Treść opublikowana przez misza12
-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
Zakupilem 2 o mocy 50 W 6 Ohm czyli 1 bedzie dawał rade czy bedzie sie grzał za mocno? Zalozylrm 1 rezystor 50w 6ohm i bardzo mocno sie grzeje a 2 chyba nie da rady zamontowac? Prosze o pomoc.
-
Wymiana oleju w ukladzie kierowniczym
Ja zalałem zielonym mineralnym w A4 B7 i smiga az miło, stary olej był praktycznie czarny w butelce jak przepłukałem cały układ. Audi zaleca zielony olej.
-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
To czyli zalozyc 1 czy 2 rezystory ?
-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
Trzeba 2 rezystory kupic?
-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
W A4 B7 wywala mi bład wlasnie ;/
-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
Witam. Mam problem w doborze odpowiednego rezystora do lampek ledowych podswietlenia tablicy rejstracyjnej takiej jak podalem link nizej: http://www.getem.pl/sklep/towar.1557.lampki.oswietlenia.tablicy.rejestracyjnej.led.audi.a3.a4.a6.a8.4h0943021._022.html 13,5 V 1.1W Rezystory do wyboru: 25W/25 Ohm symulowane obciażenie przy 12V- 5,76 Wat 50W/25 Ohm -"- przy 12V- 5,76 Wat 50W/15 Ohm -"- przy 12V- 9,6 Wat 50W/10 Ohm -"- przy 12V- 14,4 Wat Pozdrawiam
-
stukniecie przy wiekszych nierównościach
łacznik stabilizatora troche dziwnie wyglada. wahacze sa ok. te stukniecia sa raz na jakis czas, na kocich lbach nic nie stuka a amortyzatory sa gazowo olejowewiec jak by strzelil to tylko raz czy nie? Bylem na trzzepakach wszystko jest ok, amortyzatory 79 %, laczniki stabilizatora dobre. Prawdopodobnie wahacz z prawej strony tzw. Banan. Na gumie robi sie po malu luz ale trzeba zdjac oslone silnika i sprawdzic czy nie jest popękana.
-
stukniecie przy wiekszych nierównościach
Witam. Mam pytanie odnosnie poduszki amortyzatora. Czy wymienial ktos w b6/b7? Mam objaw pojedynczych stukniec w prawym kole przy szybszej jezdzie np. po nierownych studzienkach na drodze lub nierowny przejazd kolejowy. Wahacze lemfordera. I moje podejrzenie jest ze to poduszka i slychac to tak jakby kolo opadalo i slychac w tedy gluchy dzwiek. Pozdrawiam
-
Wymiana oleju w ukladzie kierowniczym
Mam zagadke dlaczego w a4 b7 mam szary korek od wspomagania a plyn wyglada na czerwony. Pomoze ktos dlaczego tak jest? Podobno zalewa sie zielonym plynem.
-
FIS nie pokazuje 1 i 2
Witam. Ile kosztuje odblokowanie pełnego FIS gdyż nie mam programu i kabla?
-
Malowanie felg Słupsk i okolice
Jakby co to mozna dzwonic na ten nr +48 693 45 66 99 ?? Jestes z oklic słupska?
-
Malowanie felg Słupsk i okolice
Jaki jest koszt wypiaskowania?
-
Malowanie felg Słupsk i okolice
O to chodzi ze chcial bym wypiaskowac i pomalowac podklad proszkowy a baze i lakier z pistoletu
-
Malowanie felg Słupsk i okolice
A dalo by rade wypiaskowac podklad proszkowy i na to baza mokra i lakier?
-
Malowanie felg Słupsk i okolice
Witam. Czy ktoś wie może gdzie w okolicach slupska maluje felgi aluminiowe?
-
Felgi 7,5x17, et 56 Czy pasuja do a4 b6????
A jakie kupic dystanse przelotowe, spokojnie wytrzymają? bo chcę zakupić 20 mm?
-
Felgi 7,5x17, et 56 Czy pasuja do a4 b6????
Jeszcze jedno pytanko co do tych dystansów. Jezdzi sie gorzej, i jak z bezpieczeństwem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem od dzis w klubie a4 Pozdrawiam
-
Felgi 7,5x17, et 56 Czy pasuja do a4 b6????
Dzięki Ci śliczne kolego za dobra podpowiedz .
-
Felgi 7,5x17, et 56 Czy pasuja do a4 b6????
Witam Kolegów z forum jestem tu nowy w klubie i mam pytanko co do tego rozmiaru wyżej wymienionych felg od a3 gdyż zakupiłem taki sam rozmiar. Czy z przodu tez dac dystans 20 mm? nie będzie wystawało za bardzo z przodu poza błotnik? A mam a4 B7 avant Pozdrawiam