Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SpierfolES

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SpierfolES

  1. Nieco carbonow pozrywalem w sumie stwierdzam ze nie pasuje to pod ten kolor felg :-) trzeba troche się pobawic jeszcze zeby to rece i nogi miało
  2. Lotke rs gdzie dorwales ? Cisnij z tematem dobrze się zapowiada
  3. Dwa lata się bawie wiec troche znajomosci się nazbieralo nie zamówiłem :-) Zawartość dodana 45 minutes later Zaciski naklejki jak widać są co do wydechu trzeba kupić nakladki i przerobic podtrzymanie wydechu awaryjne. O tym oczywiscie nigdzie się nie doczytalem chyba wszyscy to wycinaja nie wiem. Przepustnica zamontowana pozostalo elektroniczne ogarniecie i bedzie furczalo delikatnie chyba ze pozbede się katalizatora. Felgi jako tako wyszły. Dekory wymalowalem w czarny mat i popsikalem metalizerami takze mogę sobie zmieniać. Obserwujcie komentujcie doradzajcie jadę dalej z tematem pozdro
  4. Tak wiec tak pseudo folia do wywalenia zbyt duzo niedociagniec może pozniej zainstalujemy sotto 3m averleya zobaczymy co się wymyśli a dzisiaj malowanko plastidipem efekt nice :-) Zawartość dodana 0 minutes later Ze starymi dekorami też się bawię :-)
  5. Masz rację ale to nie oznacza ze musisz palic kapcia. Wtstarczy emasz ciutmocy zebg wdepnac w gaz i łyknac takiego co sobie 60 czy tam 80 jedzie. Bo faktycznie przy mniejszych predkosciach trakcja jest problemem ale przy większych zda egzamin :-)
  6. Śmiało wal 230 470n lub 240 250 i 500n tylko poprostu nie wyponaj z 1500 obrotów na 4000 lub przy wyprzedzaniu wyjezdzasz na lewy i sport zrób to wczesniej żeby łancuch się tak nie napinał i to samo w drugą nie rozluzniac o 2 3 tysie obrotów odrazu to tak samo jak byś przeciagał line a później dowalił sobie sterydow i bedziesz mocniej ciągnął aczkolwiek mając ta siłę nie musisz możesz bezpieczniej troche się z nia obchodzić a skrzynia bedzie chodziła tak że jedziesz z tematem
  7. Dokładka jest także do roboty :-) Zawartość dodana 15 minutes later Hym kolejny zakup tak przy okazji do wydechu :-)
  8. Śmiało walisz niuta 420 do 440 i kucy 210 220 na clga turbo i jest git na multi skrzynia dostaje w dupe jak napincie łańcuchy im wiecej niuta tym lepsze odejscie a co za tym idzie łancuch musi przenieść nieco wiecej co bardziej go męczy. Rozumiem że ruszamy od czasu do czasu agresywniej ale to nie oznacza że but i jazda to też się inaczej ma na obciazenia łancucha. Smigasz 50 -70 na drive chcesz wyprzedac wrzuć sport i przestaw auto o te 1000 1500 obrotów lub manetkami tak a zeby łancuch napiac normalnie. Nic się nie bedzie działo jak normalnie będziecie użytkować pojazd. Sami wiemy po sobie ze lubimy czasami gaz wcisnąć ale to raczej sporadycznie i nie robimy z punktu A do punktu B toru wyscigowego. Także nie obawiajcie się 2.7 tdi 190km 400n też chipuja pod 230 250km i 500n i jedzie a to ta sama skrzynia
  9. SpierfolES odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe a co to audi interesuje że sobie auto wezmą zaplaciles ? Oczywiście ze tak. A ubezpieczyłes ? Jasne. W takim razie zapraszamy państwa po nowe. A interes się kreci xD radzę zainwestować w osiedlowy monitoring wszystko widza wszystko wiedzą
  10. Plastidipy leżą także w sobotę odpierdylam fuszerke może coś ulepie :-)
  11. Zrobiłem coś jak w competention tam gdzie mają dane piano dałem carbon chociaż jeszcze jest kilka elementów do podciągniecia ale damy radę. Nie musi ci się podobać ja robie innego i tyle. Myślę że jak wszystko wypali to będzie grubo chociaż do tego długa droga. Także obserwujcie i komentujcie pozdro Zawartość dodana 3 minutes later Zrobiłem coś jak w competention tam gdzie mają dane piano dałem carbon chociaż jeszcze jest kilka elementów do podciągniecia ale damy radę. Nie musi ci się podobać ja robie innego i tyle. Myślę że jak wszystko wypali to będzie grubo chociaż do tego długa droga. Także obserwujcie i komentujcie pozdro A tymczasem dekielki do felg już się robią Plastidip w drodze także w sobotę maluje i zobaczymy efekt
  12. Dekory w środku plus mały dodatek tak przy okazji także lecimy dalej z tematem :-)
  13. SpierfolES odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam na zbyciu lotke sline ly9b i koncowki OEM czarne na srednice 65mm a lotka rs różnie chodzi 800 1200 cos takiego od kawki ogarnij niby dobrze je robi
  14. Tak lusterka ciężko w hu będą do poprawki tylko czekam z ziomkem na opalarke z możliwością regulacji temperatury bo odpowiednia na zakonczenie klejenia wynosi 96 stopni a na tego typu wygibasy to ważne jutro jadę podociagac folie i git
  15. Trzymaj nie sprzedawaj i lecisz z modami
  16. Dobrze doinwestowana jest na co luknąć powodzenia
  17. Spoko gałka lecisz z tematem
  18. Wszystko jest w fazie projektu także spokojnie coś nie podpasuje to out :-) a tym czasem
  19. Carbon lusterka maska relingi słupki drzwi ramka tablicy tył i teraz dokladka z wydechu 3.0 w carbon idzie także myślę że za 3 tygodnie bedzie efekt zarabisty Zawartość dodana 2 minutes later Zawartość dodana 4 minutes later Na tył lampy dość agresywnie z przodu też fajnie chociaż ciut za słabe swiatło albo dam inna folie albo zarniki ds3 mocniejsze Zawartość dodana 5 minutes later Na tył lampy dość agresywnie z przodu też fajnie chociaż ciut za słabe swiatło albo dam inna folie albo zarniki ds3 mocniejsze
  20. Także jutro działamy dalej wpadaja dekorki i listwy w carbonik
  21. SpierfolES odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokladka z allroad do b8 czy podejdzie i jeśli tak to do jakiego zderzaka
  22. SpierfolES odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedzcie mi czy dokładka od allroada b8 lift przedluft czyms się różnią bo chciałbym zamontować do zderzaka sline czy bedzie pasować w jakikolwiek z nich pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.