Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Nie ma jak nowy ,ale tylko AP by wchodził w grę.. a muszę to kupić szybko bo mój zawias to kupa juz auto podczas przyspieszania pływa az Edit: TP ile za takie kw to rozsądna cena za używany zestaw?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
A ten na allegro za 1200 zl h&r? Cena ok? Dzwoniłem do gościa niby daje gwarancję Ale ja nie znam się na tym jak sprawdzić taki zawias a pomiar na rolkach dopiero po założeniu
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Czy ktoś jest w stanie mi napisać coś na temat zawieszenia firmy vogtland? Interesują mnie nowe tylko , bo chyba że prawie nowy gwint bo do używanych jestem uprzedzony. Obecny h&r na tyle na 50% co jest nie do przyjęcia . Przód też wychodzi kiepsko .moze ktos cos ma na sprzedażw sprawdzonym stanie gwint ?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
beda pasowac . Mialem takie same 17 z takim samym ET ,identyko. Dystanse 25 i 20 bo lipa bedzie
-
Ciśnienie na cylindrach A4 BFB
moim zdaniem to bez sensu bo jak na ciepłym nie bedzie miał to i na zimnym i na odwrót
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
śliczne dzieki
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
piekna fura. Jaki kolor to felgi dokładnie? jaki kod lakieru i tak ładnie sie mieni dlatego że taki lakier czy po prostu metoda malowania ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Dzis byłem u wykonawców mojego wydechu,chciałem się dowiedzieć czy środkowy zamiast przelotu wstawic komorowy,lecz jak zwykle mnie przekabacili i wstawi sie kolejny tłumik z przepustnica wydechu
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Z tymi kolorami niebieski i zielony to Ty tak na serio?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Bardzo mi się podoba . Następnych propozycji też oczekuję . Czy ten lakier jest w ogóle dostępny gdziekolwiek?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Na jaki kolor pomalowac felgi ? Myślałem nad gunmetal ,lecz zastanawia mnie kolor rotorow taki olówkowy . Obeceny jest taki; Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Już niedługo,muszę ujarzmić tą turbinke bo jak widac po kreskach przed wydechem,wtryskami to przeładowuje sobie troszkę
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Tak jak w temacie H&R komplet a tutaj zdjęcie tak wyszło . Zobacz zdjecia do tyłu jak wyglada na 18 np
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
nie,stoi nie nie rownym terenie zobacz jest roznica jak druga strona siedzi widdac ze tyl jest podniesiony wzgledem drugiej strony.
-
Indeks nośności opony
w całości się z Tobą zgadzam,dodam jeszcze jak dobrze pamietam to przy 18 calach 235mm ma rant ochronny jeszcze lekki. ja mam moze stary samochod ale jest on bardzo szybki i ma dużą moc bo przepływke ori zamyka 225g/s . Gdyby nie kolega vampir to bym nadal jezdzil na MADE IN CHINA ,odrazu zmienilem zimowe na continetal winter sport a na lato kupuje 18 235/40 a nie 225,ktore sezonu nie wtrzymały a miały nawet XL i 93 Y jak pamietam tylko to jest nic nie warte gdy jest p[rodukowane w Chinach,ktos chce foty po jednym sezonie ?. Tylko opona premium,tylko odpowiedni rozmiar,tylko porada kolegi Vampira albo kogos kto zna sie jak on. Pozdrawiam
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
nie no te beda na zime,a na lato mam 18 . tylko musi wpasc porzadna opona na lato,chyba skusze sie na michelin pilot sport albo continetale,zobaczymy
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
sam,ale jezeli pytasz o zakupy to tam gdzie wiekszosc z fmic.pl Pakiet zima . Wygląda jak na 14 cali Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] CzarnyOprawca
a wałki by lepszy zapłon był xD na lpedzi
-
[B5 ANB] CzarnyOprawca
Tak tak ? dobry sarkazm xD
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Oj Piotruś ale hejty,ale ja chyba byłem pierwszy xD
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
225 to jest minimum na 18 Koło . A zalecam 235 mm
-
Szukam tabletu do 800zł +/-50zł na prezent dla studentki
Sprzedam ci mój który jest jeszcze na gwarancji tutaj przykład http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6587768055
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
Dobrze jedzie, do tego q.
-
DV Forge 007
Ja miałem na odwrót i 900 km na autostradzie nie wytrzymał.Wiec kolega z forum wpadł na pomysł i domyślał się czemu i jednak . Do tego dodam że turbo później wstawalo jak miałem na odwrót a teraz duxo szybciej wstaje .1.2 przy 2800 wcześniej ponad 3tys mogę dać logi tutaj zle http://vaglog.pl/log_268048.html tutaj dobrze http://vaglog.pl/log_280945.html
-
DV Forge 007
Albo założona na odwrót ?