Treść opublikowana przez hunter91
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Panowie, kupiłem auto z jednym kluczykiem. Da radę ogarnąć by kupić sam pilot i go zakodować?
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Dziś zmieniłem poduszki skrzyni na nowe, jest płynniejsza zmiana biegów albo efekt placebo. Nic więcej nie pomogło. Podpora wału jest dobra. Dyfer albo ma luzy i daje tskie objawy jakby napęd się przemieszczal, albo ktoś może mieć rację że dwumas. Ja mam 4 nowe przeguby wewnętrzne, na wale przegub to zero luzu. Szukam nadal ale to trudny temat sporo osób ma ten problem
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Torsen zmieniłem. Nawet łatwa robota, stukać nie stuka gdy zmieniam biegi ale jest problem który od początku mnie nęka. Otóż, jadę odpuszczam gaz to tak jakby pod spodem się cały napęd przemieszczal i uczucie jakby ktoś wam w dupe uderzył ale bez huku po prostu jakby poduchy były zerwane. Daj gaz to do tyłu wędruje, odpuszczam to do przodu i z fotela przedniego lekko zrzuca. Gałka biegów też wtedy ma ruch przód tył
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Nie mam zdjęć bo dekory będą we wtorek. Na pewno napęd jest bardziej zwarty i przy odpuszczaniu gazu nie czuje ze się przemieszcza. Wczoraj byłem na naszym zlocie, miałem okazję się łapać z eska po sofcie, która stała za 36 tys niedawno. Generalnie pomiędzy tymi autami to jest przepaść, tak jakby stał w miejscu :p. Fajnie że mogłem zobaczyć różnice aż tak znacząca. Co do zawiasu, nowe wahacze plus amory koni i hr sprężyny, powiem tyle że mogę wkoncu szybko jeździć. Jest pięknie, pomimo braku zbieżności jest na ts chwilę auto tak nabrało sportowego charakteru ze nie chce się wysiadać. Jeszcze tył pozostał. Jak sprzedam ta technix to będzie komplecik. Swoją drogą wie ktoś czy dostanę w ogóle koni amory na ttl do quattro? Jak nie to biorę od b8 blistein
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Jak wyglądają te tuleje w sankach?
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Założyłem w końcu amory z koni i sprężyny h&r Jeździć nie jeździłem ale auto jest tak ciężko wcisnąć w dół że bardzo mnie to cieszy, ta technix jest za miękki nie nadaje się do ciezszych aut. Soja droga sprzedam nowy gwint ta technix xD 1000km może przejechałem
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Mocowanie dyfra- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Dorwałem już dobre koni street na przód ale na tył wpadną nowe od wandeja blistein b8- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Mój ma dość, stuki, drgania.- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Będzie 6tlok w niedalekiej przyszłości- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Aktualnie auto czeka na wymianę komplet zawieszenia, wywalam gwint nowy 1000km przejechane ta technix i zakładam coś twardego. Kilka fot x spać Chłodnica oleju Intercooler- Audi S4 B5 Imolagelb
A ja bym napisał że wszędzie się czyta o tym, że coś stuka, że podpora dyfra cały czas na stole do roboty a tak naprawdę to luzy na torsenie. W moim przypadku to stuki i przy dodawaniu i odpuszczaniu gazu jakby z fotela chciało zrzucić, szczególnie przy odpuszczeniu gazu- Audi S4 B5 Imolagelb
Dobrze kolego, rób autko. Sam posiadam s4 od dwóch lat i kosztowało mnie już fortunę, na szczęście ja już na finiszu z autem i myślę że niedługo będzie już na 5+. Jak zrobisz auto to wrzuć jakieś logi to ocenie co tam za soft i jaka moc faktyczną, patrząc po dp to trochę tam będzie roboty. Ja jestem na etapie zrobienia tyłu całego plus wymiana torsena. Powiedz jak u ciebie z napędem?- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Hamulec jesy nowy ale szczerze mówiąc nie narzekam na te hamulce bo są conajmniej wporzadku- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Robi robi ale to jesy choroba, która postępuje i gdyby nie seryjna przepływka i uwaga brak Coolera dużego to pewnie bym miał z 450. Po pierwszym teście już przepływomierz zamknęło ale spokojnie, nowy zawias już w drodze, zaraz intercooler i przepływka i jadę do mego magika na poprawę- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak będziesz mieć wydech zrobiony to mam nadzieję że pokażesz zdjęcia spodu- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Spokojnie, umówimy się to się przejdziesz W moim przypadku 550zl. Gwerty z tego forum, polecam. On ci wszystko wyjaśni. Świeci bardzo dobrze, ja już miałem a4 wcześniej to boom dla mnie było pierwszy raz, teraz wiedziałem czego się spodziewać :). Polecam tymbardziej że 90% b5 ma wypalone odblysniki. Dziękuję No trochę haha:)- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.