Treść opublikowana przez golomb1337
-
[AWX] Dylemat z wycięciem katalizatora
wczesniej mialem pasata w tdi teraz mam 1.8 t i w obu autach wywalalem katalizator i rura lub pusta puszka . Auto delikatnie zyskuje na dźwieku . Jak masz przytkany zatkany kat to lepiej sie zbiera bo go nic nie blokuje ogólnie same plusy jak dla mnie . Turbo przyjemniej śwista nie ma sie nad czym zastanawiać
-
Wymiana lamp przednich
piszą Ci chlopy to Ty dalej swoje . Tylko ori ! Swoje oddaj do regenracji odblysników itp przepoleruj i bedzie git
-
a4 b5 AEB chip gdzie najlepiej podkarpackie
gregor10.pl w Jaśle
-
lampka ambiente
dzieki wielkie jutro bede grzebał
-
lampka ambiente
Witam potrzebuje żeby mi ktoś podal w jakich odległościach sa otwory ambiente . Swoja zwykła chce sam przerobić a chciał bym by było wygladało jak najblizej ori . ile jest od otwórw do poczatku lampki miedzy otworami i w bok tak bym mniej wiecej wiedział . wielkie dzieki za pomoc
-
błedy 1.8 t pomocy
skasowałem checka i po weekendzie sprawdze czy beda dalej dalej jakieś błedy . Ale to wina tej sondy kontrolnej co nie powinno być problemu no to pięknie
-
błedy 1.8 t pomocy
mam też załozony emulator tyle że nie pomagal wiec zleciłem wyłaczenie programowo a bład dalej wyskakuje tyle że po wiekszej ilości przejechanych kilometrów . Jak sie to robi z tym wyłacznikiem przy pedale sprzegła ? Najbardziej mnie denerwuje ten śwecacy check ten co mi grzebal w ecu przy drugiej sondzie jest na 200 % pewny ze jest wyłaczona bo sprawdzał to on i jego znajomy tuner oraz wrzucal na program i twierdzi że jest wyłaczona a blad lapie bo pewnie pierwsza sonda do wymiany
-
błedy 1.8 t pomocy
Witam mam oto problem . Zaświeca mi sie check engine i świeci błedy pokazuje takie : 16804- catalyst system bank , efficiency below threshold P0420-35-00-- 17947 clutch pedal switch (f36)implausible signal P1539-35-00 I są jeszcze dwa takie same ale z tego co rozumiem chodzi o wersje vcds a nie problem z autem shareware version to decode all dtca tylko te dwa bledy róznia sie koncówka jeden ma P0130 a drugi P1114 Po skasowaniu robie 200-400 km i znów sie zaświeca auto jest na gazie i po chipie , ma też wyciety katalizator . Wyłaczona ma druga sonde programowo . Jeden mechanik twierdzi żebym ta pierwsza sonde wymienił ale sam nie wiem co robić
-
Problem z białym dymem
ja znów miałem podobnie tyle że turbina puszczała , dałem do regeneracji wymieniony został cały środek i teraz ani dymka a jest Avj po chipie i wyciety kat
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
czy benzyna ekstrakcyjna dobrze odtluści mi lakier i zmyje asfalt itp pod przejechanie polerka ?
- Pompa paliwa 1.8t 163km
-
Listwy Dekory LED
Lub jesli tylko tylko ten led co otwarte drzwi to pod lampke czerwona drzwi .
-
Listwy Dekory LED
Ja jestem z podkarpackiego i robiłem to u siebie . Koszt to 50 zł led , tasma izolacyjna , tasma parciana . Na pewno też beda potrzebne kolki bo sie pourywaja i ciepły garaż Moge zdj podesłać .
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
bardzo ładne audi . Kupe pracy wsadzone i $$ Powodzenia i bańki na blacie !
-
Biznestank - III tura czeka na odbiór
bedzie czwarta tura ? bo dopiero dziś znalazlem ten temat