFC] Multitronic - dlaczego szarpie ?
zazwyczaj daja gwarancje na wykonanie naprawy. A z ta adaptacja to nie wiedziałem ze cos takiego istnieje, a do tiprtonika tez mozna stosowac taka adaptacje ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niezłe [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:42_________________________________________________Kolega jeżdził nowym RS4 B8 kopnietym jeszcze przez MTM na 700 km :gwizdanie: Z tego co wiem to jeszcze nie ma B8 RS4 i myślę ze mylisz ja z RS6 które ma 580 KM z silnika chyba 5.2 BITURBO, a MTM ostatnio właśnie takie RS6 przerobił na 700 KM chyba białe ale już nie pamiętam dokładnie
-
[B6 AVB] Moja A4 B6 1.9 TDI :) Nowy MOD
Przedstawiam moje B6, w rzeczywistosci wyglada troche gorzej ale podrobiłem na Paint Shop Pro Przesiadłem sie do niego z A6 C5, wyposazenia jakiegos super nie ma, tylko standard Co do felg to sa 17 i opony 235/45 17. Zdjecie wnetrza moze zrobie kiedy idziej jak pare rzeczy powymieniam bo poscierane przyciski. Przebieg 220 tys. na wyświetlaczu ale w maju tamtego roku miał około 350 wiec myślę ze ma grubo ponad 400 tys. Doszła nowa modyfikacja z przodu, ale niestety zrobiona nie przeze mnie i laweta Stałem w korku i koleś z naprzeciwka zasnął i bum. Czemu ci ludzie z warszawy się nie wysypiają to nie wiem, a była godz 17.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyjade, akurat bede po pracy w niedziele to sie zjawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie przejmuj sie, choć mam B6 to na pewno twoje wygląda o wiele ładniej bo moje jest lekko już przykończone ale jeżdzic sie da
-
[B6 BFC] Multitronic - dlaczego szarpie ?
ja miałem tiptronika o koszt naprawy to mi powiedzieli od 3 tys zł do 5 moze 6 tys zł. Ale olkuszu robia automaty i to okazało sie ze koledzy wiec zrobili mi za 3 tys. Miałem do wymiany pompę oleju i sprzęgiełka w konwerterze plus jeszcze około 10 litrów oleju. Przy multitroniku zabawy jest o wiele wiecej, bo podobno tam jest jescze wiecej elektroniki i najczesceij przy ty, jeszcze siada komputer, koszt naprawa siega wtedy nawet 8-10 tys zł. Ale to juz nie weim czy tylko tak wyolbrzymiali czy to jednak prawda. Narazie mam reczna skrzynie biegów i co mysliscie ze sie zraziłem do automatów ? NIE. Tylko po prostu bede wnikliwiej ogladał taka skrzynie jak bede kupował. Marze o DSG :>
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
ja tez nosze się z zamiarem kupna i wszędzie na allegro piszą ze adaptery czytają max 2gb karty, jak dla mnie to wystarczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja nie mam quattro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładne B8, a mogłem przyjechać to bym pooglądał, tylko jakoś motywacji nie miałem, muszę Hercusia wyciągnąć za tydzień i się wybrać
-
[B5 ADR] Zaciski, tarcze , klocki
Jesli ci cieknie zacisków, wina leży na uszczelnieniach przy zaciskach, nie wiem jak w audi ale czytałem ostatnio ze takie uszczelnienia są dostępne jako komplety naprawcze.Ale jak rzeczywiście mocno zardzewiałe to kup nowy zacisk. A rdza się nie przejmuj to tylko taki nalot, zaczniesz jeździć i zniknie i tez będą Ci się błyszczeć