Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIRWOLF

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AIRWOLF

  1. Witam, co to jeszcze wszyscy śpią ? prawie 12 juz
  2. Oby, ja mam w planach sie pojawić, chociaż na chwile bo mam na nocke
  3. Czemu sciemnia ? Chyba nie chodzi o mnie ?
  4. Mapa fotoradarów: http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/
  5. nie mysle ze z godzine a co do trasy to ja bym Ci jednak proponował na kielce bo tam jest mnie fotoradarów, jak jechałem na na czestochowe to nawigacja krzyczała ze non stop fotoradar, napewno ze 20 razy i to mnie wkurzało a na kielce moze z 5 jest
  6. o sprzegło sie nie martwie bo i tak jest już lekko na wykończeniu, tylko nie powiedziałem najważniejszej rzeczy, autko ma przebieg ~400 tys. km ale i tak mnie jakoś ciągnie do tych modyfikacji
  7. panowie a co byście mi poradzili do takiego pomysłu: 1.9 TDI PD 101 KM i chciałbym do tego dołożyć turbo od AWX + chip + FMIC, jakiej mocy mógłbym sie spodziewac, 150 realne ?
  8. musze takie cos swojemu chomikowi zamontowac :0
  9. ja nowy jestem to sobie narazie wydrukuje sam hehe tak na kartce A4, a w ogóle jak możecie mnie nie pamiętać, nikt nie ma takiego auta jak ja czyt. takie zniszczonego A co do żarówek to przyznaje sie, to ja miałem te postojówki. Jak by ktoś chciał to tu jest link do podobnych bo ja swoje już dawno kupowałem: http://allegro.pl/item435553368_postojowki_led_w5w_t10_r10_walcowe_gratisy.html
  10. bardzo często jest tak ze wyciągają katalizator i wkładają strumienice czy jakieś inne "cos" zamiast katalizatora, żeby autko się szybciej zbierało, podobno:) bo katalizator jest takim wąskim gardłem dla wydechu, nie wiem jak w nowszych autkach czy nie jest to podłączone do jakieś elektroniki, ale póki nie wypniesz to sie nie dowiemy
  11. no ale i tak dym poszedł ładny, ja myslałem ze rzeczywiscie cos zaczeło jarać w silniku
  12. a barwa tego xenona to chyba 8000K bo bardziej taki niebieski, tez sobie musze założyc bo rzeczywiscie fajnie to wyglada, chociaz bardzo rzadko używam halogenków
  13. A ja dopiero teraz dotarłem do domu Spocik mój pierwszy i juz takie atrakcje, Dzieki koledze "Vagmistrzowi" za zvagowanie, trochę Cie wykorzystaliśmy ale za tydzień może być odwrotnie, i ty nas możesz wykorzystać :> Fajnie było oby sie jeszcze wiecej działo
  14. ja sie zjawiam, moze tez bym skorzystał z podłączenia, bo jeszcze nie podłączałem tej mojej ruiny :>
  15. pytałem tylko z ciekawości, bo nie znam się na budowie obydwu skrzyń, myślałem po prostu ze taką adaptacje można tez zastosować przy tipie
  16. zazwyczaj daja gwarancje na wykonanie naprawy. A z ta adaptacja to nie wiedziałem ze cos takiego istnieje, a do tiprtonika tez mozna stosowac taka adaptacje ?
  17. Niezłe [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:42_________________________________________________Kolega jeżdził nowym RS4 B8 kopnietym jeszcze przez MTM na 700 km :gwizdanie: Z tego co wiem to jeszcze nie ma B8 RS4 i myślę ze mylisz ja z RS6 które ma 580 KM z silnika chyba 5.2 BITURBO, a MTM ostatnio właśnie takie RS6 przerobił na 700 KM chyba białe ale już nie pamiętam dokładnie
  18. Przedstawiam moje B6, w rzeczywistosci wyglada troche gorzej ale podrobiłem na Paint Shop Pro Przesiadłem sie do niego z A6 C5, wyposazenia jakiegos super nie ma, tylko standard Co do felg to sa 17 i opony 235/45 17. Zdjecie wnetrza moze zrobie kiedy idziej jak pare rzeczy powymieniam bo poscierane przyciski. Przebieg 220 tys. na wyświetlaczu ale w maju tamtego roku miał około 350 wiec myślę ze ma grubo ponad 400 tys. Doszła nowa modyfikacja z przodu, ale niestety zrobiona nie przeze mnie i laweta Stałem w korku i koleś z naprzeciwka zasnął i bum. Czemu ci ludzie z warszawy się nie wysypiają to nie wiem, a była godz 17.
  19. przyjade, akurat bede po pracy w niedziele to sie zjawie
  20. nie przejmuj sie, choć mam B6 to na pewno twoje wygląda o wiele ładniej bo moje jest lekko już przykończone ale jeżdzic sie da
  21. ja miałem tiptronika o koszt naprawy to mi powiedzieli od 3 tys zł do 5 moze 6 tys zł. Ale olkuszu robia automaty i to okazało sie ze koledzy wiec zrobili mi za 3 tys. Miałem do wymiany pompę oleju i sprzęgiełka w konwerterze plus jeszcze około 10 litrów oleju. Przy multitroniku zabawy jest o wiele wiecej, bo podobno tam jest jescze wiecej elektroniki i najczesceij przy ty, jeszcze siada komputer, koszt naprawa siega wtedy nawet 8-10 tys zł. Ale to juz nie weim czy tylko tak wyolbrzymiali czy to jednak prawda. Narazie mam reczna skrzynie biegów i co mysliscie ze sie zraziłem do automatów ? NIE. Tylko po prostu bede wnikliwiej ogladał taka skrzynie jak bede kupował. Marze o DSG :>
  22. ja tez nosze się z zamiarem kupna i wszędzie na allegro piszą ze adaptery czytają max 2gb karty, jak dla mnie to wystarczy
  23. ładne B8, a mogłem przyjechać to bym pooglądał, tylko jakoś motywacji nie miałem, muszę Hercusia wyciągnąć za tydzień i się wybrać
  24. Jesli ci cieknie zacisków, wina leży na uszczelnieniach przy zaciskach, nie wiem jak w audi ale czytałem ostatnio ze takie uszczelnienia są dostępne jako komplety naprawcze.Ale jak rzeczywiście mocno zardzewiałe to kup nowy zacisk. A rdza się nie przejmuj to tylko taki nalot, zaczniesz jeździć i zniknie i tez będą Ci się błyszczeć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.